Късметлийчета са всички, на мама милите душички!

  • 19 286
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
Жоро, #Crazy до преди месец си кривеше очите така.Но сега  въобще няма проблем  :peace:Viki_76,може би Николова преглежда   и в неделя newsm78аз така или иначе ще и звънна ,може да не съм разбрала.Ама ,аз май трябва да се обадя в кабинета  newsm78щото не Николова записва часовете нали?Прекрасен ден!!!  bouquet Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 965
ivanah, браво на Жорко - щом дава целувка за чао, значи вече се е адаптирал.
tanita, много е вероятно зъбките да са тръгнали, но едва ли скоро ще избият. И Вики много рано започнаха да го мъчат (на около 3м), но първото изби на 8м и половина.
Гери, телефона, който ти дадох е на кабинета й. Там записва или тя или сестрата (който вдигне телефона - понякога като я няма сестрата и докторката вдига). Но пък сега Николова преглежда и в частна оптика - ако си без направление може и там, знам ли.  newsm78

Днес моя мъж има рожден ден. Почерпете се виртуално

# 17
  • Мнения: 983
Viki_76, честит празник на мъжа ти! Много любов и разбирателство в семейството ви  Hug

# 18
И ние се записваме в новата тема.
Viki_76 да ти е жив и здрав мъжа.
GERI844 Стефи вече няма проблем със слъзния канал явно се отпуши,няма гурелчета на очето.
Ние вече имаме едно зъбче и второто ще избие скоро.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 777
Viki_76 да е жив и здрав мъж ти   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 685
Браво на Стефи Hug Hug Hugрадвам се че е добре!На, Жоро все още по-някога си му сълзи очето.Честито зъбче на Стефани Mr. GreenИ  честит празник на Рожденника!!!Viki_76,поздрави  Wink

# 21
  • Мнения: 802
 Здравейте на всички  Hug

 И аз да се отчета :

 Водих Мими на консултация и резултата е 6,900 кг. / 67 см newsm44 newsm68 newsm44
 Вече има две зъбчета и за сега няма проблеми . newsm81
 Надявам се така да продължи .
 Ние имаме още малко да довършим ремонта в къщи и след това заминаваме всички заедно на моренце .

 Нека да споделя и нещо весело от последното гостуване на свеки у нас -  екшъна беше онзи ден .
 

   Без да ме попита Свеки реши да даде на детето едно блокче шоколад   #2gunfire #2gunfire #2gunfire   
   След като аз разбрах и се развиках , отговорът беше следния
    - как може да си против и да не даваш на детето шоколад ?!
      най - много витамин Д има в шоколада , а и тя е зимно бебе и е хубаво на ден да давам поне по две парченца  ...
           

# 22
  • Мнения: 1 685
Усмивке  Hugчестити зъбчета и на вас HugАз от няколко дни наблюдавам малкия, и не разбирам защо така клепа?Не е постоянно това клепане, но ме притеснява а докато идем при д-р николова ще откача #Crazy.Чудя се дали да не заведа малкия на преглед ,тук в бургас защото изглежда има проблем TiredПоследният път , офталмолог  ни каза ,че Жоро ще вижда по-слабо и може би за това така клепка с очи незнам.Защо ли го прави?

# 23
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте! Жив и здрав да е мъжо, Viki_76. Много да се слушате, да се чувате и да се обичате!
Ето малко снимки от Рождения ден на Жани:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266410

# 24
  • София
  • Мнения: 39 777
Добре сте си изкарали Simple Smile Да е жива и здрава малката Simple Smile
Дияна хареса бодиарт-а Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 965
Благодаря ви момичета!  Hug
Зипър, ти си най-сериозна от всички майки на рожденници тези дни! Жана е много сладка и видимо много се е забавлявала.
Гери, да не би Жорко да те "работи" с тези клепания. Да вижда, че му обръщаш повече внимание и се шашкаш, и умишлено да го прави (както с кашлянето)?
Усмивка ! , браво на Мими ! Все така да върви и да вади зъбки безпроблемно! За свекито ти - останах безмълвна  #Crazy (че аз по темата мога роман да издам  Laughing). Предполагам обаче не си си замълчала при тази ситуация, че в бъдеще може да те изненада с още подобни захранвания.
mimka73 , честито ви първо зъбче!

# 26
  • София
  • Мнения: 39 777
Мъж ми правеше гимнастика на Алекс и каза, че се бил изсмял с глас. Не беше много сигурен де. Алекс издал някакъв звук и се нахилил. Аз естествено пак изпуснах Sad

# 27
  • Мнения: 1 685
Viki_76,мисля, че Жоро има проблем с очите защото преди не правеше така.Понякога го прави само но незнам.Щом го прегледат ще кажат, аз даже си мисля, че откакто взех да му слагам очилата прави така Rolling Eyes.Притеснено ми, но пък те си ни казаха ,че зрението му ще е намалено, а и той нали е с късогледство.       Забравих да попитам нещо ! Забелязах, че но Жоро косата му е като ,че ли леко уредяла.Нормално ли е това ?

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 13:52 от GERI844

# 28
  • Варна
  • Мнения: 965
Днес имаме доста месечинки.
Честито на Мими на мама Усмивка, Адел на мама maryhen и Георги на мама angels_zg! baloni

# 29
  • Мнения: 1 685
Честити месечинки на  всички, сладурчета!!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт