През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 962
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 410
Тралалала - много бебчета сегааа.... За мама Стели и РАлфи

А аз да отворя бара - - хапка и пийка

Аз съм мама Таня - и телефона ми е  - 0878 15 11 96
 
Ако може и да добавим и кой в коя болница ще ражда - да не би някои от нас да са в една по едно и също време.А и вече родилите мами - да кажат къде са родили,че ние ,дето още не сме родили да поразпитаме .Аз мисля и снимки да правя на условията в болницата.

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 13:15 от mi6imadi

# 241
  • София
  • Мнения: 413
Зная че сте нетърпеливи затова:


 Heart Eyes Heart newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart
Дара и Стели

# 242
  • Мнения: 12
   Честито newsm51 newsm51 newsm51,честито на новите в списъка -Стели и Ралфи,да са живи и здрави милите им дечица Дара и Виктор! Hug

Гитце,да ти кажа снощи те сънувах,двете раждахме заедно- и аз нормално #Crazyа пък се готвя за секцио!Не знам какво ще значи newsm78

  За протокола-аз съм Маргарита,приятно ми е  newsm03

  Еха,че са хубави Дара и мама Стели!!!

# 243
  • София
  • Мнения: 1 338
Леле, колко са сладки и двете Grinning
Момичета, ако нямате нищо против ще кача снимката в албумчето Peace

Сега ще стискаме палци на venislavi и ssieber.. всичко да мине наред и да гушкат най-здравите и красиви бебета Hug

# 244
  • Мнения: 4
Да са живи и здрави новите бебоци  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68те милите никнат като гъби
 Аз да се отчета вчера цял ден поддържах температура и сутринта бях на консултация малкия си няма и помен да излиза smile3516 въобще не е тръгнал да се смъква а продължава да расте напред но да е жив и здрав само да ми мине тази гадна настинка че е страшна работа температура, гърло.... Засега ми каза да пия парацетамол, вит. С и стрепсилс и ако не спадне температурата от събота да взема антибиотик. Иначе другата седмица във вторник пак трябва да ходя и вече да оформи документите. На 6-7 съм на тонове и живи здрави другия понеделник иска му се или не ще трябва да го вадят smile3521. Аз между другото се надявам още на тоновете да кажат да остана ама това са си само мой размисли и страсти newsm47
 Е това е от мен засега  newsm51
 За протокола аз съм си Цвети

# 245
  • Мнения: 2
ехеееееееееееее

сладурани !!

# 246
  • Мнения: 1 410
Асеееееее,губиш ми се !Не раждай без мен !Нали сме с един термин - дай да си родим по-рано- ама пак заедно!

Мама Стела е много щастлива ,а малката е голяма красавица!ИСкам и аз вече да си го гушкам такаааа!

АМа моля ви се,които останахме неродили - пишете по нещичко (ако не раждате в момента), че така само се притеснявам.Тука си има редовни и само малко да се загубят и си мисля ,че вече гушкат бебоци,а ние не сме разбрали.

# 247
  • Мнения: 64
Ах приказни сте, Стели ...  newsm51 Днес много ме развълнувахте да знаете.... newsm45

# 248
  • Мнения: 11
Честити бебоци на Криси, Ралфи и Стела от мен!А на бебоците добре дошли да са на този свят!

За протокола аз съм Силвия

# 249
  • Мнения: 225
Лелеееее Стелка, бебата е страхотна newsm03, ще бъде красавица като мама, пожелавам много здраве и на двете, всичко останало си го имате Heart Eyes

Оххх така ми се ражда и на мене вече, че направо ужас, днес се разчистих из нас, викам еле тръгне, ама и аз пък какво давам зор то детето си знае, има още две седмици.
Асе, губиш се наистина, няма да ни изпреварваш значи с Миши така Crossing Arms, нали знаеш, че и аз съм с теб - 20-ти, нищо че ме пише на 19, аз така си изчислих в началото Mr. Green, но доктора си води 20-ти. То все тая де, ама не си давам реда пък Twisted Evil

За протоколО - аз съм Диана newsm47

# 250
  • SZ
  • Мнения: 10
Оооооох,досега се сдържах,обаче като видях снимката на Дара и Стели просто ревнах с глас! Ама много са хубави,много! Пу,пу,пу!!!

