Говорите ли с мъжете/жените си?

  • 11 949
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Да говорим много!
А пък по телефона може и час да изкараме в разговори.
Скайпа също ни помага, защото той пътува командировки.
Но, дори и когато не е командировка много говорим по телефона.
Дори колегите ми се смеят и ме питат "вие в една къща ли живеете, не спите ли
заедно?"
Та отговорът ми е : да говорим си! Grinning

# 91
  • Мнения: 1 498
Много си говорим , той е човекът на който споделям всичко Simple Smile

# 92
  • Мнения: 876
Когато има проблем, говорим и двамата, но когато ей така си подхващаме тема от нищото, инициаторът съм аз. Макар че всячески се опитвам да променя нещата.  Laughing Той е по гушканията и т.н. без много думи  Mr. Green  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 175
Говорим си за всичко, въпреки че имаме различни интереси. Той ми разказва някакви финансови истории, аз се напъвам да се съсредоточа и да разбера за какво става дума. Аз пък му говоря за правозащитни казуси и той гледа да покаже въодушевление.

През деня си пишем имейли или разменяме кратки реплики в чата. Понякога той снима интересни неща и ми ги праща.  Вечер можем да говорим и само лиготии  от рода на "ооо, я виж, показват те по телевизията" и му соча примерно куче на екрана. Той ми го връща и така няколко пъти. Снощи пък измислихме нападение на катерици и така 15 минути кикот...

Понякога си четем на глас разни интересни неща. В събота ходим на обяд навън и заедно четем съботния вестник и обсъждаме и се палим. Това ми е любимо време. Щастливи сме.


И ние сме точно така.. Shocked Sunglasses

# 94
  • Мнения: 1 844
Разбира се,че си говорим и темите ни никога не са се изчерпвали. LaughingТой е най-близкият ми човек и най-добър приятел..пък и любовта на живота ми.  bouquet Whistling

# 95
  • Мнения: 1 173
Снощи пак се отплеснахме до 03.00ч.  Mr. Green  Много ни върви приказката с този човек. Flutter  Може би защото сега цяла седмица ще е в командировка ли... Rolling Eyes  Харесва ми да си говоря с него на всякакви теми! Heart Eyes Дори когато му звъня по телефона по 5 пъти на ден за "глупости", не се сърди.  Whistling

# 96
  • Мнения: 2 563
Говорим си за всичко, въпреки че имаме различни интереси. Той ми разказва някакви финансови истории, аз се напъвам да се съсредоточа и да разбера за какво става дума. Аз пък му говоря за правозащитни казуси и той гледа да покаже въодушевление.

През деня си пишем имейли или разменяме кратки реплики в чата. Понякога той снима интересни неща и ми ги праща.  Вечер можем да говорим и само лиготии  от рода на "ооо, я виж, показват те по телевизията" и му соча примерно куче на екрана. Той ми го връща и така няколко пъти. Снощи пък измислихме нападение на катерици и така 15 минути кикот...

Понякога си четем на глас разни интересни неща. В събота ходим на обяд навън и заедно четем съботния вестник и обсъждаме и се палим. Това ми е любимо време. Щастливи сме.


И ние сме точно така.. Shocked Sunglasses


Цял живот да сте така пожелавам!

# 97
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
за всичко си говорим.И за това кой ме ухажва,кой аз харесвам за работите ни ,за политика.Вечер пием вино иси говорим около час.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 889
дали говорим? ние сме маниаци просто...говорим за всичко, непрекъснато, чуваме се по сто пъти на ден, пишем си смс-и, вечер до никое време не можем да си легнем, сутрин закъсняваме за работа, защото все нещо обсъждаме, пиейки кафето...и така вече 8 години. мъжът ми не е просто моят мъж, любовник, татко на детето ми и партньор...той е най-най добрият ми приятел...най-довереният ми човек, моята супер-мега сродна душа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 1 210
И говорим, да.

# 100
  • Мнения: 924
Говорим си, все още  Mr. Green за децата,  битовизми, за работа, планове .......... През деня ако намерим нещо интересно в нета си го изпращаме и вечер коментираме.
Не мисля, че с годините брак нещо се е променило newsm78.

# 101
  • София
  • Мнения: 39 058
Понякога само.
Все е много уморен от работа, аз бачкам до късно.
Напоследък е точно само Какво ще вечеряме.
Аз все го подкачам, че не си говорим достатъчно.

# 102
  • Мнения: 7
При нас мъжът ми е извора на общуване.Аз съм пълен пукел EmbarassedХич не ми се отдава да подведа какъвто и да е разговор,освен ежедневните битовизми...В мълчанието си намирам някъкъв покой,пристан newsm78/от какво ли...?/Много скучна се намирам и колкото повече мисля за това толкова по-зле стоят нещата,въпреки че имам чувство за хумор.Вече 20 год.все мъжът ми е инициатора на темите за разговор,но и той казва,че ако той не говори ние сме обречени на великото мълчание.Това много ме притеснява,даже се чудя как ли му е с мен Rolling EyesМного искам да променя този основен фактор в общуването ни,но никога не намирам как да подхвана тази инициатива.Може да ви се стори странно"какво пък толкоз страшно?",но наистина мисля,че много рядко успявам да дам тласък на разговор от моя страна.Приемам съвети!Благородно завиждам на всички ,които са запазили умението за общуване с половинките си и го оценяват.Бъдете все такива!

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 839
Понякога говорим доста като се отплесваме от една тема, на друга и така с часове.
Друг път просто си стоим и си мълчим... никой не се чувства длъжен да поддържа разговор.

# 104
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Вече говорим малко извън домашната тематика.  Sad От 10г сме заедно. С бившия живях също толкова, но говорихме непрекъснато, особено той Mr. Green Често получавах упреци - абе ти защо мълчиш? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт