Отговори
# 30
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Здравейте.
Само се записвам и утре ще чета - за 2 седмици доста сте изписали.

ЧРД на Слънчи!  Малко закъснях

# 31
  • Мнения: 189
Добро утро на всички мами!
HB лек полед,дано всичко е ок.
M_I_Q не се притеснявай , мисле че е от зъбките. Докато им пробиват, децата попринцип отказват твърда храна. Така че това е временно явление:) И Лъчезар ми е такъв , лошото при нас е , че и мляко не иска:)

Лек ден на всички

# 32
  • Мнения: 207
Честито на всички празнуващи!

Забравих да се похваля - ей такива буйки купих на Марти:

Много ми допадат, понеже с връзките се регулира ширината и не падат. На Ивана на тази възраст и бях купила едни, дето постоянно й изпадаха от краката.

# 33
  • Мнения: 1 376
Добро утро   bouquet
Честити месечинки на нашите бебоци  Hug
Нашите буйки са същите и доколкото знам те са единствените читави на пазара. Само да не си ги разменим някъде по градинките  hahaha
Лек ден ви желая и много помагащи татковци, че мамите да си починат и от понеделник да имат сили за чат  Hug

# 34
  • Мнения: 77
Здравейте и от нас в този полумрачен ден! На Алекс уж и пробиха зъбките и то без много нерви, а сега е по-нервна и вечер е кошмарно. Заспива много трудно и постоянно се върти наляво надясно. Не знам на какво се дължи, ама доста е трудно и на двете.

Имаме събитие-докато писах Алекс е заспала сама в шезлонга Whistling.

# 35
  • Мнения: 207
Ето и снимки от морето (с 1 месец закъснение  Embarassed)

http://www.istivanov.snimka.bg/album.php?album_id=272123

# 36
Здравейте и от мен и ние вече имаме 2 зъбчета отдолу   но нас рано рано ни излязоха още на 3 месеца и половина но нали рядко пиша и съм пропуснала да спомена него усетих даже как бързо му излязоха аз яйце давам но варя поне 20 мин че и повече че хемоглобина ни бил нисък даже и на кухня го записах вече.Лек ден и весел уикенд и много слънчеви усмивки    Nature Sunny

# 37
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен
И Илия започнаха да го мъчат зъбките,само е крив,иска на ръце и постоянно слага нещо в устата.Долния му венец е доста побелял,даже се очертава зъбчето.Дано скоро избие.
Иначе вече е по-добре,няма температура.
Аз яйца още не съм давала,знам че лятото не е хубаво да се дават заради салмонелата.

Лек и усмихнат ден от нас с Илия.

# 38
  • Мнения: 374
На Нели проби и второто зъбче. Беше почти пробило, дадох и да ръфа едно парче ябълка и и помогнах. Сега вече дращи и от другата страна Laughing На мама, зъбатката Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте и от нас. Simple Smile
Валя, лек път и дано да нямаш перипетии като пристигането ти. Peace Съжалявам, че не остана време да се срещнем, но никога не е късно. Тъкмо догодина с тоя форум ще сме си станали още по-близки а децата тогава вече ще припкат и ще си играят. Hug
За захранването не че се притеснявам толкова но просто явно детето иска да яде ама и то не знае какво. безвкусни са му явно така малко зеленчуците. Ето днес му взех на Бейбивита Тиквички с царевица, ами и него не понрави. А тая вълшебна супа...бие така на целина. Ами също не сме очаровани от нея. Rolling Eyes Днес примерно му дадох пюре от банан, ами толкова широко детето до сега не си е отваряло устата. И какво ти захранване с 1-2 лъжички, омаха 1/3 от бурканчето на Хип...ама то и баща му го захрани и явно за това. Mr. GreenКупила съм млечна каша на Милупа ориз и царевица, някой давал ли е???
Мама Мечка, ти си въвела глутена май набързо???? Сподели какви са зърнените ти храни.
Ние си чакаме горните зъбки, така са очертали венеца, че вече виждам и цепнатинка между тях ще си имаме май. Laughing И доста по широки са от долните зъбчета. Simple Smile
Момичета, не е ли рано за буйки? Моя си е бос все още. А това са явно новите буйки на Колев, я споделете цена. Grinning
Яйца не мисля и да давам скоро. А това с миенето и аз го чувам за първи път.

