Бъдещи и настоящи мами от общ. Несебър

  • 43 633
  • 581
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми това е което съм открила и аз се чудя къде се губят newsm78
А има и още една мама, но тя само лятото е в Сл Бряг, зимата са в Бургас. И с нея съм се виждала ама мн работа има през сезона и не се задържа и тя мн, мн пред РС-то.
marojinka къде ще раждаш, то мн не е останало. Палува ли малкото Laughing

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ставам да направя нещо за хапване на малкия, че след малко ще се събуди.
Довечера като го сложа да спи съм пак на линия Laughing

# 17
  • Мнения: 280
Да ти кажа честно още незнам - мислях във Варна - отказах се, чудих се за Бургас - на много истории се наслушах - отпада. Засега май съм се спряла на Поморие, пък дано Бог да е с нас  Praynig

Аз вечер немога да влизам. Скоро се изнесохме на квартира и още нямам нет вкъщи  Confused Но през деня съм на линия. само да не ме сбара шефа  Laughing

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даммм и аз доста неща чух за Бс и  Naughty препоръчвам.
Имам приятелка от Поморие, бременна е с близнаци. Ще я поразпитам ако искаш майка й е акушерка (ако не се лъжа там).
Ние се нахранихме и мисля да идем да се поразходим из Стария град, ама да видим М (мъжо) дали ще ни одиса на акъла Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 942
Laughing Извинявай, не съм очаквала подобно искане. Но ще проверя  Peace

 Laughing Ако можеш ще съм благодарна  Hug

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро, кафето от мен

хубав ден ви желая

# 21
  • Мнения: 280
Благодаря за кафенцето  Hug

Ходихте ли на разходка снощи?

Ами нямам нищо против да питаш твоята приятелка  Rolling Eyes

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да разходихме се Laughing
Малък изпи 2 1/2шишета вода и като се прибрахме беше чисто мокър, памперса му беше започнал да изпуска вече ooooh!
Ти кога ще излизаш в отпуска?

# 23
  • Мнения: 280
Няма лошо - водата е полезна  Peace

По принцип в началото на октомври трябва да изляза в майчинство,но мисля да работя до ноември  Praynig  Работата не ми е тежка, а и не ми се забива вкъщи

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е щом се чувстваш добре и не ти тежи, няма лошо. Тъкмо си сред хора Laughing

# 25
  • Мнения: 280
Ти къде роди? А от Сл.Бряг ли си си по принцип? Между другото аз съм Светла, приятно ми е Simple Smile

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
С С Laughing
Мойта биография е пълна с градове и много объркана. Родом съм от Пловдив, но баща ми е бивш (вече) военен. Живели сме в Пловдив, Чирпан, Варна, София, Смолян, а в момента живеят в Пазарджик. Мъжа ми пък е от Самоков, но от 10год си живее тук в Сл. Бряг.Та доста се чудих къде да родя, дали в Бургас, дали в София (в самоков бях категорична, че няма да е) или в Пазарджик. Накрая реших да е при наще в Пазарджик, понеже на брат ми на партньорката (танцува модерни танци от доста години) майка й (тя стана една дълга и сложна дано си наредила пъзела) присъства на ражданията (след като се родят бебетата тя ги поема) и се уговорих с нея да дойде когато раждам. Не бях във възторг, че ще раждам там, но след раждането съм много доволна и не съжалявам за избора. Другия път пак там мисля да родя Mr. Green
На теб това 1-ва бременност ли ти е?

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Светле ти си си от Несебър нали?
Я изкажи мнение за д-р Ташкова, ако имаш някакви наблюдения. Записахме малкия при нея, не че мн, мн сме я виждали де, то тя все отсъства и със замесничката й работим.
Бях дочула, че щяла да заминава за Германия при мъжа й, ама не разбрах за какъв период newsm78

# 28
  • Мнения: 280
Наредих си историята, споко. Аз съм родом от Русе, но преди петнайсетина години наште са се преместили по тоя край, после почнахме да стройм във Влас, но от няма и месец се изнесохме с милото на квартира в Несебър.

За лекарките нищо немога да ти препоръчам - нямам идея коя е обра и коя не. Знам само, че Домусчиева в Сл.Бряг е и детски лекар,но тя е малко чалната сякаш  Rolling Eyes

Да първа бременност ми е и на моменти бая психясвам. Е сега гледам детски принадлежности и направо се чудя и се мая - кое ми е необходимо,без кое може, кое си заслужава,кое не  #Crazy Просто да подлудееш  Joy

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Оооо Домусчиева не искам да я коментирам, не малко МНОГО чалната. Исках при нея да го запишем, но отношението беше ужасно та затова се врътнах и си заминах.
Не психясваш, споко и аз 9м. все бях в детските сайтове и постоянно се рових и разглеждах. Ако нещо се сетиш може да питаш Wink

Общи условия

Активация на акаунт