На коя среща е нормално да се прави с... за първи път???

  • 20 575
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Провокирана от другите теми на подобна тематика реших да попитам: На коя по ред среща или време е редно да се направи за първи път.
То ясно че може и още на първата но все пак 2-3-4 или веднага??? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 646
Както го усетиш в момента  Flutter

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
винаги е нормално.

# 3
  • Мнения: 4 965
Когато и двамата имат желание. Важното е желанието да не отсъства прекалено дълго. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 674
Да то е ясно че когато дойде желанието но според мен поне на втора... Flutter Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Нищо ненормално няма в секса. Кога ще се случи е просто подробност.

# 6
  • Мнения: 1 047
Наскоро младеж на първа среща предложи на дама, а тя се обиди. За каква ме мисли той.
Май вярно прибърза малко.
След трета може би, но не много отдалечено от първата във времето все пак.

# 7
  • Мнения: 22 497
В повечето случаи съм правила секс на първа, втора среща....
Един единствен път се случи да отложа това във времето....просто не бях решила дали човека ще ми е само приятел....или ще сме гаджета. )))

За мен протаканията са безсмислени....ама да минат 4-5-10срещи....и какъв е ползата от това....да не би да те помислят за кур...а, пълни глупости.

# 8
  • Мнения: 830
Все още чакам да се появи мъж който ще ме прелъсти на първата среща, или гащите ми са с много здрав ластик или "аз не съм такова момиче" Laughing Laughing Laughing
Сега сериозно, ако страстта пламне и при двамата и го искат, няма какво да се мотат, защото живота е кратък...

пп. днес да не е петък бе хора, всяка втора тема тук е за секс?

# 9
  • Мнения: 148
Няма еднозначен отговор на този въпрос.Според мен,всичко зависи от двамата партньори-как те усещат нещата.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво значи на първа среща- да се запознаем и той да ме покани у тях "на кафе"?... Колко загоряла трябва да е една жена за да се навие? newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 399
 Не, да се познавате и той да те покани за пръв път на среща.
 Ако и двамата са наясно, защо са отишли, ми се струва тъпо момата да се прави на ощипана.

# 12
  • Мнения: 22 497
Какво значи на първа среща- да се запознаем и той да ме покани у тях "на кафе"?... Колко загоряла трябва да е една жена за да се навие? newsm78

Хаха, ето че жените са тези, които възприемат за нещо грозно секса на първа среща...)
Че защо трябва да си загоряла...? Това нещо не ми е ясно...
Харесва ти човека, имате желание за секс, правите го...
Като изчакаш 3-5-7-10среща какво....къде е разликата по-точно?

# 13
  • Мнения: 46 582
Секс и без покана за среща става. Не знам, никога не съм си определяла цифра, когато стане.

# 14
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Когато има желание има и секс. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт