През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 964
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1
Забравих - Приятно ми е Елена!   bouquet
0886438491

# 256
  • Мнения: 1
Gitsa, мила и на теб късмет ..гледам ти остава малко до финала!  Heart Eyes  Peace

# 257
  • Мнения: 10
Стела като че ли сега изглежда много по-женствена. Скоро се видяхме с нея, но сега макар и с половин лице на снимката, се вижда, че много са и омекнали чертите. А тази малка пухкава кукла много да слушка, за да се приберат по-бързичко вкъщи.
Аз нямам никакви индикации да раждам все още. Жегата ще ме умори, затова ще направя"полегнала е Тодора за всеки който я е пожелал"под климатика Simple Smile.
Щом ще пишем протокол аз съм Ани Simple Smile

# 258
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честита бебка Дара на Стелчето!!! Да е жива и здрава, много щастлива и да расте обградена с много любов!!!

Много са сладки и двечките, разплаках се, като ги видях на снимката. Искам и аз да си гушкам моето момичинце...

Честит Виктор на Ралфи76!!! Много здраве, късмет и щастливо детство!!!

# 259
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Леле колко много бебета съм изпуснала!!!! Rolling Eyes

ЧЕСТИТО НА СВЕТЛА МАЛКАТА ЖАКЛИН, НА КРИСИ - НАТАЛИЯ , НА РАЛФИ - ВИКТОР И КРАСИВАТА ДАРА НА НЕ ПО-МАЛКО КРАСИВАТА СТЕЛА. ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!!!

Много съм развълнувана, направо думи не ми останаха.

Аз както е тръгнало другата седмица в четвъртък вече трябва да съм в София. Ще гледам да няма изненади събота и неделя.

# 260
  • Мнения: 26
Малеее докато някои работим ........и ядем други раждате а Mr. Green

От късмет, здраве, щастие и любов да не се отърват Виктор и Дара, а също и техните семейства  Hug

# 261
# 262
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ - FUTURE_MAMA, KRISTINA, RALFI76, STELLA (дано само не съм пропуснала някоя) ! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ЗА ВЕЧЕ ПО-ПЪЛНИТЕ ВИ СЕМЕЙСТВА И МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ!  newsm51 smile3525 newsm51

Останах без думи за повече... Изчезнах само за 1 ден и какъв дъжд само  Laughing. Толкова съм щастлива  Crazy! Момичета прегръщам ви силно и ви изпращам цялата си положителна енергия! Аз все още нямам нови симптоми за раждане, дори довечера мисля да ходим на една вила в близко селце за по скаричка и биричка.

На тези, които ще раждат днес и утре - стискам силно палци и ви прегръщам  Hug!

Забравих за протокола - аз съм Валерия.

 Hug Heart Eyes Peace

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 13:18 от valeni

# 263
  • Мнения: 143
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЕТА!
 На Стела и на малката шушка не им личи, че са след раждане-толкова са спокойни.
 Аз си взех изследванията и не съм доволна-имам опал в урината, хемоглобин 96, морфологията на еритроцитите и тя е лоша, утайка 40.
 Коте Марта, има ли начин да си повиша хемоглобина? Дъвча Малтофер, пия Цетебе, фолиева, а резултата-хемогл. от 103 на 96. Като знам, че ще изгубя и повече кръв не ми се мисли как ще се възстановявам, живот и здраве.
 

# 264
  • Мнения: 1 410
Тук съм и не раждам!
Следя ви  Sunglasses - да знаете!

Някой се чудеше дали да си вземе стерилизатор - аз искам такъв ,защото ще се заблея някъде и ще забравя тенджерата и ще опека всичко, а стерилизатора го пускам на определено време и да го забравя  - няма страшно.И мисля така да направя - сутринта преди да вляза в болницата го пускам(става въпрос за 5-7 мин) и предупреждавам да не го отварят,докато не кажа ,че ще ми потрябват помпата и залъгалката.

# 265
  • Мнения: 207
Ей, момичета, утре е наред venislavi. Пожелавам й леко раждане, да е спокойна и да знае, че всички ние сме с нея и чакаме хубави новини.  Hug

# 266
  • Мнения: 12
Ей, момичета, утре е наред venislavi. Пожелавам й леко раждане, да е спокойна и да знае, че всички ние сме с нея и чакаме хубави новини.  Hug

 Стискаме палци и чакаме добрата новина утре! Peace

  п.п.Уф,все забравям да поздравя с добре дошла  HugСелена

# 267
  • Мнения: 502
Честито бебе Виктор на мама РАЛФИ!
Честито бебе Дара на мама Стели!


Да са здрави, посушни и щастливи!


Аз съм май първата кандидатка за преносване.  Crossing Arms Утре сутрин съм на преглед, та да видим!

Успех на venislavi и всички, които днес и утре ще тръгнат към родилния дом!  Hug

# 268
  • Мнения: 1 410
МАртини мама и Гитса е с теб !Какво се шушумосвате,а ?Гледай какво става тези дни.Или вие чакате август?

# 269
  • Мнения: 502
Миши, нищо не чакам, ама явно бебето чака нещо.  Wink Ако зависи от мен - ей сега тръгвам. И като си помисля, че тук чакат до 10 - 12 дни да преносиш преди да предприемат нещо и ми става лошо.  Whistling На всичкото отгоре, както беше хладно, сега е жега над 30°, подух се цялата като слон, задушавам се и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт