66 шишета на 66 ЩАТСКИ шосета

  • 12 517
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • usa
  • Мнения: 2 113
За шишетата е скоропоговорка. Нещо като Чичковите червенотиквеничковчета.
66 шишета се сушат на 66 шосета. Оф, ужас, това даже не мога да го напиша, камо ли да го кажа.

аааааа, разбирам! мерси bouquet

# 61
  • Мнения: 1 147
Clairette, Atalanta, Tandoori, Raya, поздравления, тортите са невероятни!!
Браво, момичета, страхотни са. Поздравления за резултата и за усилията.

# 62
  • Мнения: 1 800
Аз  гладя само на мъжа ми панталони и ризи за работа, ама все по-често се заглеждам през прозореца в химическото чистене и се каня да започна да ги нося там.
Иначе на детето и мои неща по-рядко.
Чаршафите не  гладя, но ги суша на най-ниската температура, след това веднага ги сгъвам много прилежно и  са почти като гладени....почти Simple Smile
---
Много ми се ходи на зъболекар, след поправени пломби и няколко операции, идва ред на външния им вид да се оправи, но зъболекаря си мести кабинета, та ще чакам до Септември.
Много ми харесва как тук правят всичко възможно да спасят зъбите. 2 операции ми направиха, за да не ми извадят зъб, за което настояваха в Б_я.

Мрс.Г, аз се надявах, точно ти да разкажеш за тукашните сватби, защото имаш най-голям опит с такива.


Ева, добре се завърнала!

# 63
  • Мнения: 405
Пристигам от зъболекар. Много неща мога да кажа по повод българските зъболекари в момента, ама всичките ще са нецензурни. Два часа лежах на тоз стол, то не беше къртене, ровчане, стъргане и мазане, че да има надежда зъба да се спаси. И това, защото една леля в София била много алчна. Простакела.
Пфу. Излях си.

Уф, и аз имам същите проблеми като теб, направо не ми се говори, и все при познати лекари съм ходила в БГ, уж за по-добра работа, ама на...

Днеска жената от моя diaper service ни прати писмо, че не може да продължава, след 20г в бизнеса трябва да го закрие, защото не издържа финансово. Последните 10г е работела и втора работа, само и само да може да поддържа последната такава услуга в града. Много ми стана тъжно. Sad

# 64
  • Мнения: 558
 Tired запис, че ми се спи много...   bouquet
На мен в момента са ми супер раздразнени венците и затова съм още будна даже, какво е това чудо незнам и май ще звънкам на зъболекаря утре, че не се издържа веч.  #Crazy

Нямам кой знае каква база за сравнение, но плажовете на които съм била в близката околност ми се виждат супер- широка ивица, пясък, в който не се затъва докато ходиш, много малко хора, сватби по залез чат- пат, пеликани хвърчат, рибки подскачат, Данни мята пясък през гърба си... идилия. Лодки ненавиждам след едно вълнисто приключение на Созопол преди години- та затова нямам инфо, но който търси намира.

Лека нощ, отивам да положа телеса в специалните си чаршафи... А вие знаете ли, че човек докато спи, отделя по около 200мл влага във въздуха за една нощ? Това го четох, докато се опитвах да разбера защо носа ми е все сух и имам ли нужда от овлажнител за стая... Е, оказа се, че влагата в нашата спалня си е точно колкото си трябва (между 40-60%), и явно от хормоните ми е и това "страдание"...

Прощавайте органическия ми пост и лека ви нощ!

# 65
  • Мнения: 3 988
cubbit , за мен тези одеяла и пухенки имаха сантиментална стойност. ...
Peace Много романтично!

Цитат
Мъкнахме доста неща , защото и ние не знаехме къде отиваме и кога и какво ще работим, а гарантите ги знаехме по снимка.
Ние гаранти имахме приятели, но не живеят в НЙ, а ние тук искахме да дойдем и никъде другаде. Иначе ситуацията с работата и при нас беше така. Знаехме обаче най-дългия възможен срок за мъжа ми, което си е пак успокоение.


benson10, $2.50 на риза плащам. Нали се сещаш защо ми е неизползвана още ютията.  Mr. Green


Tandoori, лоши сте с тия торти!  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 393
Момичета, съвсем ме разбихте. Даже не мога да ви "проследя" какво пишете, камо ли да се вкл.  Embarassed
Ние пристигнахме преди 5 и половина години в САЩ със ски екипировката си, алпийската екипировка(половинката е алпинист), куп книги (на бълг, немски и англ). В багажа се намираха любими играчки на децата (те сами си ги носеха), лаптопа ми (къде без него), малко дрехи, картините и иконите ми (за някой от тях трябваше да извадя разрешение от НМ  Crazy).
По темата чаршафи-имам сега всякакви (все пак работя в магазин  Mr. Green), но хлапетата предпочитат тези с картинките, ние се "глезим" с 400 (но според мене няма особена разлика). Не гладя НИЩО

# 67
  • Мнения: 1 783
запис от летище.

Ева, добре дошла.
Ейй, тази Джи - 3 дена да не пише и започвате да я оплаквате  Mr. Green

Майката на красивата Ангелина-кунг-фу-истка, и аз съм с руска свекърва, която непрекъснато ми казва, че синът ми е много слаб  Crazy

Запалихте ме и мен с тези почивки, ще вземем да отидем....   Упс, забравих - нямаме пари от купуване на билети варна-мплс-варна-варна-мплс-варна-мплс.......

Писна ми от мъже дето се мислят за много умни, а жени на 30+ ги смятат за with not enough clout. с дуги мъже като тях разбирайте,  #Cussing out Е гати мъжкото общество дето живеем.

# 68
  • Мнения: 405
Момичета, дайте идеи за обзавеждане/декориране, което да е childproof. Понеже ще се местим сега и ми се иска да го обзаведа по начин, по който ще се намалят опасностите, колкото се може де. Напр. си мисля да оказим ТВто на стената и да взема отоман вместо малка масичка. Ей такива идеи ми трябват от някъде, не знам къде да търся обаче. newsm78


Biz, това за мъжете по какъв повод?

# 69
  • Мнения: 1 783
Любопитно - как ви наричат децата ви - мамА или мамО?

# 70
  • Мнения: 3 491
миз, казваш, човек да заобича свекървата му трябват 15 години, а? начи ми остават само 11... Laughing

тц, ключът е по-скоро в "не я виждам по-често от веднъж на две-три години за по около месец". петнадесетте години ти трябват да свикнеш с нея, не да я заобичаш Simple Smile. но майтапът настрана, добра ми е, нищо че е руская. на моменти дори ми става мъчно за нея. но тия моменти не се случват често Whistling...

И при нас са 15 години. Така, става, както казва миз. А го има при мене и моментът, че виждаш как остаряват все по-безвъзвратно, и няма време и полза от кофти чувства.

# 71
  • Мнения: 3 367
биз,аха за мьжете,точно вчера водих подобен разговор, до 10к са разликите в заплатите в моя департ. при равни други условия заради едната пишка..мамО не съм чувала никога в живота си, даже ния ми се смееше като мойта майка беше тук; казват мамИ и мамАааааааааааааааааааа
*
винаги съм имала проблем да критикувам/мърморя по и пр. майката на бащата на децата ми,абсол.нелогично ми е защото излиза че аз съм идиота в крайна сметка дето се е оженил за кретен отгледан нечитаво..уважавам ги много,благодарна съм и че помогна за децата 6 седмици сборно в началото,помагам с каквото мога и стимулирам подобно отношение в баща им,че нали знаем приказката за бабата-внучето-таткото и гаванката..обич чак не мисля,но не е и нужно,аз си имам майка за обичане

# 72
  • Мнения: 2 257
Добър ден. Регистрирам присъствие.

Тилилействахме с Антъни, като част от турнето ни, вдън гори едни, където не само времето, ами и интернет, че и някои от телефоните бяха спрели.

Не съм чела нищо. 65-та съм съм изпуснала. Тази едвам я изчетох до тук. На бележки и други повици ще отговарям по-късно, с удоволствие.

Поздрави за всички!

# 73
  • Мнения: 3 988
...картините и иконите ми (за някой от тях трябваше да извадя разрешение от НМ  Crazy).

И аз за купените в Б-я трябваше да вадя разрешителни, за останалите имах.
А как ги събрахте тия картини в куфари?! Или как ги пренесохте? Мен много ме е страх, че ще ги повредят. Сега са опаковани и ще ми ги пратят с контейнер. По-сигурно ми се струва.  newsm78

# 74
  • Мнения: 1 147
Атти, погледни тук, много интересни идеи намерих аз. http://childprooferstore.com/

Кюбит, картини само на ръка. В чекирания багаж не смея, като знам как ги мяткат по летищата, не е ясно какво точно ще пристигне, и дали ще пристигне изобщо. Идеята да ги пратиш в контейнер е добра, и нашите така пристигнаха.

Бистре, явно вчера ни е било ден, като гледам и Анет се оплаква от същото. Трудна е битката, на моменти безмислена. 

Анет, принципно си права, разбира се (както винаги Grinning). Зависи от екземпляра обаче. Не съм предполагала, че и мен ще ме набутат след soap-operata снаха-свекърва, но и това ми се случи, да не коментирам какво ми беше сервирано при последното ни посещение в България. Съпругът ми е твърде малко продукт на нейното възпитание, и слава богу.

Общи условия

Активация на акаунт