Дюканските теми на брой летят, а килограмите се топят - 119

  • 43 059
  • 922
  •   1
Отговори
# 780
Знам,че всичко е строго индивидуално но вие колко свалихте през първия протеинов етап/ударния/?
Аз съм 3 ден на него и взех да се шашкам.Първи ден-1,200,а сега ту нагоре ту надолу с по няколко грамчета?Нормално ли е това и кога ще видя първите резултати?Знам,че съм нетърпелива и невежа но искам да стане по-скоро чудото и вече да не се стряскам като се видя в огледалото. fight bambam bambam bambam

# 781
  • Мнения: 192
                                Привет отпочинали и отслабнали фенове на Дюкан   Hug !

          Виждам, че настроението в темата е прекрасно. Мернах , че Перлето е имала покачване в четвърта , с което се е справила, Лора също се е върнала в стриктните редици!  За да не се отпусна,  и аз ще започна по- често да ви навестявам. Моите кг. са си непроменени, но някои зони от тялото са върнали малко от свалените см. Може би е задържана вода   newsm78

# 782
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Знам,че всичко е строго индивидуално но вие колко свалихте през първия протеинов етап/ударния/?
Аз съм 3 ден на него и взех да се шашкам.Първи ден-1,200,а сега ту нагоре ту надолу с по няколко грамчета?Нормално ли е това и кога ще видя първите резултати?Знам,че съм нетърпелива и невежа но искам да стане по-скоро чудото и вече да не се стряскам като се видя в огледалото. fight bambam bambam bambam
Споко!  Simple Smile
Аз свалих само 3,5 кг за 7 дни ударен режим. При това свалянето ми се осъществи между третия и шестия ден. Направи си 5, максимум 6 дни така и после почвай редуването на ПЗ и П периоди.

# 783
  • Мнения: 109
baci, току-що прочетох състава на кока кола лайт - не пише да има карамел.
ivon4e - наистина е много индивидуално, има хора свалят много в ударния етап, има други - почти нищо и след това изведнъж падат много кг.. търпение, резултатът ще дойде!
жозефа - благодаря! ще си нося,щом е такава работата, направо половината хладилник ще нарамя, че ми се падат почти само П дни, да не взема пак да примирам от глад  Hug

# 784
  • Варна
  • Мнения: 2 791
Бачи, то не е ли аромат "карамел"?

За кола лайт чета сега - не се споменаа карамел. И няма как, иначе ще лъжат, че въглехидратите са 0.

# 785
  • Лом
  • Мнения: 235
summer_girl78 на всяка крачка има печени пилета- 8 лв бройката или 4 лв половин Глад няма да усетиш.
Само ще им махаш кожичката Joy Joy Joy

# 786
  • Мнения: 1 575
Вещи,мен ако питаш, искам 50 Laughing, ама добре, че си надалече...нямаш тиган с толкова дълга дръжка.Важното е да има за какво да съм недоволна Joy
Ивонче,кожата увисва мъничко, но се прибира - аз с нищо не съм се мазала, говорила съм с козметици и кожен лекар - ако тръгнеш да старееш и увисваш - нищо не те спасява, но от този режим избягваме именно ефекта на повяхване на кожата.Тя само малко по-бавно се прибира PeaceКрие отслабнала с 48кг. и кожата и е идеална.Както и моята - с 20 кила по-малко Laughing
Чудеса стават в приказките.Успокой се, мери се само сутрин на гладно след тоалетна, не си поставяй срокове, просто яж разрешените храни и се въоръжи с търпение - всичко ще се нареди.
Тунинг,не вярвам да успееш на ръка да разбиеш изварата, освен ако не си робот JoyС бътлъра става на крем, защото оборотите на ножа са космически, а и се вкарва въздух.Ако имаш миксер - опитай /а и са евтини, ако искаш да си вземеш/, но при мен се разхвърча извара из цялата кухня, затова сложих в бътлъра Grinning
Талантино,аз напълнях с 2 кила в 3 фаза, защото се насилих с плуване и направих маса, а и по-вероятното е, че прекалявах с количествата на гала вечерите, а и разни отклонения...Не съм чула някой, който е бил изрядно стриктен и се е захранил по книга да е напълнял.Философски приемам, че 2 фаза ще ми служи за контрол на теглото до края на живота.Важното е да не се изпусне човек! Peace
Самият режим няма проблем да се повтаря - това не пречи на неговата ефикасност.Дюкан споменава, че не е добре да се отслабва много пъти/разбирай и да се дебелее/, защото при самото отслабване в кръвта плува резервната ни сланина и това вреди на здравето.В този смисъл всяко отслабване не е полезно - за това - отслабваме веднъж за винаги и после само контролираме килограмите!
Мамче, номерът с топлата вода действа наистина - всяка сутрин го правя, години наред смятах, че майка ми си измисля, но проработи и при мен!Опитайте всички и споделете - аз пия 2 чаши по 300мл. сутрин веднага, след като си измия зъбите!
Тони, за съжаление констатирахме от опит, естествено, че няма схема, коята да щади горната част на тялото - 5/5 дава резултат за отслабване, останалото е въпрос на конструкция.

# 787
  • Варна
  • Мнения: 141
Здравейте и слабейте на всички!
Влизам, за да се похваля - минус 14 кила. Навсякъде съм омекнала, но това, което първо омекна, вече се поприбра. Макар, че кожата ми не е много склонна на разпъване - от двете бременности ми останаха страхотни стрии. Слава богу, че с времето избледняват.
Тунинг - според мен 100 кила за един хубав мъж са страхотни. Моят мъж тежи 110 при твоя ръст и всички като го видят му правят комплимент, че е отслабнал. А той всяка година е 1,2 кила отгоре. Просто изглежда много добре на този ръст.
Мамче- това филмче ме изплаши. Сигурно има и такива момичета във форума или на балкона. Макар, че Дюкан едва ли би ги поблазнил - той препоръчва ядене, а те искат отказване.
Бърди - много ми липсваш, винаги чета с удосволствие твоите постове. Дневникът, който водиш ме забавлява. Само се страхувам, че си започнала в емоционално труден за теб период този режим. Не се отказвай и не се изкушавай. Хареса ми една твоя мисъл, че човек можел и да преяде с режимни храни и после не се чувства гузен.
Толкова от мен, че стана доста дълъг пост. Редовно чета, усещам, че се пристрастявам, но наистина рядко пиша. Laughing Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 16:05 от kv08

# 788
  • София
  • Мнения: 17 413
merito , възможно е, разбира се, това му е хубавото на режима  Hug

ivon4e , споко и аз много бавно свалям, ама какво да се прави ... не сме ги качили тия кила за седмица, за да искаме да ги свалим за толкова, нали  Grinning Спокойствие и търпение  Heart Eyes

Lucie и аз съм за извара Фитнес на Дядо Либен - от нея все си купувам.

kv08, благодаря ти за хубавите думи  Hug Наистина периода от живота ми не е перфектен, обаче реших, че не мога да чакам всичко да ми се нареди идеално и тогава да започна. Не съм се отказала  Heart Eyes

А по повод почивката ми.
Бях ви питала преди дали да си остана с ол инклузива, който бях резервирала, или да сменя хотела - та май трябваше да сменя хотела. ОК си беше манджата, но не ставаше за хора на режим. Нито един от дните нямаше скара (освен кюфтета, наденички и т.н.). Общо взето живеех на домати и ако имаше някоя манджа с пилешко филе и без сосове (понякога правеха например филе в моркови и тиквички) или задушени бейби морковчета или зелен фасул на пара. А пък на закуска - варени яйца. На 6-я ден ми се драйфаше от яйца и домати. На два пъти излизахме с дребния да вечеряме навън и ходехме в рибен ресторант - та поне си отядох на хубава и вкусна риба на скара (аз, дето не обичам риба!!! явно трика да я заобичам е да ме сложат на варени яйца и домати  hahaha). Много плувахме обаче в басейна на хотела и много се разхождахме вечер. В крайна сметка стигнах до извода, че макар и да не беше много добре за менюто ми, ол инклузива си го изплатих от безалкохолните и сладоледите на Ивчо  Joy
Следващата почивка обаче твърдо ще ни е в хубав хотел с басейн в планински курорт, отвратена съм от черноморието ни. Хотелът беше хубав, между Несебър и Слънчев бряг (много обичам Несебър), но морето беше отвратително (едно 90% от времето бяхме на басейна в хотела), Слънчев бряг беше отвратителен - излизанията ни бяха до рибния ресторант в стария Несебър или до някой от луна парковете около хотела, а пък предпоследния ден Иво откри колко му харесва миниголфа до хотела и си отигра последните два дни там. Обаче - на толкова шумно място не съм била в живота си. Какао бийч с хаус партитата си беше все едно в стаята ни - дори след като затворехме плътно врати и прозорци с читава дограма. Отделно чалгата - мислех, че сме приключили с чалгата по морето  Thinking ама явно не е такъв случая. Просто ума ми не го побира - над 80% от почиващите наоколо бяха чужденци - семейства с малки деца. Как очакваме тези хора да се върнат догодина  newsm78 Абе, думи нямам за шума, наистина. А най-тъпото е, че след нашето море закарах Иво при нашите в Черноморец (и в момента е там) и с приятелката ми останахме да преспим една вечер там, за да тръгнем рано на другата сутрин - е тва малко пикливо селце беше точно толкова шумно и чалгарско, колкото и Слънчев бряг ... абе народа е изтрещял тотално.

