"Първокласно" пазаруване :-)......

  • 34 371
  • 402
  •   1
Отговори
# 150
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Не стига че почти никъде няма раница с Наруто,ами синковеца искал Саске и някоя си огнена топка да бъде.
А ходи търси..
Но да ви питам и вас...чудим се с мъжа ми дали да не търсим раница -обикновенна, примерно адидас ,
да не е такава детска и шарена.
Може и да издържи повече време,знам ли..
Вие бихте ли купули такава.. Thinking

# 151
  • Мнения: 368
Не стига че почти никъде няма раница с Наруто,ами синковеца искал Саске и някоя си огнена топка да бъде.
А ходи търси..
Но да ви питам и вас...чудим се с мъжа ми дали да не търсим раница -обикновенна, примерно адидас ,
да не е такава детска и шарена.
Може и да издържи повече време,знам ли..
Вие бихте ли купули такава.. Thinking

и аз те поткрепям купих черна на Пума за първи клас като се надявам че ще изкара повече време

# 152
  • Мнения: 3 835
Записвам се да чета, че малко съм изостанала с пазаруването.

# 153
  • Мнения: 487
  Ох аз дебна кога ще получат в магазина на Адидас екипчета за палави деца, така ми казаха че ще е серията, за по-буйни деца с допълнителни нашивки на коленете и лактите.в София има ли ги вече?

И аз се замислям за Адидас анцунг,има ли хубави детски в магазините и какви цени са?

# 154
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
desita1234 ,
кажи ми,моля те от къде и за колко я взе..
Или ако е удобно за снимка. Ще се събере ли блока номер 4 ..Hug

# 155
  • Мнения: 368
да събира се доста е голяма за 15 евро я взех от френския сайт Ла редут но беше още юни месец Peace
сега ще е потърся да видя дали е има още

# 156
  • Мнения: 368
http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-puma.aspx?productid=3241 … 6&prodcolor=1
ето я но черната не е налична вече само розовата и каки цвета но няма много време и едва ли ще ти дойде до 15.09

# 157
  • Мнения: 4 693
Учителката, която проведе теста за училищна готовност на сина ми, каза да не купуваме маркова раница за първи клас. Че били много малки. И по-добре да купим някоя по-евтина.

Днес е 22-ри август. Има голям шанс раницата да пристигне до 15-ти септември от laredoute. Все пак намаленията свършиха и вече трябва да пристигат по-бързо.
А и сигурно имате раница от детската градина. Може да се използва докато пристигне другата (ако се забави). Поне така си мисля.

Във френския сайт видях специална селекция на чанти за училище. Но си мисля, че са за по-големи деца. Може да има и за по-малки. С код ще могат да се намалят. Имам код за 30 евро намаление ако се направи поръчка над 58 евро. Така излиза 50% намаление. Но скоро ще влизам в болница за раждане и не ми се занимава да поръчвам.

Ето момчешките раници: http://www.laredoute.fr/achat-enfant-les-looks-mode-de-la-rentre … tegoryid=49231398

Момичешките: http://www.laredoute.fr/achat-enfant-les-looks-mode-de-la-rentre … tegoryid=49231386

Аз лично предпочитам ebay.

Вчера установих, че съм взела 4 анцунга за първокласника... Мисля да пусна сивия от редут в продавалника за 20 лева. Не ни трябват толкова много. А не можех да не поръчам адидаса.


# 158
  • Мнения: 1 111
Не стига че почти никъде няма раница с Наруто,ами синковеца искал Саске и някоя си огнена топка да бъде.
А ходи търси..
Но да ви питам и вас...чудим се с мъжа ми дали да не търсим раница -обикновенна, примерно адидас ,
да не е такава детска и шарена.
Може и да издържи повече време,знам ли..
Вие бихте ли купули такава.. Thinking

И аз не искам шарена, искам Адидас или някоя друга такава марка, мъжът ми каза, че имало на Дизел, утре ще ходя.
 djolii, екипчетата на Адидас за тази възраст са около 150, но в момента тук има само от шушляк.Моя много пада, а те лесно се късат, в предучилищната скъса три. Crossing Arms Затова искам от тия с пришивките.Ако няма тогава ще взимам от шушляковите.

# 159
  • Мнения: 1 111
Аааа, desita1234, сега видях Пумата, супер е, искам и аз . Sad

# 160
Аз мисля днес да вземем раница и някакъв анцунг,тениски за физическото и гуменки,маратонки имаме нови от пролетта и добре,че ги взехме големи,че сега са й добре,а след родителската среща ще купуваме принадлежностите за училище.

# 161
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 218
Оооо, ако ме пита мен, няма да е шарена. И без това пак не е евтина. В Джъмбо бяха заредили много приятни раници на Найк(50лв), къде-къде по-готини и семпли са от нейната със Снежанка(60лв.). Отделно в Ориндж има много свежи на Конверс. Като бях ученичка си бях купила на Пума. Е, още я ползвам усилено, а завърших през така далечната 1996г.

# 162
  • София
  • Мнения: 3 681
И нашата раница не е шарена.На Габол е,но е черна без апликации.Възползвах се,че нашия не беше чак толкова ентусиазиран Mr. Green ,та накупих неща които на мен ми харесаха.Това с героите е много бързопреходно,пък аз се надявам да си ползва раницата поне 2-3 години(ама,че оптимизъм,а Wink )

# 163
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 218
Абе, ако се бях заинатила, можеше и да е каквото на мен да ми хареса. На РС-то през юни едва ли не натъртиха да се съобразим с желанието на децата, за да им е по-приятно, като ходят на у-ще  Crazy Уж да е по-малък стреса евентуално. А Констанца и без това не й се ходи, та поне да й харесват нещата за у-ще(само раницата и тетрадките ще са по неин вкус)

# 164
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пак имам въпрос,
ето нашия списък..при нас има точки 21,22,23 и 24,а при вас ги няма защо така. Thinking
Става въпрос за 18-то училище.Да не ни прецакват нещо тия.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт