Аз ще съм Януарска мама, а пупата ми вече е доста голяма

  • 15 144
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Хоп-цоп-троп!!!
Хайде и аз да се запиша, че с януарския ник не се брои  Grinning

Цял ден съм с болки, ще пукна!
Сега отивам да взема Калоян от ДГ, а трябва и нещо за ядене да мисля, а нямам сила.

Ееей мислех, че са отшумели окончателно болките...10 дена нямаше нищо. Нито кръв, нито болка, даже и почти не повръщах и сега старата  песен на нов глас!!! ooooh!

Весито, айде от твоята уста в божиите уши. Трябва да издържа, трябва да устискам фронта и да опазя бебка.
А милото ми дете всеки ден ходи да целува "Мая" и да и обяснява колко добър брат ще бъде, как ще я гушка, целува и храни  Shocked (без последното ще бъде със сигурност  Joy )

# 16
  • Мнения: 65
Цоп ..........и аз в новата тема.
Благодарности на Доня Коприва! smile3501
Мен ме гони едно главоболие-ужас!Парацетамола въопще не помага и незнам какво друго мога да пия.Ако някои е имал подобен проблем и знае лек-да казва.


И на мен не ми помага - това което ми помага е масаж на стъпалата на краката и по-специално на пръстите. После слагам мокра и студена кърпа на главата....и легнало положение, защото ще ми изтече мозъка през очите....

# 17
  • Мнения: 375
Хайде и аз в новата темичка-дано само хубави новини да има и да няма повече напуснали.
Аз утре съм на док и пак се спичам дали всичко е Ок.Да стискате палци  Laughing
И мен ме мъчи зверко главоболие днес,мерих си кръвното 100/50.Мен като ме боли главата гледам да се стегна с нещо около челото и пониакога много ми помага.
Много късмет и усмивки от мен,утре ще дам отчет като се прибера Hug

# 18
  • Мнения: 21
Хайде и аз да се запиша,че в последно верме само си влизам и чета ,а не драсвам и ред...
Предната седмица бях на лекар ама бебо неще да си показва половите органи,срам ли е, назнам... ще потрая до другата седмица...Simple Smile така,че мойто щъркелче все още е с неясен цвят...(незнам защо ,но аз съм уверена ,че ще е мома)
 stork-girl ...инак по важното да се роди живо и здраво бебе...
това ми е 4-та бременност,преди това имам 3 неуспешни,до 12-та седмица не бях достигала,та сега несмея и много да мечтая newsm17 само мога да се моля всичко да е наред.
А що се отнасч до килцата,аз от като съм забременяла до сега не съм качила и кило,само в началото на бременноста смъкнах две,ама от седмица-две си ги наваксах  Embarassed все още не ми личи коремче ,ама като си похапна и се поиздува леко...а аз се пъча ли пъча  preggo
Хубавата новина е,че скоро се прибираме с мужо в България newsm44 ще ми се разхлади душичката,че тук страшна жега...

Момичета,от сърце се надявам да имаме само нови попълнения...и да гушкаме през януари здрави и пухкави бебета!


# 19
  • Мнения: 29
Хайде и аз да се запиша.БРАВО  smile3501  Доня Коприва,не искам и да си помислям какво бихме правили без теб.Достатъчно се измъчи, така че време е вече всичко при теб да се оправя та и ти да се порадваш на бременността си,  ти наистина го заслужаваш. newsm17 newsm51
Успех на всички които им предстои преглед или очакват резултати, вярвайте че всичко е наред и така ще бъде. newsm10

Момичета за главоболието мерите ли си кръвното?При мен се оказа че когато ми падне кръвното ме боли глава ,пия повече течности,солен айран,пепси или кола,хапвам шоколад ,а най добре ми действа разходка сред природата на чист въздух.Имаме един парк на близо и почти всяка вечер с мъжо след вечеря ходим на разходки по час два,докато започне да се стъмнява.След това дори и спя по-добре.
Хайде лека и безпроблемна седмичка на всички от мен. Hug  love001

# 20
  • Мнения: 87
Сънич, ако не се лъжа ти питаше за контракциите  newsm78 Значи усеща се като стягане на коремчето, все едно се свива като топка и става твърдо мястото. Определено като преядеш може да се сбърка, че са контракции, но всъщност незнам от преяждане да се получават  Thinking Тогава ти е тежко като цяло на корема, а не на определено място. Незнам дали го обясних добре. Но аз чак сега взех да ги различавам що годе, ей преди малко ме стегна и се сетих, че питаше Simple Smile
Пък аз явно не съм от най-чувствителните или не съм обърнала особено внимание, та предния път доки на ехографа видя, че имам контракции. И оттогава взех да си следя 'болежките' и има ли ги, дори съмнение си пия но-спа.

Лека от мен, свалям манджата от котлона и лягам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 260
Запис и от мен! Все не ми остава време да пиша. Напоследък разчиствам в нас да освобождавам място за багажите на бебето.  Crazy В неделята пък започна голямото разчистване на тавана. Напълнихме трите казана до нас и остана още толкова за изхвърляне, но друг път, че накаря вече не ме държаха краката от катерене на пет етажа.

Дани, не се притеснявай! Сигурна съм, че всичко ще е наред!

Корал, надявам се Тони да оздравява бързо! Аман вече от тези летни вируси!

Хайде лека вечер на всички!

# 22
  • Мнения: 429
Запис, после ше чета, че  много ми се спи!

# 23
  • софия
  • Мнения: 30
Запис и от мен!Аз рядко пиша,но непропускам да изчета всичко.
Докато се каних да питам за обилния косопад,се оказа,че това е нещо нормално.И при част от вас е налице.
За бременноста съм казала само на шефа ми,колегите ще разберат като ми порасне коремчето,а това се надявам да се забави малко.До сега съм на -1 и се надявам още 10-20 дни да не кача нищо.
В неделя заминавам за Швейцария на турне(пея в хор) и не искам да ми личи,защото не съм казала на никой(с малки изключения).При предишната бременност не бяха много тактични и сега съм решена на всяка цена да не разбират.
В петък се надявам да ми вземат кръв за БХС и да ми нправят ФМ и тогава пак ще пиша.
За сега лека вечер!!!!

# 24
  • Мнения: 7
E Simple Smile може ли без мен , мамиииииии
аз не съм споменавала, че гласим сватба, но по-нататък ще се видят снимки  Heart Eyes Grinning, до тогава ще съм в края на 4тия и каква картинка ще сме - не се знае Simple Smile Praynig С дунде и корсет Grinning , не мога да свикна, че имам леко коремче, винаги съм била с хлътнал корем  Grinning Laughing, но не съм си давала сметка , че съм слаба Grinning сега всичко оцених ...
Мисля, края на другата седмица да отида на 3Д, в 16та гс знам, че е ок. Но не се навивам за пол, чувам ,че има доста изцепки, дори и след няколко 3D-та Simple Smile Колкото до имената- все сме си така без идеи...Sad
Поздрави на всички

# 25
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен Simple Smile Не съм писала мнооооооооого отдавна  Embarassed...
Ние сме добре (е, още не съм си видяла изследванията, но вярвам, че Бог пази бебо и всичко е наред  Praynig Heart Eyes), мисля, че ми попремина сънният период (ха-ха, щом пиша по среднощ, явно - да Wink), но пък киселини колкото искаш. Първият път не беше така, но това да ми е дерта Wink

За списъчето - втора бременност ми е Simple Smile

Пожелавам на всички леко бременеене, много положителни емоции и здрави бебета  Heart Eyes! Сега ще лягам, че утре, т.е. вече днес заминаваме за Варна - да видим морето и бъдещият батко  Heart Eyes (на 1г. и 9мес.) да му се порадва  smile3549
Спокойна нощ и успешен и усмихнат ден   bouquet!

# 26
  • Мнения: 63
Добро утро! Минавам само да ви пожелая успешен ден!

# 27
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен! Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.
Браво на Доня Коприва smile3501 newsm51! Хайде дано всички болки, нераположения и т.н. да преминат  newsm17!

stelaruseva кога ще е сватбата, да ви честитим. За роклята не се притеснявай, сигурна съм, че ще изглаждаш прекрасно. То и аз не съм свикнала да съм с корем, че и моят беше залапен за гърба, но сега вече свикнах, пък и с този бюст дето съм го отпрала, просто нося дрешки, които да ми подчертават бюста, а не талията. А в краката съм си все така слабичка, та с тези блузки дето сега са модерни ми е екстра.

Относно контракциите, пак не съм сигурна дали не съм изпитвала такива. Моят корем редовно си е подут и твърд, но като пък "изкарам" газовете и се оправям. Ама и да имам контракции, няма да ги усетя така като гледам. Пък и малкия човек имам чувството че футбол играе в корема ми. Сигурно още му е широко и си се разполага яко.

Хайде после пак ще пиша.  bouquet за всички и само хубави новини в новата темичка!

# 28
  • Мнения: 524
Здравеите и от мен, сладки коремчета!  bouquet
Не сам писала отдавна, понеже си доидохме при моите родители и от внимание и глезене почти нямам време за компа.
И моето коремче вече доста си личи. Даже в петък на прегледа док. се учуди, че сам 14 г.с, изглеждало и като 20. А иначе не сам наддала много, но здраве да е. Прегледа мина добре, бебчето е добре, пораснало е 10 см, диаметър на главичката 33 мм, крачетата и ръчичките вече са по-дълги, свиваше пръстчета и махаше. Предният път беше по-скокливо, сега нещо по-малко шаваше. Док. каза, че маи е момиченце, но каза че със сигурност ще каже следващия път.
Аз още не сам усетила бебо. От време на време ми вибрира нещо около пъпа нещо ми вибрира все едно, като нерв, но док. каза, че е рано още. Абе само да сме здрави, бебчетата да растат и всичко да е наред.
Хубав ден на всички  bouquet

# 29
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
хайде и от мене запис

много  Hug за всички вас и само положителни емоции

Общи условия

Активация на акаунт