Загубих бебето си в 21 г.с.

  • 15 205
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 342
Най-хубавите неща се случват най-бавно и трудно. Hug
Много кураж! Бъди силна. Мисли позитвно и съвсем скоро отново ще се похвалиш! Сигурна съм. Flowers Four Leaf Clover

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 675
Мила, не се отчайвай. Много добре те разбирам, защото и аз съм го преживяла, в 20 седмица. После още веднъж в по-ранна седмица. Но не се отчаях и ето, вече си имаме второ слънчице. Болката е голяма, но ти трябва да си силна. Потърси начина за себе си да продължиш напред. Аз имах безрезервната подкрепа на съпруга ми, но като виждах колко го боли, аз трябваше да бъда силна и това ми помогна. Поплачи си, позволи на болката да излиза, макар и бавно, но бъди силна в същото време, не позволявай да те обсеби. Сега пак ми се насълзиха очите, защото не съм забравила. Но, продължих напред. И в момента, в който осъзнах, че нещата могат да бъдат и положителни, се случи чудото за нас, а не бяха минали и 2 месеца от втория аборт и забременях и сега вече гушкам и второто ни съкровище. Пожелавам и на теб едно страхотно бебче. Hug Hug Hug

# 92
Миличка, съжалявам много за загубата ти!
Съветвам те да се обърнеш към психолог, да обработиш малко тази загуба и чувствата свързани с нея. Има време за следващо детенце, важното е първо ти да се оправиш. Дай си време, не бързай, ако не си съвсем спокойна и преодоляла нещастната случки. Желая ти кураж! Peace

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Мила Алекс настръхнах като видях заглавието на темата ти, моето заглавие беше същото на 11 септември 2006 г. До болка познато ми е как се чувстваш и при мен нещата се случиха само за 2 дни с леко кървене и болки и..........Съжалявам, че преминаваш през това, съжалявам, че трябва да изживееш дни изпълнение с много болка, с много въпроси "защо", с много опити отново да погледнеш и да продължиш напред. Но аз съм сигурна, че ще се справиш, че ще дойде денят, в който ще поставиш ново начало и ще сбъднеш мечтите си. изживей мъката си, дай си време да се възстановиш, ние всички тук сме готови да ти помогнем с каквото можем  Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 320
Благодаря на всички за подкрепата........................

# 95
  • Мнения: 825
Съжалявам за всичко което си преживяла.  Hug те. Думи нямам да те утеша. smile3518 Знам, че каквото и да ти кажа няма да помогне.

# 96
  • Мнения: 245
Мила Алекс, страшно е това, което ти се е случило. Съжалявам и те прегръщам силно. Дай си време да потъгуваш, да се "събереш" малко.

За твоето момиченце ... Flowers Rose Flowers Rose

# 97
  • Мнения: 1 131
Каквото и да кажа няма да върна изгубеното ангелче.
Мога само да кажа,че искрено съжалявам за загубата.
Сигурна съм,че ще имаш така желаната втора рожба.
Прегръщам те силно

# 98
  • Мнения: 3 016
Алекс , аз вече ти казах колко съжалявам . Hug те  и искам да ти кажа- не се предавай !В началото болката е непреодолима. Но с времето ще утихне ,няма да спре, но ще мислиш по друг начин .Дано имаш сили да се пребориш и някой ден се радваш на живо и здраво детенце!
За кърмата аз пих Достинекс .В момента това е най -доброто лекарство на пазара .Пих го 3 дена и кърмата ми спря .
      - за твоето малко момиченце.
 

# 99
  • Мнения: 13 948
Мила Алекс.
Аз също започнах с бромкриптина тогава и два пъти подред пропадах. Обадих се на гинеколожката си и тя ми каза едно средство , което много ми помогна тогава ( в 22 седмица  фетус мортос ), както и сега по време на кюртажа в 11 седмица докато не можех да кърмя малкия.

Купува се камфор на прах, разделя се на две правят се две марлени "пакетчета" които се слагат на гърдата НО под зърното и се носи ластичен сутиен. Така цял ден, вечерта се маха и на други я ден отново. След 3 дена камфора се сменя. Разбира се ухаеш на комфор, но пък на мен и двата пъти ми помогна много, намаля ми кърмата и подуването на гърдите спадна. Опитай, дано ти помогне.

Поздрави и кураж.

# 100
  • Мнения: 320
Fever, това изречение "Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро." незнам точно как, но ме успокоява, захванах се за него като удавник за сламка, за което ти благодаря   bouquet

# 101
  • Мнения: 210
Алекс, съжалявам мила  Hug, всеки има нужда от своята сламка, тя може да ти помогне да изплуваш.

# 102
  • Мнения: 533
Много ми е мъчно за теб аз сега съм в 23г.с. явно с теб сме имали еднакви по време бременности аз също имам едно бебче-ангелче уви и немога и да си помисля да ми се случи пак знам колко боли каква е мъка  Cryно "слънцето изгрява и на нашта улица" силна и упорита искам да си.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Прочетох случайно това изречение в един сайт с велики мисли. Трябваше да повярвам в нещо, да осмисля нещата за да продължа напред. Радвам се, че и на теб е подействало успокоително  Hug
Fever, това изречение "Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро." незнам точно как, но ме успокоява, захванах се за него като удавник за сламка, за което ти благодаря   bouquet

# 104
  • Мнения: 73
аз до преди 7 дни бях бременна за 3 път и пак го загубих бих искала да ви разкажа за моята болка и за загубата на три ангелчета много ми е трудно но... вие ще ме разберете най-добре 1вата ми бременост завърши в 2рия месец с леко розово течение и благодарение на некадърната докторка след бъркане изкървих чиста кръв и каза че трябва да го махна без да ми предпише лекарсва за спиране на кръвотечението и така 2005г. бях без детенце.2рата ми бременност настъпи 2007г.11месец абсолютно безпроблемна бременост е във 2рия месец пак прокървих но малко и новата докторка ми предписа дуфастон и всичко беше наред до 20г.с. 5тия месец и половина получих страшни болки-контракций веднага в болницата оказа се че мехура е паднал във влагалището а от силните контракций детето умира в мен и така родих мъртво момиченце ох така го искахме но...а 3тата бременност настъпи 2009г.01месец беше много тежка от 2рия месец болки прокървяване пак в 2рия месец и в 3тия спирахме го заради болкте влизах 3 пъти в болница 03.05.2009 влязох в 5тия месец страха ме обзе и на 20.05 изкървих силно и край отлепила се плацентата роди се живо момиченце и след 15мин.умря кажете какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт