Отговори
# 15
  • Мнения: 7
момичета ,от къде мога да кача снимките ,които направих ??  Confused
 благодаря ви за подкрепата ,аз няма да се откажа от намеренията си да го измъкна от тази ужасна мизерия ,и с ваша помощ ще успеем !!!   bouquet благодаря ви !  Добре че ви има ,защото сама не бих променила нищо !
   Ще пиша и до телевизията ,дано получа някаква подкрепа и оттам. Praynig
 Равиа,благодаря ти ,така ще направим - първо ЛК ,за да може да взема някакви помощи ,сметка ще открием ,но се страхувам ,че ако е на неговото име - той няма да успее да разпредели и плати неотложните си сметки  Sad ( обяснимо е защо)
 Как да постъпим ?/  newsm78

# 16
от разказа ти останах с впечатление, че в момента живее незаконно там. Така че преди тока и водата май трябва наемите или там нещо такова да се оправят, да е легално настанен и после другото. Аз бих помогнала финансово - не много но все пак, но ако ми дадеш твоя сметка и ако си сигурна че ти се захваща с тази трудна мисия.
Успех!

# 17
  • Мнения: 651
mamalisa,
 newsm51 newsm51 newsm51
за снимките виж тук как става или ако нямаш време и действаш по другите задачи ги пусни на мейл на някой от нас.

Мога да помогна с идея и по-скоро споделяне на впечатления.
Николай би могъл да се упъти към някой манастир.
Виждала съм момичета така..бяха видимо с психични проблеми, но живееха в манастира, работеха в голямата градина /отглеждаха си зеленчуци/..готвеха, метяха двора..грижеха се за някакви животни и т.н.
Не знам за Николай къде и как би могло това да стане,
но определено трябва да се изтръгне от средата и да му се покаже друг път..не мисля, че ако се облече и му се платят сметките и се подхвърли в ръцете на БЪЛГАРСКИЯ РАБОТОДАТЕЛ ще може да заживее нормален живот като нас.
От инстанциите, колкото и това да им е работата едва ли може да се очаква нещо. smile3516

# 18
  • Мнения: 2 818
но този мъж е на 37 години


В първия пост пише, че е на 28-30г.

# 19
  • Мнения: 2 425
но този мъж е на 37 години


В първия пост пише, че е на 28-30г.



Момчето е родено през 1971 г. в Плевен

# 20
# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
но този мъж е на 37 години


В първия пост пише, че е на 28-30г.



Maktub, и аз така прочетох в началото, но после мамаЛиса е писала ,че е роден 1971 година. Всъщност годините нямат значение. По-страшното е, че този млад мъж се е предал. По всяка вероятност не му е било лесно, но то пък на кой е. Хубаво е,че има кой да му помогне и да му подаде ръка, но до момента, в който се изправи и тръгне сам.  По-трудната задача е момичето да го накара да повярва отново в себе си, да го мотивира да се бори, да се труди, а не да тъне в мизерията и да се примирява. Няма по-голям враг за самия него от отчаянието и да се остави по течението. За това и писах, дрехите и плащането на сметките не решават положението. Peace

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 12:34 от RAVIA

# 22
  • Мнения: 40
За съжаление оставам с впечатлението, че този мъж (който отдавна не е момче) сам не иска да си помогне. Може би ако успее да излезе от депресията...

mamalisa, защо не пишеш горе-долу колко е висок и приблизителни килограми... Бих се включила в изпращането на дрехи. Ако се приведе в приличен вид ще може да си нямери някаква работа. Стига да има желание...

# 23
  • Мнения: 7
да,писах ,че е на около 30 г,понеже не бях сигурна точно за възрастта му ,а и изглежда на толкова. вчера разбрах рожд.му дата,а не съм съгласна с твърдението  ,че сам не иска да си помогне ,понеже един забравен от всички човек без работа ,пари ,храна ,а в скоро време и дом едва ли може да си помогне сам  Shocked  а какво останало да говорим дали иска или не...? Shocked не е честно

# 24
  • Мнения: 651
Не мога да ви се начудя - цяла страница уточнявате годините на човека, като че има кой знае какво значение (+/-5 г.), като че ще му пускате обява за запознанство и знам ли какво още там  Shocked
И като му стоварят 2 чувала с дрехи и хранителни продукти какво???
Нали трябва някой да му сготви, да го изпере, да му каже някоя добра дума..
Човек е социално същество има нужда от среда, от общуване, не просто от съществуване.

# 25
  • Мнения: 40
да,писах ,че е на около 30 г,понеже не бях сигурна точно за възрастта му ,а и изглежда на толкова. вчера разбрах рожд.му дата,а не съм съгласна с твърдението  ,че сам не иска да си помогне ,понеже един забравен от всички човек без работа ,пари ,храна ,а в скоро време и дом едва ли може да си помогне сам  Shocked  а какво останало да говорим дали иска или не...? Shocked не е честно

Вече не, но е било време когато е можело да си помогне.
Имал е родители- би трябвало да е останало нещо, което да му се полага по закон. Имал е колеги, може би и приятели. Който търси работа- намира! Мащехата му нали го е изгонила с пари, а плащал е символичен наем... здрав-прав мъж как е допуснал да стигне до дъното?!... Както и да е, вече писах, че съм готова да изпратя дрехи. Но ти все така не ни ориентираш с размер Thinking

# 26
  • Мнения: 7
момичета,висок е около 178 см ,слаб ,сух,широкоплещест ,за номера на обувките не мога да кажа все още-и това ще проверя.
  а как и защо е стигнал до тук- той си знае ,няма смисъл да обсъждаме ,нещо което вече е станало безвъзвратно,просто моята цел е да му се помогне ,да се измъкне от ада и да започне живота си отначало.точно за това  се замислям над идеята за манастира ,която даде една мама тук,и съм решила,като приспя малкия -да седна и да напиша до бтв  #Crazy Praynig
 ако някой има с какво да помогне - ще ви дам адреса си ,и ще му занеса  нещата ,той така или иначе няма лк   Sad
     като за начало е добре да му се помогне с храна  ,дрехи ,.. аз открих  градска баня и ще го заведа ,исках дори днес ,даже разнасях в багажника на количката чисти дрехи и хавлия ,от моя мъж ,но не го видях никъде ,а нямаше как да отида да го търся в квартирата,понеже е на края на града по един адски стръмен баир и ми е мн. трудно с малкия...
 надявам се утре да го видя  вече ( пак ще нося дрехите и хавлията)

# 27
  • Мнения: 488
Мама Лиса, не можах да се стърпя да не ти кажа, че се възхищавам на желанието и енергията, с които си се заела да памогнеш на този човек. Следя темата от самото начало, но съм толкова далече. Все пак, може и аз да съм полезна с нещо. Ще чакам да кажеш, с какво може да помогна благодарение на теб.

# 28
  • Мнения: 215
Искам и аз да помогна, има ли адрес на който могат да се пратят дрехи или пощенски запис?

# 29
  • Мнения: 506
Писах и в Продавалника, Приготвих дрехи , нека като се стигне до там да ми пишеш да ги пратя! Сега трябва първо другите неща да се изяснят и после е най-лесното ( дрехи и обувки)! Peace

Общи условия

Активация на акаунт