В СЕПТЕМВРИйската дружина първо бебе вече има!

  • 13 842
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Мирка, тапата е слуз, прилича на гъст сопол с бял цвят и кафеникави жилки. Може да има и капки кръв. Доста е като количество. Може да се точи с часове или да падне наведнъж. Понякога пада седмица преди раждането, понякога при започване на раждането.

# 16
  • Мнения: 262
Майчета, аз докато се прибера от пазаруването на нощници и вие вече сте започнали нова тема Simple Smile Браво на Ирини за заглавието, както и за новото предложено! Много ми се хареса! Представих си как сме се наредили на стартовата линия и чакаме сигнал от горе и бързо бързо в Олимпийски ред ще си народим бебоците!
Вилистар, Ирини, благодаря ви за милите думи и утехата! Дано бързо да се възстановя след раждането и пак да заприличам на себе си, а не на слонче!
А от "РУМ" - а си взех само 1 нощница от 16лв, защото не е с копчета отпред, а с по 2 дупки отстрани за гърдите и не бях сигурна дали ще мога да я нося в болницата! Та сега я облякох и като направя по-рязко движение и веднага някоя от двете ми гърди изскача навън Simple Smile Вашите нощници, купени оттам такива ли са?
http://images.multiply.com//common/dot_clear.gif
За вкъщи е супер, ама за обществено място малко ме е срам....
А за да се посмеете, ето ги и бабешките ми гащи за след раждането! Взех ги по-дълбочки, че ако се наложи секцио ластикът да не ми докосва мястото  на разреза:
http://images.multiply.com//common/dot_clear.gif

# 17
  • Мнения: 4
Флучия, като отвориш линковете и нищо не се показва  Sad

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 15:59 от Anjelika84

# 18
  • Мнения: 262
Съжалявам, Анжелика! Пак нещо съм объркала! Можеш да ги видиш в албумчето  в "Нашите придобивки". Качих ги там, кликанх върху тях, отидох на Properties и оттам копи/пейстнах адреса им, ама явно пак нещо липсва! Не мога да се оправя с техниката и това си е Tired!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 673
Флучия, видях ти нощницата в албума.
Аз днес си взех същата и още една с пчелички от площад Македония. Значи там и в РУМ-а били еднакви  newsm78. Между другото, на мен много ми харесват и ми се виждат удобни ....за предназначението си  Wink

# 20
  • Мнения: 193
Здравейте и от мен в новата темичка!

# 21
  • Мнения: 288
хайде и ние в новата темичка  Grinning

# 22
  • Мнения: 262
Иринче, и аз исках с пчелички, ама имаха останал само S размер Sad Ние с теб сме с еднакъв термин - 20.09. и представи си ако бяхме и в една и съща болница и с еднакви нощнички, абе чудно щеше да е Simple Smile
Аз сега излизам, че имам среща с една приятелка в центъра. Ще ходим в "Опера" на "Раковска". Преди там си ни беше любимо заведение и сега искаме да видим след ремонта как е станало. Чао и до скоро!

# 23
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Така.... и  ние се появяваме.

Stryper, Честит рожден ден!  newsm38 Tada newsm18 Бъди здрава и щастлива, доволна от живота и само радости навсякъде по всяко време!

Честито бебче на Марина! Да се радват взаимно на живота и да се гордеят със себе си!

На всички, които са празнували, докато ни няма - Честитки!! А от свое има благодаря за искарените Ви по желания!   bouquet  bouquet  bouquet

Ох, и още щях да пиша, ама пак забравих  Crazy
Засега  Hug гуш на всички ви и благодаря, че ви има!  Two Hearts smile3525 smile3525

# 24
  • София
  • Мнения: 413
Хайде да дам отчет от 3-дневния ми прегледен маратон(днес, утре и в петък)
Прегледа в Токуда.
1. В  урината имам бактерии, резултата утре.
2. Главата на Теди е 95.9
3. Тазът ми според оня ми ти пергел е идеален и няма причина бебо да не излезне по нормален начин.
4. Имам 2-2,5 разкритие

И сега последното за което искам мнението ви: Доктора каза, че ако до седмица не се разраждам щели да предивикат раждането, защото околоплодния мехур не било добре да седи до влагалището, в което живеели милиони различни бактерии. А главичката на Теди била ниско и съответно околоподния сак(мехур).
Аз не съм чувала подобно нещо, и не мисля да давам да ми го предизвикват. Вие какво мислите?

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче, и аз исках с пчелички, ама имаха останал само S размер Sad Ние с теб сме с еднакъв термин - 20.09. и представи си ако бяхме и в една и съща болница и с еднакви нощнички, абе чудно щеше да е Simple Smile
То май доста бъдещи мами сме се обзавели с такива нощнички (дали изобщо се предлагат други на нашия пазар newsm78?).
Диде, не мога да дам компетентно мнение, но ако вярвам на доктора си, бих го послушала. Ако не - бих потърсила второ лекарско мнение. Късмет, каквото и да решиш.  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 571
Дидеееее ама как имаш 2,5см разкритие  Hug HugЛелеее и не си усетила нищо!!Ехх мамиии скоро ще се гушкате с малкия Теди  Heart Eyes Heart EyesНямам търпение!!!!!
Аз съм чувала,че не е хубаво много време да се седи с разкритие именно заради разни бактерии и такива работи,но нека да кажат и другите мами!Но това което са ти казали го знам и аз  Peace Praynig

# 27
  • Мнения: 53
И аз в новата тема.
Диде, за колко време си получила толкова разкритие?

# 28
  • София
  • Мнения: 413
J.U_L.Y идея нянам. Аз и котракции не съм усещала. За първи път ме гледат за разкритие. Тоест след като ме мери с пергела каза: "Искам да ви прегледам и гинекологизно за да видя ъгъла." И като бръкна каза "Охоо вие сте с около 2-2,5 см разкритие. И главата на бебето е ниско"
Иначе аз знам че с разкрите такова можеш и 2 седмици да си откараш преди да почне раждане. newsm78

# 29
  • Мнения: 25
Еи нямате изчитане !!!
Ама успях!!! newsm59 newsm59 newsm59 на Stryper!!!Скоро да гушкаш най големия си подарък!!!
Честито ни първо бебе да ни е живо и здраво!!!
Честито на всички които са имали поводи !!!Неможах да ги запомня,бременна кратунка!!!  bouquet  bouquet  bouquet
За тея ношници ...у нашто село не можах да намеря такива!!!Някои ако знае адрес в Бургас или Варна да пише!!!
Щях да пиша още неща ама посе като се сетя че вече маи савсем съм изкукуригала.... smile3534

Общи условия

Активация на акаунт