# 40
  • София
  • Мнения: 324
Честити зъбчета на всички бебоци! Ноооо и ние вече си имаме. Само чегъртат и не знам дали е само 1.
Днес бяхме на консултация(малко раничко заради морето) всичко е ок 8860 гр. и 70см, а топченцето на лимфното възелче може да е от зъби.  Събрахме очите на педито с нашето изправяне и ходене, освен че той го демонстрира в количката и клипче пуснахме. - Все ни се кара, че е рано за туй онуй, а сега вика - това дете не можете да го спрете ...
Анджи и ние миналата седмица купихме такива буйки, даже ги сменяхме, защото най-малките са му малки.  Grinning

# 41
  • Мнения: 51
Мариян още не ходи, но почти постоянно е прав и пружинира, вече и в коритото трудно го сгъваме, беше събрал очите на баба си и дядо си онези дни са ги къпали прав като дъска, изпъва се става и това е.
А иначе се хваща за космите на баща си, ако лежи до него, и се изправя на крака, но се прегъва в кръста, абе страшна работа.
Днес  ми е малко кофти, но предполагам, че ще ми мине, защото сутринта се събудихме от тропането на падналия на пода Мариянчо, аз толкова дълбоко съм заспала и той от външната страна, много се беше изплашил и плака доста, предполагам, че е спял и се е катурнал така, затова токова се разстрои, има и малко синичко на бузката, но все пак е добре, че е падал на страни, а не на глава директно.
Мъжъ ми е лепнал някакъв вирус и му беше лошо цяла нощ, и за капак това сутринта, изпокархме се, аз рева, той ми се кара, и най-накрая аз стегнах багажа и сега сме у наште, поне да не зарази малкия. Лошото е, че е довечера на нощна и не знам как ще изкара, не смея да му се обадя, да не го събудя, чакам той да звънне да каже...
Абе дано денят завърши по-добе, отколкото започна. Оплаках се, извинете за дългия пост, ама ми е много смотано.
Като се приберем вкъщи, първото нещо ще е да долепя кошарата до дпалнята и край.

# 42
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Ewito дано мъжът ти бързо оздравява.
Нещо явно се шири някакъв гаден вирус с повръщане и разстройство - на сестра ми малката е болна и мъжът й също  ooooh!

И моят Иван не иска да яде по много пюре последните дни - около 100-тина грама - но аз го отдавам на никненето на зъбите. Освен това е доста жега при нас - сигурно наближава 35 градуса. Иначе мляко не отказва. Аз продължавам да се цедя / вече по-рядко /, защото той така и не засука повече, а кърма имам достатъчно. Не знам до кога ще устискам с това цедене, че взе да ми втръсва сериозно.

# 43
  • Мнения: 189
Здравейте,

някой ще ми обясни ли точно как да си кача снимка за колажа, а и за профила,защото опитах,но не става Cry

# 44
  • Мнения: 5 391
Ха добър ден най-после Grinning
Днес съм сама с двамата и явно съм загубила тренинг, щото ми се спря тока CrazyХубаво нещо са яслите Mr. Green

Еви, не се чувствай толкова кофти и виновна.Тепърва какви паданки предстоят ooooh!
А и сега са им толкова меки чеперните кости, че вероятността да се случи нещо лошо е много малка.

дама, преди година и половина почти, когато Пресил проходи, тези обувки струваха 25 кинта, бас хващам че сега са повече Confused
Аз няма да бързам да вземам на Дарена, първо е адска жега, а и няма нищо по-хубаво от изправящото се, опитващо да стои право и прохождащо вкъщи на бос крак дете.Ония неща с фиксацията на глезена са от любимите ми бабини деветини Simple Smile

Иначе и тя е станала една немирница, днес със сменен току-що памперс я оставих голичка в леглото, докато оправя Преското.
След малко отивам, тя си махнала памперса и напикала леглото Crazy
Още не е съвсем стабилна като е седнала, ама иска да стои изправена маймунката, държат я вече краката Simple Smile
Ами...толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт