към майките- как сте с нервите?

  • 3 976
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 430
Нашият проходи и сега почвам да схващам идеята на гледане на "дете", а не на "бебе". Как издържам ли? Понякога живея от час за час. Т.е. сутрин гледам кога ще стане 12, за да заспива, после чакам вечерта, за да го изкъпя. И все си повтарям, че на 3г ще ми поолекне  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 303
Имало е моменти в които съм мислила, че бушоните ми ще изгърмят.  Mr. Green Слава Богу, напоследък все по-рядко ми се случва. Сигурно защото синът ми поотрастна. По принцип не се харесвам като съм нервна и се старая да не натоварвам никой около мен.

# 17
  • Мнения: 9 776
Лично пусках такава тема скоро, че положението беше страшно. Можеш да си вземеш Neuropan таблетки или сироп.

# 18
  • Мнения: 4 965
Имам моменти, в които откачам. Тогава лечението е следното: децата отиват с баща си на вилата или с баба и дядо на екскурзия, а аз вземам дъъълъъъг душ, правя си разни маски и други разкрасителни процедури, излизам с приятелки или просто се мотая сама из къщи /гледам филми, слушам музика, чета книги, ходя на шопинг/. Напълно си презареждам батериите и на другия ден - с нови сили.

# 19
  • Мнения: 336
Моето бебе е малко, но ревливо. На моменти изперквам много  Embarassed.

# 20
  • Мнения: 552
Ами на моменти съм...слонско спокойствие и след това  #Crazy #Cussing out #2gunfire

# 21
  • Мнения: 873
аз бях нервна,докато бебето беше малко и ревливо и после-когато я захранвах.....съммнявах се,дали ставам за майка изобщо Sad
сега тя е на година и 1 месец и ми е много забавно с нея Laughing
една моя приятелка,обаче,едва издържа хлапето си-май му  е време за ясла Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 1 020
При мен има дни на яки нерви и дни на спокойствие. Аз чакам вече с нетърпение да ми дойде цикълът, защото имам подозрение, че и хормонално ме друсат нервите.
Малката ме нерви от време на време, но аз се опитвам да не й се връзвам. Определено повече се дразня примерно на мъжа ми или не свекърва ми!

# 23
  • Мнения: 140
Aз когато съм с дететто съм много спокойна- още не е станала кривиндел Simple Smile Обаче на моменти таткото и майка му ми иде да ги  #2gunfire

# 24
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Напоследък доста зле!Опитвам се да се здържам но не винаги ми се получава.Особено след дългоочакваната почивка на която не си починах изобщо Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 3 317
на моменти съм  Crazy  но решението ми е едно - на село при баба  Mr. Green

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не просто нервна, а много откачена на моменти.  Sick
В други дни съм просто самото спокойствие.  Stop...Иди че разбери  newsm78

# 27
  • Мнения: 342
О не се притеснявай,всички сме така.
Мъжът ми иска вече второ,ама аз му казах,че по-скоро ще си взема багажа и ще ходя в лудницата.
И моят син стана голям калпазан.
От сутринта като се почна-5 пъти влезна във фурната като преди това забележете- я включва на 300 градуса.
После поля цветята с олио и оцет,изсипа си една чаша сок върху себе си-това всичко стана до 9 сутринта.
Аз даже някой път пия по една валерианка за да се успокоя.
Как чакам само февруари да се върна на работа само аз си знам.
hahaha Joy Joy Joy

Извинете, че нахлух в темичката ви, но не се сдържах Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 919
понякога имам чувството, че съм на ръба на нервна криза, друг път съм прекалено спокойна чак си се чудя...хормони

# 29
офф  миличка,откакто съм забременяла съм така.Моята принцеса вече е на 6месеца и съм все така даже и по зле #Crazy.А за хората около мен толкова ме дразнят че имам чувството,че не съм ги познавала до сега.Единственото,което ме спасява е шопингтерапията и дългата почивка.Така че пробвай Peace

Общи условия

Активация на акаунт