Отворена връзка

  • 18 517
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Блонди бейби,

Точно това се разбира под отворена връзка - сексуално отворена за трети лица, така да се каже. Нещо понятията ти бягат.

Това, което ти описваш си е най-нормална връзка, в която хората не си изневеряват нито отворено, нито затворено.

# 16
  • Мнения: 183
Блонди бейби,

Точно това се разбира под отворена връзка - сексуално отворена за трети лица, така да се каже. Нещо понятията ти бягат.

Това, което ти описваш си е най-нормална връзка, в която хората не си изневеряват нито отворено, нито затворено.

 Peace И аз така мисля.Тъкмо щях да пиша, че не ги разбирам този тип връзки и то излезе, че те само кафе ходят да пият с трети лица Thinking

# 17
  • Мнения: 152
И да знаете- ако още не сте,то скоро ще си лепнете по някоя срамна болест с тази отворена връзка. Naughty Shocked

# 18
  • Мнения: 1 820
Хайде и аз към моралистките!Вярно че едно време му викаха изневяра,а сега отворена връзка.Добре че сериалчето "Животът на Браян"го спряха! ooooh!И аз от отворена връзка разбирам това
Блонди бейби,

Точно това се разбира под отворена връзка - сексуално отворена за трети лица, така да се каже. Нещо понятията ти бягат.

Това, което ти описваш си е най-нормална връзка, в която хората не си изневеряват нито отворено, нито затворено.

а ти като нямаш в предвид секса какво точно търсиш? newsm78Ми ходи пий кафенце с някоя приятелка.Запознавай се с нови хора,но защо тогава говориш понятия който са ти непонятни,щом само в това е проблема?За какво търсиш отворени връзки?Много кофти че няма за какво да се напъвате и не отговаряте на нуждите един към друг.Ако това се случи на мен,бих се замислила за изчерпан брак,не за отворени връзки! ooooh!
За мен мъжът ми освен съпруг ми е най-добрия приятел,любовник,партньор,бащата на детето ми и човекът с който искам да умра-той ми е всичко на тоя свят.Не бих си представила да седна да обсъждам с него как снощи съм била с еди кой си.Не бих си представила да потърся друга връзка!
Значи той няма нищо против да правиш каквото ти харесва,ама теб такава свободия чак не те устройва?Това е нещо като моето си е мое,а чуждото общо!Колко трябва да си нагъл да седнеш и да му разкажеш! ThinkingДо къде би довело ли?Най-малкото до разваляне на отношенията,най-много до развод! Thinking

# 19
  • Мнения: 2 471
Блонди, ако за теб това е "отворена връзка", значи с мъжът ми имаме най-отворената такава......... Той си има хоби и приятели, аз си имам хоби и приятели и приятелки, имаме и общи такива..... Кое му е странното?

Но, все си мислех, че отворена връзка е да си хойкате със съгласието на половинката и да си мислите, че си ви е нормално семейството. newsm78

# 20
  • Мнения: 1 820
Блонди, ако за теб това е "отворена връзка", значи с мъжът ми имаме най-отворената такава......... Той си има хоби и приятели, аз си имам хоби и приятели и приятелки, имаме и общи такива..... Кое му е странното?

Но, все си мислех, че отворена връзка е да си хойкате със съгласието на половинката и да си мислите, че си ви е нормално семейството. newsm78

О,значи и аз имам такава!Не само че съм маралистка,но и на мен ми бягат понятията! JoyЯвно съм много закрепостяла!Но пък това ме успокоява че съм модерна и имам такова семейство-отворено! Mr. Green
Забравяш най-важния факт,освен че си мислят за нормално семейство,и съгласието на полвинката,обменят опит и си споделят,защото са приятели.А децата дали са в ситуацията?? newsm78

# 21
  • Мнения: 152
Аз пък споделих на мъжа си,че искам да спя с Никълъс Кейдж.А той-не сакън! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 418
Ама хора вие не четете ли?Това с кафето и другите подобни не го е казала авторката на темата tsve te.Аз доколкото прочетох авторката нищо не е споделила конкретно за отношенията им с други хора.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 01:05 от Tricky