# 789
Благодаря че ме успокоихте.Друго си е да го чуеш от "препатил".Режима си го спазвам стриктно и смятам така да продължавам и за напред.
Знаете ли преди малко срещнах един познат който ми каза че снощи на вратата му звъннала "непозната жена" и какъв шок бил за него ,че в нейно лице открил колежката на жена си която не бил виждал от 2 месеца защото са учителки и са ваканция.Въпросната дама му разкрила тайната на успеха си... предполагам се сетихте.ДЮКАН.От днес и двамата със съпругата си са на режима. newsm74/color]

# 790
  • Мнения: 279
Deva_Co и Blueberry pie честит ви празник nbirthday
Тунинг и аз да се изкажа за протокола: един мъж не е ли снажен (90-95-100 ай де малко аванта 105кг.), не е мъж Twisted Evil. Сещай се като гушнеш КАКАТА да и стане хубаво и топло, а не да вика "ооо чакай малко, че реброто ти ми убива" Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha. Слаботелесните  smile3513 hahaha hahaha hahaha
Мамче
Цитат
И друго да знаете  ...в книгата пише ,че след консумация на студени храни и напитки , а бе
въобще  след консумиране на белтъчини , не трябва да се къпете,защото организмът мобилизира
своята енергия към преработването им .За целта първо ги затопля до телесната температура и след
това ги усвоява - това води до допълнително изгаряне на калории.Не трябва да се къпете , защото
може да се получи топлинен удар - отвътре организмът се охлажда,а външно го подлагате на затопляне.
Разби ме  Shocked, това съм го пропуснала  Crossing Arms
farfallina честита месечинка

# 791
  • Мнения: 1 575
Слаботелесните  smile3513 hahaha hahaha :hahaha
е, това вече преля чашата...съпругът ми е висок почти 1.90 и тежи 65 кг. наистина е слаб, но не може да напълнее, а и се чувства добре.Хората ,които са слаби и искат да напълнеят се тормозят точно толкова, колкото и дебеланковците, така, че малко повече уважение към хората!

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 15:45 от Боби1973

# 792
  • Мнения: 135
Всеки ден се прибирам пеша от работа-има няма 7 километра.Но днес ми е толкова зле.Май е по-добре да пропусна първите дни,а и навън е горещо предполагам... Thinking

# 793
  • Мнения: 469
Здравейте момичета и момче Hug
Честито на рождениците!Пожелавам им много щастливи мигове и любов Heart Eyes
Честито на всички с минусчета!

И да попитам за Варненската среща-има ли момичета,които ще ходят за първи път.Много ми се ходи ама не знам как ще се чувствам(никога не съм ходила на такива срещи) newsm78

Иначе да се похваля за месец и половина на режима съм свалила 9кг.(имам да свалям още 20 Blush).

И още нещо-триците полезни ли са за деца?Моите много харесват овесената каша и режимните сладкиши,но аз се притеснявам да им давам Thinking

Нямам възможност да пиша често,но ви следя.

Обичам ви,вие сте моят стимул Hug

# 794
  • Мнения: 516

Мамче
Цитат
И друго да знаете  ...в книгата пише ,че след консумация на студени храни и напитки , а бе
въобще  след консумиране на белтъчини , не трябва да се къпете,защото организмът мобилизира
своята енергия към преработването им .За целта първо ги затопля до телесната температура и след
това ги усвоява - това води до допълнително изгаряне на калории.Не трябва да се къпете , защото
може да се получи воден удар - отвътре организмът се охлажда,а външно го подлагате на затопляне.
Разби ме  Shocked, това съм го пропуснала  Crossing Arms
...
Поправка -  пише воден , а не топлинен удар - Е Г Н-то днес си играе с мен  Joy
Пише го във втората книга на стр 23 .А и фитнесинструктор също го е казал на сина ми  Peace

...
Мамче- това филмче ме изплаши. Сигурно има и такива момичета във форума или на балкона. Макар, че Дюкан едва ли би ги поблазнил - той препоръчва ядене, а те искат отказване...
Ако знаеш колко ги има такива 50 килограмови ,дето все ни питат дали могат да отслабнат
с Дюкан  - шапката да ти падне  Joy
Момичето от клипчето е било 70 кг преди ,но не е спряло когато стигнало 50 ,а искало
още да смъкне...Значи едно е ясно - природата си знае , има граници .

Боби 1793 , и аз ще го правя вече всяка сутрин . Край на слабителните  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт