Загубих бебето си в 21 г.с.

  • 15 208
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 320
Още веднъж благодаря на всички за подкрепата   bouquet
Сега обмисляме да идем някъде за 3-4 дни, просто да се махнем от тук, дано да помогне малко, че само плача, неискам с никой да се виждам, никой да чувам, мисля само за това............

# 76
  • Мнения: 3 929
Съжалявам за случилото се. Хубаво е, че си споделила тук, с нас. Малко или много - на човек му олеква, огато сподели болката си.
Хубаво е, че сте решили да отидете някъде да си починете. Моят съвет е да не се затваряш в себе си. Просто преживей болката, за да изкараш навън всички отрицателни чувства, които се натрупала.
За да забременееш пак, а и да износиш до край бебето, от важно значение е да си положително настроена, да се чувстваш добре. Стискам ви палци и много бих се радвала, ако след известно време повдигнеш тема във форума, че си бременна и щастлива.
Просто да споделя - аз също направих спонтанен аборт преди много години точно в края на 3 месец. Разбира се, при вас неприятното  се усилва от това, че си била в по-напреднала бременност, но загубата си е загуба, откъдето и да го погледнеш. Казах си тогава - всяко зло за добро и продължих напред, колкото и банално да звучи.
Успех!

# 77
  • Мнения: 384
Алекс, съжалявам мила! Hug

Всяка една от нас преживява това, което и ти и знае как се чувстваш. Тук можеш да пишеш винаги когато имаш нужда и ще срещнеш разбиране и помощ. На мен форума ми помогна много!
Аз мисля, че два месеца са малко. По-принцип докторите дават 6 месеца, в  повечето случаи са за психичното възстановяване на майката. Това не го мисли сега, поплачи си и потъгувай колкото ти е необходимо, но не се предавай на мъката, не забравяй хората около теб.
А за кърмата - и аз пих Бромокриптин, почти месец. Знам,че има друго по-хубаво лекарство, но тогава по аптеките имаше само това.
Можеш да ми пишеш и на лични винаги когато имаш нужда  Hug

 Flowers Rose Flowers Rose за твоето момиченце

# 78
  • Мнения: 616
много съжалявам за загубата ви  Cry Cry желая ти да бъдеш силна и да не се отказваш...поплачи си колкото ти се плаче, прегръщам те силно   bouquet

# 79
  • Мнения: 2 015
Съжалявам за загубата ви!
Много съжалявам миличка за случилото се. Мога да те посъветвам да не криеш мъката и болката си, а да я споделяш, ще ти олеква. Аз също съм преживяла две такива загуби и змам, че е трудно. Не се отказвай и за нови опити винаги има смисъл да дадеш нов живот.
Прегръщам те силно Hug! [/color][/b][/i]

# 80
  • Мнения: 525
Бъди силна!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 613
Видях темата и............и аз се разплаках- Cry Cry
Искено съжалявам за това, което се е случило- Cry
Наплачи се, дай се време, колкото ти е нужно, за да позатихне болката, видях че искате да заминете за накъде, според мен това е добре- на друго място ще имаш възможност моне за малко да се откъснеш от делничната, заобикаляща те действителност.
Желая сили занапред и възвръщане на вярата!!!!

# 82
  • Мнения: 703
Прегръщам те,Алекс!
Толкова съжалявам,че си при нас...
   За твоето момиченце!

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 11:08 от ZLATO и много тъга...

# 83
  • София
  • Мнения: 10 473
Много съжалявам. И аз да ти кажа като другите момичета - бъди силна! Прегръдка!

# 84
  • Мнения: 3 166
Алекс, съжалявам, че влизаш в нашите мрачни редици. Sad

Ако днес ти кажа, че ще дойде ден, в който животът ти ще продължи - пък бил той и по-различен - вероятно няма да ми повярваш. Ако ти кажа, че ще дойде ден,в който ще можеш да се смееш и радваш и на мъничките неща, пак ще ти е невъзможно да повярваш. Но при повечето от нас този ден е настъпил. Кога настъпва? Относително е. Всяка от нас има нужда от своето си време, за да приеме и да се научи да живее с мисълта за загубата. Защото май да приемеш се оказва най-трудното. ПРосто си дай това време. И моят искрен съвет е да не забременяваш преди то да е изтекло. Трябва да се разграничат двете бременности. Казвам това от личен опит. Когато си убедена, че си си стъпила на крака в емоционален план, когато си убедена, че си готова за нова бременност и за съпътстващите я емоции - тогава започнете опити за бебенце.
Впрочем и на мен два месеца ми се виждат малко - дори за физическо възстановяване - все пак в 21-ва седмица си е раждане направо. Но това най-добре ще прецени личният ти гинеколог. Peace

Минах два пъти през това и оцелях. Ще оцелееш и ти, мила! А един ден ще се радваш на мъничко сладичко бебенце. Не губи вяра! Hug

# 85
  • Мнения: 265
Миличка,прегръщам те Hug Hug Hug
Нямам думи да опиша ужаса,който изпитах,като прочетох заглавието на темата! Cry Cry Cry
Бъди силна,ние сме с теб  HugPraynig!

# 86
  • София
  • Мнения: 3 123
много съжалявам за загубата ти и така добре те разбирам.Аз също минах през много неща,преди да имам Жори - лапароскопия,стимулации,аборт в 9-та г.с.,аборт в 20-та с близначета.Но сега съм щастлива.Ще изгрее и твоето слънце,само трябва да му позволиш и да го изчакаш.Не че друго бебе ще изкорени мъката ти-аз все още всеки ден мисля за мойте близначета,но  ще има кой да връща усмивката ти,кой да осмисля днитети.
 Ще бъдеш пак щастлива,сигурна съм и пак ще имаш розови очила,но трябва време.Важното е да не се затвориш в себе си и да не се отказваш! Hug
 А за пазенето - и след 2-та аборта ми казаха 6м,но аз и двата пъти започвах наново на 4-тият.Бромокриптин пиех 10 дни.

# 87
  • Мнения: 604
Алекс Hugсъстоянието ти е напълно нормално·
отдай се на чувствата си и гледай по- често да
говориш за станалото·На мен това много ми помогна·
Мъката не отминава, но свикваш да живееш с нея·
Изгубили сме децата си в близки седмици-аз изгубих
сина си в 22 г. с.
Пиши винаги когато имаш нужда да споделяш,
всички сме готови да помогнем до колкото можем Hug·

# 88
  • Варна
  • Мнения: 617
  Съжалявам, съжалявам, че и на теб се случи това голямо нещастие...Незнам дали се свиква...но знам, че много боли... Знам, че не искам да го приема и не искам майките в този подфорум да се увеличават.
 
За твоята неродена принцеса...

# 89
  • Мнения: 71
много съжалявам за теб и за бебчето ти! твърде често четем за майчета преживяли най-тежката загуба! Sad много тъжно, наистина!  кураж и много сила! няма как да облекчим болката ти, но в сърцата си тъжим с теб! стискай зъби, моля се да намериш сили да си стъпиш на краката и да продължиш напред!

Общи условия

Активация на акаунт