ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 14

  • 57 954
  • 597
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Тъпо и упорито си пиша в старата тема. Crazy
Роси, май ще купуваш бяла ризка на Ети. Twisted Evil

Относно Ели...ще пиша всеки ден в темата, която отворих за нея, Юри и Себастиан. Бъдете спокойни, чуваме се всеки ден...дори вече тя ми звънка и Слава Богу, че се бях попритеснила, да не би да досаждам. Mr. Green Живеят до офиса ми, така че бих могла и редовно да я посещавам. Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 3 248
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕДНА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛКИ НА ДБМ!
ВЕРЧЕ, ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, РАДОСТИ, СЛЪНЧЕВИ ДНИ, ЩАСТИЕ, ОБИЧ И САМО ПРЕКРАСНИ ЕМОЦИИ! РАДВАМ СЕ, ЧЕ ТЕ ПОЗНАВАМ И ВИНАГИ СИ МИ ПРИЯТЕЛКА! БЛАГОДАРЯ ТИ!


П.С. Убих се да търся темата, дето си клюкарим - тя беше по-подходяща за поздрави и честитки, ама ей на! Twisted Evil

# 18
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
  bouquetот Видин с много обич и всичко, което лично ти пожелахме вече   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
          Верче,сърдечни поздрави и благопожелания и от мен

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Честит Рожден и от мен   bouquet
Вер4е,вси4ко най-прекрасно в живота си да имаш Hug


Днес ходих до бебоците в Перник.Добре са ,нямат някакви спешни нужди,имат си вси4ко за сега.Нищо не съм носила,просто посещението беше с цел да видя децата Heart EyesГрупите са понамалели,няма онзи силен наплив на настанявания както беше до скоро Peace

Имате поздрави от Д-р Веселинова  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 195
ЧРД на Верчок и от мен, тя си знае колко я обичам Hug и колко сме и благодарни Hug
Роска хубави новини, дано съвсем оредеят децата в Перник. Мъчно ми е за тях Confused
вчера групата на Шаро от Трън каза, че много ви обича, всички са добре Hug

# 22
  • Мнения: 662
Много ви благодаря мили момичета за хубавите пожелания,щастлива съм,че ви познавам Hug
И се надявам,че не изхвърляте,нещата,които биха ми свършили работа за базара Mr. GreenДа си ви подсещам от време на време да не забравяте Crazy
  -красиви бурканчета
  -мноооооооого красиви бутилки,че иначе си имам
  -изгорели електрически крушки
  -не работещи CD-та
  -не работещи грамофонни плочи
  -издухани яйца
  -турски керемиди
  -бял латекс и останали шпакловачни смеси от ремонти
  -всякакви предмети,които бих могла да разкрася
  -общо взето преди да изхвърлите нещо си помислете за мен
Mr. Green
  -салфетки

# 23
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гъдзито/разбирай Верката/ - Честит рожден ден мила ми приятелко  bouquet  bouquet  bouquet

Да си жива и здрава многооо дълги години, да си много щастлива със всички които обичаш и те обичат, и да си все така вдъхновена,пълна с прекрасни идеии и голямо сърце  bouquet  bouquet  bouquet Обичам те много и да знаеш,че събирам миди като за световно/работа ни чака,като се върна,идва Коледният базар, и си представям какви красоти ще сътворим и този път/ Hug Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 863
Честит рожден ден на Верката-Гъдзито и от мен ,с голямо закъснение Hug  Embarassed
Много здраве,щастие ,любов и вдъхновение и да ни радваш дълго с всички красоти които правиш  bouquet

Ще имаш няколко крушки и СD-та от мен...а ако остане и латекс и шпакловка от ремонта също Laughing Peace

# 25
  • Мнения: 2 353
  Честит рожден ден! Hug

# 26
  • Мнения: 908
Verooooo, chestit rojden den, mila Simple Smile s golqmo zakasnenie!!! Da ne se otarvesh ot zdrave i ot idei za tvoite neveroqtni krasotiiki, i srachnostta i talantat ti nikoga da ne te ostavqt Simple Smile Da si vse taka gotina, luda i liubopitna  Laughing Celuvki i pregradki na teb i na Nikcho  Heart Eyes Hug

Rosi, mnogo se radvam za bebocite Simple Smile V petak v parka shte idvat deca, koito sa bili izostaveni, obache sa osinoveni - kitaicheta mai shte sa vsichki. I dori shefovete mi razbrah, che imat osinoveni deca... Hem e hubavo, hem e jalko,che i v BG ne e taka...
Obicham vi!!!  Heart Eyes

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тединка,липсваш ни Sad

моми4ета,Трън са още на планина,доганов4ета също.Вси4ки си прекарват добре Peace

# 28
  • Мнения: 4 195
аха и ми звънят през 30 минути Heart Eyes
Теди, обеща да ми пишеш мейли, ще удушЪ, само си ела
що не се свържеш със родителите на тези осиновени деца или фондацията, която им е помогнала, разкажи им за нас, помощ от Америка няма да ни е излишна Hug

# 29
  • Мнения: 3 248
Теди, толкова много ми липсваш. Sad Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт