Не се страхувайте СЕПТЕМВРИйски момичета, скоро ще загугукат нашите птичета!

  • 12 258
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 666
Едно мързеливо включване и от мен... От вчера ми е едно разкиснато, а такова гладене ме чака  ooooh!


Момичета, аз и вчера ви писах, но не получих коментар... Има ли и други по-фини бебета, като моята балерина. като чета за бебета над 2300 започвам страхотно да се спичам вече  Sad Моето човече преди 20 дни беше 950гр....

Иринии, не ги мисли тия грамове! Първо, че доста често ехографите грешат, и друго, че много по-важно е детето да е доносено! Така че спокойствие и силна храна и всичко ще е ОК!

Мирка, стига се шашка, бе мила! Ти изобщо можеш ли да живееш, ако не се притесняваш за нещо?! Да знаеш от мен, че много важно за лесното раждане (а и не само, то важи за всичко, всъщност) е ти да си се настроила и самонавила за такова! Мисли в положителна насока, визуализирай си едно раждане, което ще мине бързо и лесно, с едно прекрасно бебе на края и ще видиш, че така ще стане.

# 256
  • Мнения: 262
Здравейте, мили мами! Аз дойдох до офиса да свърша малко работа и да ви изчета Simple Smile Много сте писали всички - БРАВО! Така като знам как сте и какво правите и ставам по-спокойна и уверена и не ме е страх, че съм сама, защото никоя от приятелките ми (освен една с момченце на 5г.) няма деца и някак си не мога да им споделям всички неща, които ми се блъскат в главицата...
Пееща, моите кг са +14 и не знам как ще се боря с тях после Sad Отсега чета за диетата на Пиер Дюкан и кроя планове, но да видим.
Мирка, за сънищата - и аз съм същата, но други мами са ми казвали, че е нормално в последните два месеца сънищата да са много експресивни. Казвали са ми, че постоянно са сънували как мъжете им изневеряват например...
Ирини, не се тревожи за грамажа на бебчо - и ние преди 25 дни бяхме около 1кг, но вчера лекарят каза, че сме 2300г, така де наваксали сме Simple Smile А и доколкото съм чувала ехографът лъже и бебетата винаги са по-големи и тежки, отколкото той показва.
Това е от мен, мили мами. Ще свършвам, че мъжот ме чака.Ще ходим на културно мероприятие - ще посетим военноисторическия музей, че него го влече натам.. И после не знам какво ще сънувам тази нощ???....Сигурно  #2gunfire
Лек ден на всички!

# 257
  • Мнения: 79
mari_p, за кърмене използвам обикновена възглавница и ми е вършило до сега работа.

red_sonya_, вече съм +16кг.но последният месец не съм качила нищо въпреки, че корема ми продължава да расте...
Та вече отдавна съм на максимума, този месец ще положа повече усилия да си останат 16.
Та момичета споко, аз съм далеееч пред вас... Whistling

Деси, благодаря ти мила Hug , чувствам се много добре днес, но не съм излизала де...
Прането мисля да не разделям много много.
Е няма да пусна бебешки дрехи с някои мръсни работни, но пералнята ми е хубава и върши много добра работа, дори не пера с бебешки прах, просто гледам да е качествен, а ползвам и омекотител (Ленор черен) не съм имала проблеми до сега, но ако забележа, че бебо е с чувствителна кожа ще взема мерки естествено.

Mona_mom, много ме учудват твоите +3 кг къде са, че на снимката хич не ти личат или аз с моите форми съм тотално деформирана във възприятията си... Crazy

моарейн имам чувството, че "боцкането"е свързано и със зрелостта на плацентата и се кефя честно казано защото знам, че болката не е непоносима и е добър индикатор, че края е близо.

dayana78  newsm10 !

Ирини, миличка дано да се успокоиш на следващата ЖК  Hug.
Имах гостенка вчера, много слаба мама и тя беше шашната от размерите на корема ми.
Каза, че в 7ми месец бебо тръгнал да се ражда с контракции и 4 см.разкритие и докторите и казали, че е към 1 кг. и е малък, та спрели процеса и в 9 месец роди бебе 2.600 гр., а сега госпожицата е на почти 9 месеца и тежеше към 8 кг, но изглеждаше здраво и щастливо дете.
Различни са децата, а ти нали и лекарства вземаш и си хапвай качествено и добре, нали това само зависи от теб, другото ще се нареди  Peace !

Juliko, много хубаво се гледате вие с твоя младеж  Hug.
Свиквай вече с почивката в къщи нали скоро ще ти почнат болничните и ще се захване едно успиване сутрин...


Едно мързеливо включване и от мен... От вчера ми е едно разкиснато, а такова гладене ме чака  ooooh!


Елс, събота е за тебе няма ли почивка?
Я разпусни малко, ако сега не помързелуваме кога, след някое време ще сме с едно повече и няма да е време за мързелуване, възползвай сее... Hug !

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 16:08 от Mariam777

# 258
  • Мнения: 571
Ние се прибрахме!!И имаме вече набелязано легло!Другата седмица отиваме с мама да го поръчаме,че нали тя ще го купува и искаше да го види!!!И до 20 август ще си е в къщи!!Ето го http://www.dibobg.com/products/_bigImg/tanitab3.jpg Отговаря на всички изисквания и съм страшно доволна!!Благодаря на Асето тя ме насочи точно към този модел Hug  bouquet
Ирини не се притеснявай за бебка!!!Нали знаеш че ехографите дават около 400-500гр отклонение и чак започвам да се удивлявам като някой док каже с точност до грам ooooh!Моят говори наизуст принципно!Казва ми колко е по книгите за тези седмици,но това според мен далеч не е истината нито се доближава до нея PeaceА и така като гледам те бебоците започват да наддават вече с по 200-300гр на седмица!!Така че спокойно!А и по това което чета,нашите бебета ще са около 3000-3500гр всичките/ако съдя по сегашните мерки!!!Което нали разбираш че няма как да стане!!!Не се притеснявай!
Шейле и на мен ми се е прияла супичка-топчета мммммммммм ама така ми се яде!!!Ей ако мога цяла тенджера ще си изкусам!!!Ама ме домързява да си я направя макар че като се замисля...не е толкова сложнотия
Елс аз си мечтая от край време и си го представям /че съм и сънувала даже/как отивам и набързо раждам едно малко розово бебенце!Ако беше момче дали щях да го сънувам синьо hahaha ooooh!Дано всички ни сполети леко раждане без никакви проблеми! Hug
А да питам за ШИШЕТАТА И БИБЕРОНИТЕ НЕ НУК!!!Много обикновени ми изглеждат бибероните!!А тези другите на чико са доста лъскави!!Аз ли все попадам на куче марка или......Са си такива просто???

# 259
  • Мнения: 66
Оф аз само ви чета, и грам време нямам да пиша. Но симпатии към Флучия: аз съм в същото работно положение  ooooh! Поредният уикенд в офиса...А хората накупиха всичко за бебоците, а аз............. нищо...... Embarassed Е отчетох се с някви ританки и бодита от намалението в Premaman...ама пак е нищо сравнено с останалите из този форум..

С такова нетърпение чакам денят, когато ще ме пуснат в болнични, и май няма да е 6и август, както е по болнични Cry ами поне 11и....

Айде лека почивка на всички

# 260
  • Мнения: 42
НО да ви питам,ще делите ли бебешките дрешки,ако да,до кога?Или с вашите?Защото докато се събере пералня само с бебещко  ooooh! ..Кажете по пресните с бебета,аz съм иzгубила тренинг  Mr. Green
Аз пусках всеки ден, рядко през ден пералня само с бебешки дрешки. Нашите отделно и между другото още отделно ги пера, някак си ме е гнус да ги смеся /на мъжо чорапите с на малката гащичките например, пък и моите гащури - сега с тези гъби, реколтата е необуздана  Mr. Green/. Извинете за образното описание  Crazy

# 261
  • Мнения: 571
Аз ще деля дрехите на малката от нашите!!!По принцип моето бельо винаги го пера на ръка-гащички,чорапки,сутиен!!Но не бих могла да пера гащите на мъжа ми с дрешките на бебка!!Вярно че ще живее с нас ще се гушкаме и така нататък но няма да се въргаля в ггащите му все пак!!!Нищо че минавали на висок градус аз така съм решила Peace

# 262
  • Мнения: 2
Момичета, как сте днес? Аз цял ден се мотая из къщи и се опитвам да пооправя, не че се получава с моето мъж. Нищо не пипва ама и не пази идва ми да го убия  #2gunfire #2gunfire Пате, я кажи как мина със Скочев май трябва и аз да ходя да го търся.
Момичета вие какви 2-6 кг говорите, аз съм вече +20 чак ме депресирахте. Аиде салувкиииии  newsm51

