" Пиши ми на ЛС...."

  • 13 269
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 219
Винаги съм отговаряла, ама на мен веднъж не ми отговориха, хем кой знае какво не бях писала, имах конкретен въпрос към потребителката относно тема, започната от нея, ама ...нъцки, не прояви жената интерес да ми пише Thinking

# 106
  • София
  • Мнения: 3 421
Мисля, че винаги съм отговаряла. Не изключвам разбира се да съм забравила някой път(по вероятно не).

Често съм давала информация за нещо и после дори благодаря няма, а аз съм загубила сума ти време да напиша подробно и да обясня. Не ме е яд, ама нали да кажа по темата.

От друга страна, понякога се налага аз да спра да отговарям, защото иначе ще си разменяме "Благодаря" и "няма защо" до безкрай.

# 107
  • Мнения: 2 448

Като прочетох поста ти направо си отдъхнах, че не съм била на мястото на някой, който ти е написал подобно ЛС.
Аз съм получавала такива от потребители , които наистина не съм забелязвала, поради факта, че пишат по малко, но явно са прочели нещо от мен и име харесало и само са решили да ме поздравят. Винаги съм отговаряла, поне съм благодарила. И не от някакво лицемерие, наистина ми е станало приятно от това.

Ама хора разни, пъстър свят.  Whistling

# 108
  • Мнения: 113

явно съм била някакво изключение, защото моето ЛС към теб така и си остана без отговор..  newsm78

# 109
# 110
  • Мнения: 9 990
Е, да, ама не си. Аз съм ти писала ЛС Wink

оки де, просто е рядко Hug

# 111
  • Мнения: 2 229
Когато ме питат нещо, винаги отговарям. Simple Smile
Когато аз съм питала и ми пишат, не винаги отговарям пак обаче. Embarassed Като чета колко хора се обиждат, ще взема да го преустановя, не че е от мързел или неблагодарност, но все си мисля, че ще стана по-скоро досадна с "Благодаря ти много!  bouquet"... не стига че питам нещо не толкова важно, да речем, ами и да "флудя" допълнително...не знам, мислех си, че е досадно... Blush

# 112
  • Мнения: 3 405
отговаряте ли на ЛС, по- точно винаги ли отговаряте?

Да, и по-точно винаги да Simple Smile

# 113
  • Мнения: 212
Винаги отговорям на всички ЛС с изключения на няколко от Татти и Реза и то не защото не исках а просто защото в следващата секунда след получаване на тия съобщения бях вече с бан  Grinning. Затова искам тук да им се извиня че не съм им отговорил... Не е било поради липса на добро възпитание Simple Smile

# 114
  • Мнения: 5 539
Обичам да получавам и винаги отговарям, рано или късно. Понякога няколко дни по-късно, защото не винаги имам време да пиша на момента.
Обаче един-два пъти съм се дразнила жестоко, когато някой ми пише, аз му отговоря и като се опитам да пратя съобщението, се оказва че отсрещния си е забранил личните или му е пълна кутията.
Все едно да говориш с радиото - няма обратна връзка.
Наскоро пак ми се случи. Тоя, дето беше, ако ме чете сега, нека знае, че ме е ядосал и ми е паднал в очите.

# 115
  • Мнения: 17 416
Мдаааа. Тва с препълнената кутия ми е супер смешно вече. Случи ми се веднъж- дваж с човек, на когото редовно се напомня публично, да си зачиства кутията. Grinning

# 116
  • Мнения: 3 034
мисля, че винаги досега съм отговаряла. на мен веднъж не ми отговориха и ми стана кофти, защото беше по тъжен повод, но разбирам, че моментът е бил вероятно неподходящ или аз просто не съм се изразила добре. рядко пиша ЛС с изключение на случаите, когато някой много ми досади с преследването в различни теми и постоянното си философстване по мой адрес. ако имам въпрос обикновено го задавам в темата.

# 117
  • Мнения: 2 807
Да, винаги отговарям.
На мен също винаги са отговаряли, благодаря за което   bouquet

# 118
  • Мнения: 3 405
Мдаааа. Тва с препълнената кутия ми е супер смешно вече. Случи ми се веднъж- дваж с човек, на когото редовно се напомня публично, да си зачиства кутията. Grinning

Ама не ми се смей, де. Моята си стои препълнена, защото така ми харесва  Laughing

# 119
  • Мнения: 3 447
Можете да помолите близък вам модератор да му пусне бележка с молба да си изчисти кутията. Модските бележки минават.

Общи условия

Активация на акаунт