При вас кога запо4ват разпродажбите?

  • 1 995
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 909
Палмира, при нас са навсякъде, ама как е при вас не знам???Нали знаеш, че тази терапия действа зле на портмонето и на мъжете  Wink
После пратете и мъжете на психиатър  Laughing

или на психотерапия?
щото моя държи психиката....все още не съм изгърмяла тотално финасите Laughing Laughing Laughing
ама него като го пратя на психотерапия....мамма мия, аз съм слаба ракия направо newsm78 newsm78
в някои случаи никаква терапия не може да им помогне - нито психотерапия, нито психоаналитик Grinning
аз като си спомня как ми се беше промила психиката, докато бях бременна  Rolling Eyes нямаше ден, в който да не купувах нещо! като дрога беше! и да пази Господ, ако не харесах нещо да купя...  вкисвах се бетер децата!  Twisted Evil
 Embarassed
е тогава мъжът ми сигурно си е мечтал за намаления  Laughing
ама нямаше  Cry
от друга страна не ми се мисли какво е щяло да бъде, ако имаше!  Shocked Joy

# 31
  • Мнения: 4 629
Абе аз като гледам май вечно има разпродажби. В който и магазин да вляза, все има "остаряла" колекция.  Thinking

И тук е така   Hug

# 32
  • Мнения: 7 837
В4ера с радост установих, 4е и в Victoria's Secret не са останали по-назад  Grinning
Познайте, дали му беше хубаво на мъжа ми  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 980
В4ера с радост установих, 4е и в Victoria's Secret не са останали по-назад  Grinning
Познайте, дали му беше хубаво на мъжа ми  Mr. Green

ох мама smile3508

# 34
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Разпродажби или неразпродажби там съм. Ама с тоз нов размер дето се сдобих нищо не ми стои както трябва  Rolling Eyes
Миналата година и аз от ГАП купих 3 панталона, единиа 5 паунда другите два по 8, 12 размер. Сега обаче 16 размер не ми мърда. Решила съм ще ходя като циганка докато не си влеза в старите дрешколяци. Преди седмица установих, че мога да пазарувам от един магазин за закръглени, там от 16 размер им започват дрехите. Преди даже не съм забелязвала, че съществува Cry

# 35
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тук запо4ват на 2ри Юли smile3508

# 36
  • Мнения: 1 465
ооо, аз ве4е го побърквам моя мъж поне по 2 пъти в месеца, 4е незнам какво купуваме ама с тая скорост дето раста незнам ве4е и аз кво да си купувам Cry Добре 4е в КИАБИ има все пак сносни дрехи за бременни та се живее. Ина4е аз престанах да гледам размерите - като заседна в пробната и мъжо само носи ли носи следва6тия по-голям размер - интересно докъде ли 6те стигна #Crazy newsm78

# 37
  • Мнения: 1 545
Вчера по новините съобщиха, че тази година в Италия първи открива сезона на летните радпродажби Неапол на 30 юни, и ще продължи 60 дни, та съм си наточила зъбите. Единствения проблем е времето, все не остава за обикаляне по магазини, а е и една жега, та не му се и излиза на човек, даже и време да има. Ама да видим...

# 38
Ох, днес каква тлъста сума стръсках за парцалки на мушмурочките (и обувки). Тати като ме попита "Колко?" и аз само казах "Много" Embarassed Embarassed Embarassed Laughing

# 39
.... Преди даже не съм забелязвала, че съществува Cry
Мери, и аз така бях. Гледах тъжно и видях за съществуването на EVANS Но и аз като тебе реших да ползвам вариянта да си ходя "парцалива" и с дрешките на половинката, че да имам стимул да си върна килцата. И проработи Sunglasses Grinning

# 40
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Добре 4е в КИАБИ има все пак сносни дрехи за бременни та се живее.
иха,и аз съм купувала доста парцалки на децата от там Grinning
а последно си взех за мен страхотни чехли с ток и пайетки Laughing Sunglasses

# 41
  • Мнения: 4 244
В4ера с радост установих, 4е и в Victoria's Secret не са останали по-назад  Grinning
Познайте, дали му беше хубаво на мъжа ми  Mr. Green
Crossing Arms Аз пък от тях не мога да пазарувам = не правят моя размер  #2gunfire #Cussing out
А многоооооо ми харесват Crazy

# 42
  • Мнения: 1 465
Хонда,

в този Еванс имало доста приятни не6тица, ама за жалост този магазин като 4е ли го няма във Франция.
Е га ти патицата съм, миналата събота пазарувахме в http://www.kiabi.com/scripts/default.asp и сега 4ак са пуснали разпродажбите smile3511 smile3514 newsm61 То така "бързата ку4ка слепи ги ражда" казали хората, ама кво да се ядосвам.... 6ъ гледаме поне за бебо да хванем разпродажбите Praynig

Последна редакция: ср, 29 юни 2005, 12:44 от Pollia

# 43
  • Мнения: 1 417
Тук запо4ват на 2ри Юли smile3508
Леле, трябва да сменя дата на пътуването до Италия, то до 15 юли нищо няма да е останало Sad А аз съм направила списък на покупките, на улиците с мойте марки...
Какви номера остават по -често, малки или големи? А по този повод да ви питам, а от фирмените Оutlet магазини намира ли се нещо свястно и на по приемлива цена?

# 44
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Хонда,точно Еванс беше  smile3518 Бях с една друга мама и тя така по големичък размер, ме вкара там. Аз разглеждах разглеждах и си харесах нещо, но исках 14 размер. Та тя ме открехна по-малко от 16 нямало. Ето с какво се сдобих от там, удобно е и за кърмене Wink

Общи условия

Активация на акаунт