# 23
  • Мнения: 1 243
Ако не разбирате нещо, не е от вашия свят, не го приемате или пък го смятате за налудничево, просто си кажете мнението-това е достатъчно, а всичко останало (последвалите  ви коментари са напълни излишни). Свършиха ли се забавлениятя на земята, че взехте да се подигравате и иронизирате тук? Момичето е задало конкретни въпроси и очаква такива отговори, а не поредното разводняване на теми. И ви попита защо веднага се вкопчихте в секса? А въздишането и розовите сънища на бленуващите, за малко разнообразие, мъже да не би да са по-малка изневяра и предателство спрямо "благоверните" им съпруги? Няма по-голям бич за едно семейство от изневярата в ума.
Айде сега изяжте ме!

# 24
  • Мнения: 418
Ако не разбирате нещо, не е пт вашия свят, не го приемате или пък го смятате за налудничево, просто си кажете мнението-това е достатъчно,а всичко останало(последвалите  ви коментари са напълни излишни).Свършиха ли се забавлениятя на земята, че взехте да се подигравате и иронизирате тук?Момичето е задало конкретни въпроси и очаква такива отговори, а не поредното разводняване на теми. И ви попита защо веднага се вкопчихте в секса?А въздишането и розовите сънища на бленуващите мъже за малко разнообразие, да не би да са по-малка изневеря и предателство спрямо "благоверните" им съпруги.Няма по голям бич за едно семейство от изневярата в ума.
Айде сега изяжте ме!
Peace

# 25
  • Мнения: 1 243
Ама хора вие не четете ли?Това с кафето и другите подобни не го е казала авторката на темата а cve te.Аз доколкото прочетох авторката нищо не е споделила конкретно за отношенията им с други хора.
Е, що да четат-то се изисква малко усилие от тяхна страна!По-лесно е направо да си дадат мнението, а дали е на място и по-темата е друг въпрос!

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 2 471
Потърсих, но не открих тема, в която да са обсъждани отворените връзки.
Не ми се иска да спорим "За" или "Против" тази практика, а просто да обсъдим плюсовете и минусите. Много бих искала да чуя какво имат да кажат по темата хора, живеещи в такива връзки.
Да отпочна темичката: С партньорът ми живеем дълги години заедно. От скоро обаче връзката ни стана по-отворене, с тенденции да стане съвсем отворена. Той няма нищо против да се виждам с други хора и да правя всичко, което ми е приятно, аз не мога да отговоря със същото и не допускам чак такава "свободия", но нямам нищо против да се вижда с други, стига да не стават специални и да знам всичко за това.
За сега си казваме всичко, кой от кого е развълнуван, като сме излизали как е било, и не е имало сътресения, даже напротив.
Интересно ми е как ще се развият нещата натам.
Някой друг?

Tricky и tsve_te,  я вие прочетете по-добре 1-вия пост на авторката. Копнах ви го, да не се затруднявате.

# 29
  • Мнения: 197
Някъде четох какво стова в т.нар. затворени връзки-събират се 2 половинки, стават едно цяло, затворено кръгче и то започва да се търкаля, да ускорява, до такава степен, че накрая се разбива на малки парченца в най-малкото препятствие......Та в този смисъл идеята ти за отворена връзка ми се вижда нормална, а не изключение. Какво ще стане обаче ако връзката ви стане още по-отворена не знам. Дано някой с опит да сподели. За плюсовете-разнообразие, обогатяване на опита, съответно повече теми за общуване, сверяване на часовника....За минусите-риск да се поддадеш на идеята, че винаги има по-добър и да не спираш да го/я търсиш, риск собствената ти връзка да остане на заден план и в един момент да нямаш нужда от нея, или да я изживяваш непълноценно.  Но това са условности - в деиствителност златната среда трудно се намира и вероятно за всеки е различна.
Питаш, как ще се развият нещата на там-щом всичко ви е наред и продължава да бъде така, вероятно ви очакват доста интересни и необичайни преживявания.

Общи условия

Активация на акаунт