# 263
  • Мнения: 122
Относно прането и аз съм решила дрешките на бебо да се перат отделно от нашите.

Ирини аз преди 2 седмици бях на лекар и на мен ми каза бебо тежи 1 100гр. и аз се притесних, но той каза че не може с точност да ми каже колко е. Плюс - минус някаде там. Но последните месеци бебо много бързо расте такаче не трябва да се притесняваш Simple Smile Важно е да си излезе на време и да е живо и здраво Simple Smile

А да ви кажа днеска си купих още джунджорийки за бебо от Пигис Хаус срещу новия Кауфланд и да ви кажа от аксесоарите останах много доволна. Имаше стъклени шишета на НУК и не са скъпи, както и бибите, но дрешките бяха доста доста скъпи и нищо не купих то вече няма и какво да купя. Всичко си имаме. Само обущета едни ми се иска да взема ама нещо не ми харесват.
А ако ви интересува за стъклените шишета в магазин АИКО има на Чико само. А на НУК в горе посочения магазин както там има и на БФРЕЕ мисля че беше фирмата. А и в този магазин да ви кажа има и от тези еднократните бекини. Някой беше питал от каде може да си купи там има 5бр. - 5лв.

# 264
  • Мнения: 4 173
Като прочетох за еднокрани бекини. (или се пише с и newsm78). Днес се замислих, че повечето ми гащи са точно до операцията. Май трябва да купувам от "бабешките"?
До къде ли стигат еднократните? Някой дали си е купил вече?
Чудя се дали има нужда от еднократни чаршафи. Какво мислите?
А за дрешките - ще пера бебешките отделно. Като пуснеш хавлията, пелените, пижамки, дрешки и за 2-3 дена се събира една пералня. Пък и бебето може да повърне, да му пусне памперса, да... събират си се дрешки за пране.

# 265
  • Мнения: 122
Като прочетох за еднокрани бекини. (или се пише с и newsm78). Днес се замислих, че повечето ми гащи са точно до операцията. Май трябва да купувам от "бабешките"?
До къде ли стигат еднократните? Някой дали си е купил вече?
Чудя се дали има нужда от еднократни чаршафи. Какво мислите?
А за дрешките - ще пера бебешките отделно. Като пуснеш хавлията, пелените, пижамки, дрешки и за 2-3 дена се събира една пералня. Пък и бебето може да повърне, да му пусне памперса, да... събират си се дрешки за пране.



Аз си ги купих, и като ги видях какво представляват реших да не ги показвам на мъжа ми. Той на тия малките боксерки им вика килоти, представям си като му покажа тези какво ли ще каже. Joy
А големината е различна те са на размери M/L, L, L/XL. Аз си взех най-големия размер.

# 266
  • Мнения: 571
bubety каква беше цената на стъклените шишета на Нук???Ние като бяхме там имаше само биби но както казах одеве много обикновени ми се струват newsm78 newsm78А и са по-евтини от тези на Чико пък нали ги водят ортодонтски...може аз да не разбирам нещо newsm78

# 267
  • Мнения: 122
bubety каква беше цената на стъклените шишета на Нук???Ние като бяхме там имаше само биби но както казах одеве много обикновени ми се струват newsm78 newsm78А и са по-евтини от тези на Чико пък нали ги водят ортодонтски...може аз да не разбирам нещо newsm78

На НУК 200мл. е 10.99лв а 100мл. 9.99лв. А на Чико стъклото е 150мл. 11.90лв. А за бибите така ми се видяха хубави, аз не съм ги отваряла още свдят си в опаковката. Ако не са хубави ще взема други. Но аз съм взела и на Чико и на НУК и на още някаква фирма, но в момента не мога да се сетя как се казваше

# 268
  • Мнения: 4 173

Аз си ги купих, и като ги видях какво представляват реших да не ги показвам на мъжа ми. Той на тия малките боксерки им вика килоти, представям си като му покажа тези какво ли ще каже. Joy
А големината е различна те са на размери M/L, L, L/XL. Аз си взех най-големия размер.


Имаш ли възможност да ги снимаш?

# 269
  • Мнения: 122

Аз си ги купих, и като ги видях какво представляват реших да не ги показвам на мъжа ми. Той на тия малките боксерки им вика килоти, представям си като му покажа тези какво ли ще каже. Joy
А големината е различна те са на размери M/L, L, L/XL. Аз си взех най-големия размер.


Имаш ли възможност да ги снимаш?

Да разбира се. След 5мин виж в албума там ще ги кача че и другите мами направо ако имат интерес да ги видят Wink

Общи условия

Активация на акаунт