67 извънкласни занимания в САЩ

  • 13 485
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 405
Исках да купя преди време на бебока боди с надпис got breastmilk?, ама тогава се отказах.
Та снощи се поразтърсих пак и гледам мацката дето ги правеше я съдят млекопроизводителите от Калифорния , защото можело да се обърка потребителя?????  Shocked

# 76
  • Мнения: 29
Много интересно станало тука бе  Mr. Green Не обичам драма аз, а и не мисля че тук я има.....Чета и питам каквото ме интересува, опитвам се и аз да быда полезна с нещо. И аз не мога да се адаптирам още поради липсата на приятели, излизам от време на време с колежки на мыжа ми той като не е наоколо....... на моята вызраст но без деца.....намираме обща приказка и занимания, но те са неангажирани, правят каквото им скимне на момента, а аз не мога, шефката (Изабел) е много взискателна  Laughing : смени памперс, нахрани, приспи, дай ми да посмуча телефона ти иначе ще мрынкам, вземи ме на рыце ...иначе пак ще мрынкам..... и така....е мога да се сыобразявам само с моите желания  Rolling Eyes
Биз честито и от мен, радвам се, че при теб става толкова бырзо. Сега трябва да получиш писмо от нешыныл виза Сентыр с указания какви са следващите документи и формуляри, които трябва да подготвиш. Няма да ти ги изброявам, че не сым сигурна дали помня всички, то едно ли беше  ooooh!

# 77
  • Мнения: 1 783
Atti, уби ме.....?!?!? Между другото, много жалко за cheek to cheek....


Абе, ееей! Какви проблеми сте разприказвали? Който писал, писал, който чел, чел. Аз малко, като Анет съм, но по-зле - или съм с детето в вкъщи, или работя, ами как да не се вманиача в детегледането? Определено в УСА повече соц. контакти имах...... Тина - Mr. Green
Аз на моя син докато не си напише домашните по руски, български и английски нищо  не му давам да яде  Mr. Green


Ютурна, да, пак трябва да си излежавам годинките, мърдане няма Rolling Eyes Я сега ми кажете за тази ЗК с брак за американец, аз късмет ли взех че извадих с тези 2 месеца или какво? Какво следва след това, сега пак ли има много чакане? Може и да не е било късмет, щото женени от 5 г, дете, къща, данъци, може да им се е видяло strong case, знам ли.... във всеки случай много е гадно да съм си без съпруга.... Tired

# 78
  • Мнения: 29
Я сега ми кажете за тази ЗК с брак за американец, аз късмет ли взех че извадих с тези 2 месеца или какво? Какво следва след това, сега пак ли има много чакане? Може и да не е било късмет, щото женени от 5 г, дете, къща, данъци, може да им се е видяло strong case, знам ли.... във всеки случай много е гадно да съм си без съпруга.... Tired
Ne знам дали е кысмет, но на нас сыщата процедура ни отне 8,5 месеца, да не говорим за допылнителните 6 месеца след това..... както искаш му викай, радвай се  Wink Аз си мисля, че защото в калифорния има много повече петишынери затова става по-бавно......знам ли   newsm78
забравих да ви се похваля с пырвата ми манджа в слоукукыра, като стана дума за него.......не е зле.....  chef
А коя е Трынче и защо се е отказала да пише  Crazy (голяма сым клюкарка Mr. Green)

# 79
  • Мнения: 3 988
Зора, мерси много!   bouquet
Утре още ще се забия в Sephora и после ще докладвам на Tandoori резултата.
Но си мисля, че в следващата пратка от Германия ще си поръчам и маски.


За слоукукъра
Може ли да ме светнете какво е предимството да ползваш него вместо нормална тенджера на ниски градуси на котлона?

Аз четох, четох и не вдявам...  newsm78

Advantages
"The lengthy cooking times allowed them to start dinner cooking before leaving for work. Overnight cooking, utilizing economy rated power, cuts the cost of the meal."

Disadvantages
"Since slow cookers work at temperatures well below boiling point and do not rapidly denature enzymes, vegetables tend to lose trace nutrients... Green colors are retained better when vegetables are cooked quickly as plant cells are less likely to lose acids."

# 80
  • Мнения: 2 257
Много надалеч сте стигнали в анализите си, девойки, а нещата са така прости.
Благодаря на тези, които останаха естествени.
Както и да е.

# 81
  • Мнения: 1 783
Кой каза шапки в Лондон?

Чета си аз една статийка в почтен представител на западната преса за това как сватбата в сем. Буш била много стилна за разлика от сватбата на сина на не-знам-си-коя принцеса в британското кралско семейство миналия месец и за това, как шапките са били убийствено.... нелепи. Е, трябваше да ги видя и се затъркалях по земята от смях, особено, когато бяха сравнени със шапката на Сара Дж Паркър на премиерата на САДС в Лондон.  hahaha http://celebgalz.com/peter-philips-autumn-kelly-wedding-pictures/

# 82
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
По тоя повод, а и по други..., мацки, отдавна се каня да ви питам, ама честно - не мислите ли, че преигравате? Много такива едни научно-теоретични неща чета тука, някакви амбиции страшни се вихрят, просто ако бях на вашите деца, трудно бих издържала, честна дума и no hard feelings..., от храната, та чак до тренировката, то са приказки, сценки, оценки, то са преценки и размишления, о боже мой, наистина не искам да съм някое от вашите деца, не за друго, а защото ще се чувствам адски затоморзена, ама то как да ям, пък как да спя, пък как да играя, пък как да тренирам, пък кое да тренирам, пък защо, а кое училище, я коя учителка, я кой какво казал....отпуснете ги малко тези деца...и души. Моля, не ми се сърдете, просто ми стана много тегаво в тая тема американска вече. Hug Heart Eyes  bouquet
Моля, още веднъж, да приемете без омраза написаното.... ooooh! Tired

Честно казано, напълно разбирам за какво става дума! И аз така от време на време се усещам некомфортно в темата, затова и вече все по-рядко пиша. Чета, ноооо, някак не се чувствам комфортно да споделя простичките ежедневни неща, които се случват или ме вълнуват. Не се чувствам на място! Rolling Eyes Досега не ми се е случвало в други теми!  Сложно е да се обясни какво точно провокира това, а и много надълбоко ще навлезнем.