Да са живи и здрави новите бебета и мами и само радост и щастие около тях!
newsm51

И аз да се запиша:казвам се Пенка,за приятелите и за вас Пепи,приятно ми е!  love001

# 251
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет мамички,  Hug
Хайде по ред - Честити бебоци на mamadona, future_mama, ralfi76 и stella_a! Всички да са живи и здрави - мами и бебенца, много щастливи и изпълнение с позитивни очаквания от бъдещето!  bouquet

Дара е голяма кукла, като майка си красавица! Grinning
Ох и аз вече май с нетърпение очаквам да видя и да гушна бебо!Още само 5 дни и това ще стане! Аз все така продължавам да пиша дела - имам още две! Една приятелка се шегува, че и в родилното с делата ще отида. Laughing Laughing Laughing

Иначе се чувствам долу-горе добре, до колкото това е възможно в тия жеги.....
Стискайте палци - днес ще стане ясно дали догодина като се върна на работа след майчинството, ще съм на ново място!  Praynig Peace
Поздрави от мене и хубав следобед! Hug
~~

# 252
  • Мнения: 202
Аз се завърнах от записа на тонове-всичко е ок, тоновете са много добри, не ми отчете никаква контракция обаче newsm78; излязла ми е микробиологията-имам и аз гъби, изписа ми Гиназол-такова нещо досега не бях ползвала, с апликатор е като го гледам, дано се справя с поставянето Laughing
Миши-хубаво е, че си решила да правиш снимки на условията в болницата и после да разказваш, доколкото помня ти беше в "Тина Киркова", преди мен си, така, че ще ми дадеш много полезна информация Hug; сега докато чаках в приемната да ме опашат с коланите, говорих с една бременна, която е лежала в "Тина Киркова" преди известно време и е с много добри впечатления от персонала там, а и тя първоначално е имала резерви, та ме обнадежди; мен ме притесняваше и фактът, че моята лекарка води външни раждания там, като има договор с болницата и си мислих дали нейните пациентки са добре приети от персонала в болницата, но според момичето, с което говорех, не правели разлика, дано е така, че ми е достатъчно объркано; снощи това си мислих-дано всичко е ок, защото този избор е изцяло мой, свекърва ми настояваше за "Токуда", където познава доста лекари, надявам се всичко да мине благополучно Praynig
За протокола-аз съм Нели, тел ми е 0889/636-235 Crazy

# 253
  • Мнения: 1
Ех, Стелчето и Дара са приказни, тъкмо видях снимката при Септемврийките и бързах да ви я пусна, но са ме изпреварили...   Laughing

Стелче бъди все така усмихната и щастлива занапред, близо до малката кукла!
Дано и МамаДона се включи скоро със смс за малкия Денис, аз ще и пусна един поздравителен  Heart Eyes
На future_mama желая бързо възстановяване и скорошно изписване!

За Тина Киркова и аз съм чувала хубави работи  Peace
Няма страшно каквото и да е ще мине и всичко ще е супер на финала  Hug

Аз излизам /пак по жегите/  Confused - ама ще трябва да си взема новата лична карта!
 
Синдарелка, толкова бъхтихте с бебо, задължително да се похвалиш с повишение!! Успех  Peace

# 254
  • Мнения: 65
Ей, много хубаво фото! И колко е спокойна Стели! Все едно не го е раждала тя това бебе.

Утре е наред venislavi. Да стискаме палци!

ssieber, късмет!

П.П. Аз съм баба ви Мирослава /Мира - бира или Мирчо-свирчо, щото като се учих да свиря с уста като малка си мислех, че тая работа става като поемам въздух, а не издишайки/.

Общи условия

Активация на акаунт