Фенове на Тери Пратчет- да се преброим

  • 38 753
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 537

The Colour of Magic , за тези които още не са го гледали.  Hug
 Peace

Този, Амбър.  Peace Субтитрите на 2-та част са в коментарите.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Благодаря petti,
не съм регистрирана в замунда,но ще си го потърся от приятели Цветът на магията
Други филми има ли

# 62
  • Мнения: 537
Благодаря petti,
не съм регистрирана в замунда,но ще си го потърся от приятели Цветът на магията
Други филми има ли

Ами засега мисля, че няма. Май някакви анимации ми се въртят в главата, ама не съм сигурна дали на Пратчет или на Толкин бяха.  newsm78 Ако нямаш познат с акаунт в Замунда мога да ти дам user и pass на лични да си го изтеглиш.  Peace

# 63
  • Мнения: 1 942
Охо, и аз съм с вас  Hug

Имам пълната колекция. Четох ги за пръв път в нета - намерих си сайт с повечето книги сканирани и качени.

Влюбена съм във вещиците и обичам да си препрочитам книжките отново и отново.

"Захапи за врата ми е любима"  Peace

# 64
  • Мнения: 1 517
petti, за Discworld Noir ти трябва само някаква програма, която да симулира CD - Alcohol използваме ние, освен това са объркани имената на CD-тата - погледни коментарите на торента. Като инсталираш и пуснеш, не влизай в настройки, ще те изхвърля!
За Morality Bites беше много по-сложно - мъжът ми каза че сме използвали някакъв симулатор на DOS, но и той не помни какъв, каза че ако питаш гугъл, ще ти предложи варианти. Там пак можеш да се справиш с четене на коментарите Simple Smile
На първо време ти препоръчвам Discworld Noir - него даже сама си го инсталирам, няма да ти е трудно и на теб  Peace

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

За Morality Bites беше много по-сложно - мъжът ми каза че сме използвали някакъв симулатор на DOS, но и той не помни какъв, каза че ако питаш гугъл, ще ти предложи варианти. Там пак можеш да се справиш с четене на коментарите Simple Smile


Ето това намерих за симулатора на DOS http://dosbox.hit.bg/dosbox.html
Дано ти свърши работа, аз не съм го пробвала още, мъжа ми не е убеден, че ни трябва. Но ще го убедя де Wink

# 66
  • Мнения: 537
Мерси, момичета, ще пробвам да видим какво ще направя с игрите Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 5 255
Така.. връщам се от отпуска и съм приятно изненадана, че още хора са се включили...
Но все пак не разбирам за какви игри иде реч .. ?

# 68
  • Мнения: 537
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=discworld& … =4&incldead=1
Тези  Mr. Green Които Ellea ни предложи, ама малко им е трудоемко пускането  Peace

# 69
# 70
# 71
  • Мнения: 181
Чак сега видях темата и аз съм от феновете. Като няма какво да чета и ги прочитам от началото до края, имам чувството, че ги познавам всички герой. 

# 72
  • Мнения: 1 517
коледен подарък за всички фенове: Цветът на магията . Ще го дават по БТВ или Канал 1  newsm78 на 1 и 2 някъде от 14 ч. Мернах рекламата, но докато се усетя, не успях да видя подробности

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
  mrstraetz Благодаря![smilie=smile3525.gif]

Записах си  Blush

искаше ми се да почерпя всички любители на Терри Пратчет с един ягодов треперко/strawberry wobbler   Blush но в нета намерих само този вариант.
Предупреждавам! Не е за деца!
 Hug

# 74
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Някой се е постарал да изпълни рецептата  Crazy
Чудя се дали беше пускано това:
http://discworld.gateway.bg/am-times/index.php?page=1
Като го прочетете, няма да се чудите що пише, че живея в Анкх-Морпорк!
Сега ако може да си имаме и Ветинари....

Общи условия

Активация на акаунт