Както и да е! Темата като цяло е полезна!


Тина, спи на пода, а? Каква майка си ти? Засрами се?  Laughing Да споделя сега, че голямата щерка, която по принцип вече не спи на обед, мнооооого често я заварвам заспала на пода докато си играела. Така и си я оставям. Поспи един час на твърдо, зареди батериите, и е като нова. Laughing

Кога всъщност е откриването на олимпиадата? И по кой канал ще го гледате?

Упс, забравих да попитам нещо? Я кажете тези които си правят барбекю, какви зеленчуци мога да изпека на него? Купихме си барбекю, и сега се чудя какво друго освен месо мога да пека? Не се смейте на тъпия ми въпрос, но съм си боса в готвенето и дори едно толкова на пръв поглед просто нещо, ме затруднява. Дайте някакви технологии, подсказки и съвети. Тази седмица ни предстои първото барбекю! Важно събитие! Laughing

Лек ден момичета! По-малко притеснения и само положителни емоции!  Peace

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 15:00 от irka

# 83
  • Мнения: 3 491
На Блажка исках да кажа...че съпруга е ходил на Таекуондо ( не знам как се пише) от 7-до 16 год и има черен колан ...казва че е супер за момче такъв спорт,много дисциплина и самочувствие е получил от това..казва че в у-ще понякога е страшно (незнам на днешно време? )

Апропо, точно днеска приказвах с една близка приятелка американка, която има проблеми в училището на малката си дъщеря точно с такива истории( групички, тормоз и подобни), във ВТОРИ клас! Shocked Аз направо се оцъклих..Това става в частно училище с добро реноме. Чуди се в момента към кого да се обърне и какво да направи, ако някой има идеи, аз не знаех какво да я посъветвам, освен да говори с директорката на училището, ама тя се чуди дали да не говори първо с родителите на детето. Дано не ми се налага да разбирам как трябва да се процедира в такава ситуация, но мисля, че мъжа ти е прав Вики.
В училището може би имат писан правилник за bullying, може и на сайта да го имат, зависи. Какво е, какви форми има, как се разпознава ... Доколкото знам, ако тормозът е на училищна територия в широкия смисъл на думата (сграда, игрище, автобус), отговорността е на училището и трябва да се говори с училището.

# 84
  • Мнения: 2 381
cubbit, аз съм по простите марки за пилинг маски - ползвам got2b -cucumber, chamomile, mango в момента и съм много доволна.
Предимството на слоу куукъра е, че включваш сутринта преди работа и имаш сготвено вечерта като се върнеш. Ние правим същото с пръстенните гювечи- керамика на слаб огън - дълго време. За мен обаче най- голямото предимство е, че на тези жеги не се загрява цялто жилище, така както става с фурната.
Вчера пробвах Бийф Строганофф и благодаря на Феята, за предоставената рецепта.

# 85
  • Мнения: 7 837
Да не създаваме драма където я няма, мисля аз, и с това коментарите ми по темата приключват.

Напротив, да я създадем  Mr. Green

Ох, айде, цун, гуш, муш, добро утро.
И един любим поздрав.
И кафе, разбира се. Ако някой има нужда и от прегръдка да се обади  Simple Smile

В настроение съм тези дни, защото кърменето вече е мираж. Приключих за втори път с дълга си към подрастващото поколение.

Ирка, аз пека тиквички, патладжани, аспержите са особено вървежни с бира. Не ги оработвам с нещо специално,  освен да ги напръскам с ПАМ  понякога.
Олимпиадата е по NBC.

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 16:26 от Кейси

# 86
  • Мнения: 3 491
Ох, айде, цун, гуш, муш, добро утро.
И един любим поздрав.
И кафе, разбира се. Ако някой има нужда и от прегръдка да се обади  Simple Smile

Цун! Гуш! Муш! Добро утро! Grinning Поздравът беше велик!  Hug
Отвръщам!

# 87
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 Joy Joy Joy за поздравите - мерси!

Кейси, какво е ПАМ? Досега не съм яла аспержи? Заинтрегува ме с тез аспержи! Хвърляш ги ей така върху скарата, а? Ще пробвам. А тиквичките и патладжаните белите ли ги?  Blush

# 88
  • Мнения: 3 491
ирка, спрей за готвене е ПАМ, пръска се с него, за да не залепва това, което печеш, вместо масло, само че в ПАМ няма мазнина, поне в този, който аз ползвам. Ето така изхлежда:
http://ec1.images-amazon.com/images/P/B00032FNJS.01-A3CDPEGSIQM6 … 0_SCLZZZZZZZ_.jpg
Продават го близо до олиото.

# 89
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ирка, спрей за готвене е ПАМ, пръска се с него, за да не залепва това, което печеш, вместо масло, само че в ПАМ няма мазнина, поне в този, който аз ползвам. Ето така изхлежда:
http://ec1.images-amazon.com/images/P/B00032FNJS.01-A3CDPEGSIQM6 … 0_SCLZZZZZZZ_.jpg
Продават го близо до олиото.

Блажка, жива да си! Simple Smile Благодаря, че ме светнахте за този ПАМ!

Знаех си аз, че не знам нещо важно!

Общи условия

Активация на акаунт