"Първокласно" пазаруване :-)......

  • 34 371
  • 402
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 487
Stryper анцузите са страхотни и аз искам нещо такова на Адидас да му взема!Не съм поръчвала от този сайт!
 Аз днес се разходих до "Метро" и взех раница на "Disney"-Карибски пирати (36лв.,на вълна черепи сме  Mr. Green),пастели,темперни бои,цветни моливи,водни бои и 10бр гланцово блокче.
За сега толкова,още нямам списък от г-жата.Ще търся анцунг сега!

# 136
  • София
  • Мнения: 3 681
Styper,супер са и анцузите и гуменките,но какъв размер трябва да са(за гуменките питам)отговарят ли на нашите?

# 137
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 468
Как за 13.50? На мен ми дава 27  Cry

# 138
  • София
  • Мнения: 11 198
Как за 13.50? На мен ми дава 27  Cry

И на мен...

Анцузите са на размер (ръст) на детето, аз поръчвам 126 и са му точни на моя. Гуменките нямам представа....

# 139
  • Мнения: 1 431
Снощи действително имаше намаление с 40% на анцузите адидас, но днес явно е приключило...

# 140
  • Мнения: 4 693
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе. Много жалко. Мислих, че е нещо ново и ще остане поне няколко дена. Бяха по 13.50. И си помислих, че е супер за нашите първокласници.
А гуменките. Може би 1 размер по-големи. Сина ми носи 30,31 тук - взех му 32 и са му добре. Но за напролет ще са му малки.

# 141
  • Мнения: 1 431
За 13.50 бяха направо супер! Много съжалявам и аз. Гледам по магазините анцузи за по 37 лв - нищо особено на външен вид, турско производство, плюшени и обикновени с малки бродерии. Дали мога да намеря нещо по-евтино из София? При липса на такава възможност се позамислям за адидаските - особено ако са по-здрави и издържливи от тези турските. С някой код сигурно може да се понамалят...
Гуменките са супер за тази цена. Благодаря за инфото за номера!

# 142
  • София
  • Мнения: 11 198
Дали мога да намеря нещо по-евтино из София?

На Дино не са лоши, около 15-тина лева, в едно магазинче в подлеза на румънското посолство, вероятно и другаде ги има ...

# 143
  • Мнения: 1 111
  Ох аз дебна кога ще получат в магазина на Адидас екипчета за палави деца, така ми казаха че ще е серията, за по-буйни деца с допълнителни нашивки на коленете и лактите.в София има ли ги вече?

# 144
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 740
Снощи действително имаше намаление с 40% на анцузите адидас, но днес явно е приключило...

Днес сутринта, когато Stryper пусна линка все още бяха по 13.50 евро. Явно след това са променили цената.

# 145
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 219


То вярно, че и аз все за магазина с раниците дудна, ама..... Thinking По този повод, Вайда, видях, че мислиш да дойдеш до магазина им тук в Мл1. Ако искаш виж и другите им магазини какво има, защото както много от нещата, които имат на място, в сайта ги няма, така и обратно-много от нещата в онлайн магазина, ги нямаше в магазина при нас.
[/b]

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 20:33 от Ellypr

# 146
  • София
  • Мнения: 40 958
Гита сега им е паднало да рекламират.

Гита сглобихте ли бюрото. Моя мъж се прибира като труп от бачкане и бюрото си стои в кашона, в стаята. Обеща да го сглоби в събота.

# 147
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 219

Гита сглобихте ли бюрото. Моя мъж се прибира като труп от бачкане и бюрото си стои в кашона, в стаята. Обеща да го сглоби в събота.

Аааа, още същата вечер с кръстника на децата с бира в ръка го сглобиха  Mr. Green Нали ти казвам, много ме впечатлиха с подробното упътване за сглобяването. Цяла книжка е, всичко си пасва идеално. В момента бюрото играе ролята на къщата на 7-те джуджета и Снежанка  Crazy

# 148
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 468
И аз се канех да отида до магазина в Мл 1, но видяхме на Пътеките раница, с Макуин и Сали, на Svetla. Утре отивам да меря с блокчето, дали става за училище.  Mr. Green

# 149
  • София
  • Мнения: 40 958
Вие хубаво ме подсещате. Да взема утре да премеря дали блокчето ще влезе в раницата. Да не ми се наложи да купувам нова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт