Кантара е голяма гад, но в Дюканството не ни е враг - 118

  • 32 045
  • 887
  •   1
Отговори
# 855
Боби1973, нямам никого конкретно предвид, по простата причина, че не си правя труда да запомня всички никове. В противен случай ще си забравя моя.
Казах какво ми прави впечатление.

Най-малко имам предвид точно теб, при положение, че ти си от хората, които помагат с практически съвети. Все пак нали това би трябвало да е основното полезно действие на този форум и в частност тази тема, а не да се порицаваме непрекъснато.

# 856
  • Мнения: 178
Привет и от мен! Наша милост сме с един килограм по-малко и това е голяма радост в нашето семейство или по-точно свинефермичка.За сега с мъж ми вървим на еднакви свалени килограми,но ми се струва,че той напредва с мерките.Мислех си,че докато пия хапчета няма да сваля кг, а ще задържам, а то нищо подобно.Е, курсът на лечение все още не е приключил,но минусът в килограмите е факт.

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 22:09 от ro_shur

# 857
  • варна/виена
  • Мнения: 40
Здравейте Дюкянки и Тунинг!
По принцип не се намесвам в такива дискусии,но не се въздържам.
Цял живот си ходя,хем гладна ,хем мннооого дебела.Пробвала съм какво ли не,от Китен,Лозница и Лъки(по големите знаят,за какво говоря),че до сегашните дебелариуми.Диети боллл с лопата да ги ринеш.Да ,ама от тях се докарах до положение,от което и от мен си ми е срам.Попаднах тук и си ми хареса,защото не е диета,а начин на хранене,със строги правила,който не те държат гладна,не ти определят сутрин,обед и вечер по колко грама да си сложиш в чинията и кога точно да го направиш.
ЕЕЕЕЕ след тази свободия какво искаме още.
А си имаме и ветерани ,който ни съветват и помагат,само заради хубавите ни очи-или големите д....ета.
НЕ МИ ЛИПСВА НИЩО,ЧУСТВАМ СЕ ДОБРЕ И ОТСЛАБВАМ.
Като си го повториш,няколко пъти и то взело ,че станало.При мене си действа.

# 858
  • Мнения: 66
Nikolincheto-напълно съм съгласна с написаното от теб.Няма такава диета.
Да липсват ми плодовете,но друготолято пак ще има,а кг. няма да ги има.

# 859
  • Мнения: 191
 wavey за пореден път ooooh!...сетих се още нещо за косата - като си отделяте жълтъците, когато ползвате белтъците, не ги хвърляйте, а ги смесете с чист зехтин (студено-пресован) и бадемовото масло, което Риен правилно препоръчва Peace. Стои се така поне час...
И друго се сетих - една фризьорка и на мен ми беше казала за чесъна, но в далеч по-лесен вариант - чесън на гранули+чист зехтин. Стои се 2 часа с това на главата, с найлонова шапка отгоре, целта е и да се загрее скалпа...
Рибеното масло си върви паралелно Wink
Успех на всички, които имат подобен проблем Peace...и споделяйте, моля, какво е подействало благотворно Praynig

# 860
  • Мнения: 1 610
Чесън на главата - Да, но само ако живея в гората
Венерас ви каза за чесъна - Миришеееее
Нещо щях да казвам, а да Тонито26  - аз съм виждала и виждам всеки ден жени , които имат да свалят 75 кг и още толкова ще им останат. Наистина изглеждаш в гръб толкова пълна, колкото бях аз на 86 кг. Peace

# 861
  • Мнения: 87
Е не,чета от близо 3 часа и все се чудя-аз ли бавно чета,времето ли много бърза newsm78  Laughing
За косопада причини много,а и както всички знаем,а кажеш на лекар че си на диета отговора е светкавичен-ОТ НЕЯ Е! Все пак от почти личен опит знам,че при много силен косопад се правят изследвания на 5 групи органи.Първо УНГ, после жлъчка,черен дроб,после бъбреци и после нещо позабравих-ама то ще е дето съм изфирясала от диетата Wink Laughing
За прегрешенията ами да - не само ,че всеки сам решава за къде е тръгнал,ами винаги има уловката да не проличи виднага на катара!И хората да сметнат за нормално малко тук,малко там?!!Ами после?............
Най-вероятно всички сти чели интервюто на Дюкан но все пак останах с впечатлението newsm78,защо ли ,че някой не го е видял.Та дано не досаждам амам ето пак http://news.bnt.bg/content/view/full/240908
Крикри имам въпрос,дано не бъркам Embarassed че ти обясняваше нещо за колко трудно се запазват кг. качени от бременост.Аз съм 175см и винаги съм била около 70кг,които не ми бяха зле.Ама с първата бременост качих 30 от които свелих 7,и така забременях за втори път от 93 Embarassed,ама добре  че качих само 9.Ама не знам защо, като ги свелих на 7,8 ден след 1м. пак се върнаха.Та така де,започнах Дюкан на 02,06,2008 от 99,800кг.А каката я родих преди 3год. Калкулатора ми показа 75кг и аз съм съгласна с него.Смяташ ли ,че има вероятност да ги сваля трудно,или да ми е проблем задържането?!!!
Мале що за въпрос зададох,чак сама се обърках какво питам!? newsm78 #Crazy Sick

# 862
  • Мнения: 92
Много сте писали бе, слънчица, не мога да смогна да ви изчета.   smile3501

Утре е последния ми ден от ударния и вече нямам търпение да награбя кантара и сантиметъра и да видя крайния резултат за тази фаза.   newsm17  Непременно ще мина да се похваля (ако има с какво).  newsm03

А с още по-голямо нетърпение чакам да видя няколко домата и краставици в опасна близост до устната ми кухина.  smile3508

А сега лека и безаварийна на всички, че вече съм на автопилот.  newsm46

# 863
  • Мнения: 332
Lucie  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Истински ме разсмя
   bouquet

rien Мислиш ли,че ако бях 86кг,нямаше да кажа още в началото колко съм.Както виждате до сега не съм си казвала кг и няма да ги кажа докато не сваля поне половината.Просто на снимката съм заела такава стойка,че не си личи.Само ще кажа,на тази снимка съм доста над 100  и целта ми не е да стана 50кг повярвай ми
Peace

# 864
  • Мнения: 617
Ами само споделих нещо изпитано и наистина действащо.А дали чесъна МИРИШЕ всички знаем и без Венерас да ни казва.Но дали се знаят достатъчно оздравяващите му качества не само за косата?!
Искахте изпитано- казват ви - пак не сте доволни.
И все пак това е форум за диети, домашните разкрасявания са по-нагоре.Питайте там за маски без чесън.

# 865
  • Мнения: 179
Здравейте момичета Simple Smile
Възможно ли е това което видях на кантара .... ама ако го карам така след месец ще съм ги свалила тия килограми дето ги влача вече толкова години Simple Smile Вярно не се мерих вчера , а в неделя вечерта и бях точно 102 , а преди малко стъпих на кантарчето(ох , милото ми то ) и съм точно 100,2ки. Днес бях на :закуска - малко кисело мляко защото много бързах и нямах време да го мисля , обяд - пържена без олио риба   chef и вечеря - пак от рибата Simple Smile Имам още от нея и мисля утре да повторя Simple Smile надявам се на още 2кг ( но да не съм нахална) , а на вас момичета едно голямо благодаря  newsm51 newsm51 newsm51 за това , че пишете за резултатите си и така мотивирате допълнително Simple Smile Пожелавам ви и вие да имате така добри резултати и те да не спират докато не постигнете желаният ефект и повече никога да не ги видите върху себе си ненужните килограми

# 866
  • Мнения: 1 610
офф
лека нощ

# 867
  • Мнения: 179
имам едно въпросче : има ли проблем да се вечеря по - късничко (м/у22 и 22,30ч.)... просто по-рано няма как Sad По всички диети , режими или каквото и да било здравословно хранене препоръчват да не се яде късно или изобщо след 18-19ч. , а аз за съжаление тогава съм по пътищата Sad и препускам ли препускам Simple Smile Представете си едно "закръглено " и препускащо , задъхано се и мляскащо .....  олеле Simple Smile ....

# 868
  • Мнения: 52
Axrax - няма проблем да се вечеря по-късно...с режимности..

През първия месец свалих 8 кг, през втория 2,5 кг, но мерките бяха с минуси и то доста.
Стискам палци  newsm10

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 23:18 от Dari68

# 869
  • Мнения: 179
Дари благодаря олекна ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт