Май сме с алергия и то от гадните препарати в детската

  • 4 343
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
всъщност и аз това си мисля............... и у дома ще махна всички килими още утре! Не знаех, че са такъв проблем, но днес бяхме на консултация с алерголог и като чух какви неща бъкат из килимите, чак ми настръхна косата  ooooh!........ и ми каза /алерголожката/ да го водя на тестуване.... не е ли много малък на 3 год newsm78. ........ май не ми се води, чувала съм, че е болезнена процедура  Confused
На малката (2,8г.) ще й правят тест за алергии тази сряда, кръвен, а след 5г. са тези продължителните с рязане, боцкане, лепенки и месеци наред! Peace
И кръвните тестове дават неточни резултати при по - малки деца.
Излизат положителни голям спектър алергени, на които детето в действителност не реагира.
Shocked Бях уверена , че тестът ще е 99% сигурен и ще установи алергията й, ако въобще има такава??? newsm78 При нас става въпрос за взимане на венозна кръв и завъртането й в някаква апаратура, доста скъпо изследване е (120лв.), но поне не измъчват детето и "експеримента" става вътре в машината, а не у детето, както е при тестовете след 5г...  Rolling Eyes
Вела Коя е алерголожката от Варна?Ако не те притеснявам с този въпрос, ние сме при Малячкина! Peace А й само за алергиите ли беше теста при вас? Питам защото сме с огромна трета сливица, кучешка кашлица и съмнение за алергия от цъфтежи(сенна хрема) и изследването което ще й правят в сряда ще определи къде точно е проблема, мисля... Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 03:43 от nikiki

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
nikiki, ние ходехме първо при  д - р Кисьова, после в София при д - р Мустаков, а след това отново във Варна при д - р Оджакова. Кръвният тест беше абсолютно безполезен при нас. Съгласих се да го направим, защото съпругът ми настояваше. Преди това с търсачката намерих мнения на майки, които са го правили. Направи ми впечатление, че за почти всичките деца излиза алергия към почти всичко. Д - р Кисьова ни посъветва да не го правим защото резултатите не са обективни, но ние послушахме д- р Мустаков. Кръвният тест е само за алергия. Всички алерголози изписват антихистамини, които сриват имунната система. Дъщеря ни започна да боледува често. От септември я лекуваме само с хомеопатия и сме много доволни. Ако искаш повече информация пиши ми на лични, че се отклоняваме от темата.

Общи условия

Активация на акаунт