Кантара е голяма гад, но в Дюканството не ни е враг - 118

  • 32 043
  • 887
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 575
Саричка, аз пък с нетърпение чакам да дойдем - ще ям само миди варени в тенджера Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinningкупих си скумрия за утре - от сега мирише лошо, ще я омагьосвам с нещо Joy/не е развалена, мирише на размразено и старо.../

# 841
  • Мнения: 451
До "tonito26" - Мерси за Честитката. Имам си Валутно Каско. Ще си оправя колата в Официалния сервиз на марката за България.

До "svetlat" - 80% от Шофьорксите книжки, трябва да бъдат прибрани в Архива на "КАТ". Мерси за Пожеланието..

До "Sari4ka" - Е да - утешавам се, че ставам Секси newsm53

# 842
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!  Благодаря на всички, които ми отговориха- Дания,Боби,Киара ,Саричка,Риен.  Hug  (сигурно ще пропусна някои без да искам) . Прочетох внимателно всичко и ще направя ударен 7 дни а после 5/5- добре че ме посъветвахте{}. Всички сте прекрасни и ви моля да не забравяте че сте УНИКАЛНИ. Това което си даваме една на друга тук е изуминелно и рядко срещано, затова бъдете ПОЗИТИВНИ.
 Стискайте ми палци и аз съм с вас.

# 843
  • Варна
  • Мнения: 141
Здравейте и слабейте на всички!
Имам проблем, кожата ми стана много суха - болезнено. Особенно на краката. Винаги съм имала повече кремчета за крака, отколкото за лице, но не помагат. Споделете някакви мазила за спешна помощ.
А иначе съм във възторг от Дюкан. Лесно, бързо, вкусно...А какво беше това плод? Нали има в ПЗ зеленчуци?

# 844
  • София
  • Мнения: 1 590
Брей, доредих се и аз да се обадя - цял ден чета търчешком и сега чак ...

Браво Вещи за поста!!!  bouquet, на плодолюбителите : прочетете книгата, прочетете поне началото на темата, и ако не ви харесва - хващайте друг режим, такива безброй!!!

Аз ужасно съжалявам че споделих за уискито си, ама не агитирах никой, че ако много ти се пие можеш да си позволиш. Достатъчно съм дърта, за да знам че ще ми излезе през носа, но имах нужда поне да се покая пред вас!!! Hug

Бермудез, Боби, Звездопад, Слънчицето - благодаря за подкрепата! Hug

Рокипагане, браво, чудесно изглеждаш!!! Wink Мога ли да те питам на лични нещо за Кушадасъ?

Тонито26 - Абе ти що не си мериш косата отделно? newsm78 Може да се окаже че имаша да сваляш много по-малко килца hahaha

Тунинг, браво за резултата! Ти започна една седмица след мен пък "къде си ти, къде сме ний" Joy Дано си оправиш бързо количката Hug

Крикри : ти ме зариби най-много в дюканстването (четох първо някои твои рецепти в сайта), не знам как да ти благодаря? newsm20

Саричка : според мен бъркаш, дето не се мериш всеки ден  newsm78 ама ти си решавай..

КВ08 : пробвай с червения крем за ръце на Гарние - страхотен е...

Айде, много дълго стана, но не знам кога пак ще имам време и затова ви пожелавам прекрасна вечер и събуждане с много минуси, скъпи мои!!!  bouquet

# 845
  • Мнения: 451
До "Lucie" - Ако ТИ си започнала Диетата на 01.07.2008 година, то аз съм я започнал 1 ден преди ТЕБ, защото аз я започнах на 30.06.2008 година Simple Smile Мерси за пожеланието..

# 846
  • Мнения: 191
.......

Саричка : според мен бъркаш, дето не се мериш всеки ден  newsm78 ама ти си решавай..
...............

Хм...бе то и аз почвам да си мисля нещо подобно, особено като ви се радвам как ежедневно отчитате минуси newsm78. Тая седмица, определям ден за мерене - петък (да не обяснявам пак защо, че цял свет ме разбра ooooh! Laughing).
Оттам-нанатък, май ще почна да се меря през всеки П ден newsm78...и бездруго тогава най-много ям, та да видим дали бъркам нещо...
Имам и един въпрос - на някой да му се е случвало да задържа в началото на режима? Имам една хипотеза, която не е потвърдена от кантара, но си мисля, че може би ще задържам в началото (освен тогава, когато останат малко кила) - твърде дълго съм била все около тия килограми, на които съм в момента newsm78...
Иначе и двамата с Тунинг имате великолепни резултати за месец и нещо! smile3501

# 847
Sari4ka аз съм още на на П 4 ден, ще го правя 5/5 и за сега нищо, нито грам. И аз си държа сегашните килограми близо година, ама има още 5-6 да паднат, много са упорити със какви ли не диети ги борих нямя мърдане. Дано сега със този прекрасен режим да тръгнат надолу  Praynig. Пожелавам ти успех и дано в петък се похвалис с някой минус

# 848
  • София
  • Мнения: 5 313
добра вечер, момичета и момче

Roisin  Hug

dorchester, ReGe  wavey

summer_girl78   202uu

То_ни  newsm59

tatyanasg задължително публикувай рецептата за сладко (ако намериш време). Дискусията за плодовете няма нищо общо с нея, не се ядосвай излишно

Sari4ka има режимна баница на блога

# 849
# 850
  • Мнения: 36
Здравейте момичета и момче!
Доста страсти пак днес, но за сметка на това никакви от сорта - ако не хапна еди какво си ще умра или може ли например малко шоколад!
Съзнавам,че пиша под афект, но искам да споделя, че за мен този форум е като пети постоянен етап на режима. ООООООООО не бързайте да ме обявявате за пристрастена, но тук ми харесва, не пиша често, но чета и като чета виждам хора които вървя по пътя и са готови да помагат и такива, които само си търсят повод да стъпят накриво, но като се скрия зад чуждо решение. А като не свалят почват да мрънкат - ама вие казахте, че може.
Аз лично искам да има мир във форума, да има позитивно настроение и най-вече адекватни за режима съвети. Съжалявам ако прекалих с добрия тон!

# 851
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382


 #Crazy
Цитат
Тайната на грандиозното отслабване се крие в специалната диета на д-р Дюкан, според която трябва да се редуват месо със зеленчуци през седмица, а накрая за награда гладуващите могат да си позволят и двете
пак не са чели Фнимателно
и Де ги видООа тЕя гладуващи  #Crazy

исусче -   И аз искам да има мир във форума Peace и хора, които вървят по правия път

# 852
  • Мнения: 191
shushy,питах, защото си нося килограмите, повече от 10год....доста преди бременността с дъщеря ми, която е на 7год.
Заради този голям период, а и поради факта, че слаба не съм била всъщност от 11-ти клас ooooh!, си мисля, че може и да задържам още от сега newsm78...ще я видим тая работа Wink. Ако в петък имам някакъв "-", какъвто и да е - значи всичко е ОК Praynig
Желая ти твърдост и успех! Peace

Зеленкото, мерси ти!   bouquet Бягам да чета, а тия дни може и аз да измайсторя една Wink  chef

п.п. Браво на супер-Любо Peace, а тия дето са писали статията, ако знаят как съм преяла, ще се гръмнат Laughing Crazy

# 853
  • гр.Видин
  • Мнения: 292
Много съм преяла... Накрая хапнах и от режимната тортичка. Седя си и чета за гладуващите по диетата на Дюкан. Когато сме най-гладни, така да сме... Grinning

# 854
  • Мнения: 617
Включвам се само да кажа за една рецепта за косопад, че виждам, че коментирате.Скилидка чесън се счуква и се смесва с 1 шишеце бадемово масло.Сместа се оставя в хладилника да престои 48ч.След което се втрива в корените и колкото изтраете. Най-добре 2часа.Смърди, ама ефекта е зашеметяващ.Моята коса също пада, на приятелки, които не са на диета също.Така, че не търсете причината в Дюкан.
Аааа, чакайте, че се сетих нещо.Една доФторка си съсипала черният дроб и холестерола от нашта диета, която спазвала....3 дни.Тва ми го каза една позната с цел да ме предупреди, че да не зема да умра.А аз като чух щях да се гръмна.

Общи условия

Активация на акаунт