В СЕПТЕМВРИйската дружина първо бебе вече има!

  • 13 845
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 125
Флуч, извинявай, ама май аз съм взела последната голяма на пчелички Simple Smile Другата е на слончета Simple Smile
И на мене ми изскачат циците, та се замислям за безопасни игли или някакви подобни приспособления. Друга нощница определено няма да си купувам сега.
Диденце, за съжаление и аз не мога да ти дам съвет, мила. Освен да не се изнервяш сега точно. Важното е Тео да е добре (мене това обръщение много ме кефи за Теодор, извинявай ако не ти харесва) Simple Smile

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.   Joy

# 31
  • Мнения: 1
Хайде и Дидка на опашката с бебо Grinning
Браво Диде скоро и от теб включване, така е като стоиш на топката Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 9
Хей Дидка, ама как спокойно само го написа за това разкритие  Flutter Ще ни изненадаш без време и ти май  Peace Ама той Теди си знае кога  Praynig
Viki_86, тия нощници във Варна ги гледах по Владислав като тръгнеш от пощата от дясната страна в един от тия магазини които са като базари вътре. От витрината се вижда щанда за спално бельо. Ама нещо на мен ми се сториха едни твърди, а и цената май беше около 20 лв  #Crazy Ако ги откриеш някъде другаде - свирни.
По въпроса с чаршафчетата. И аз се нагледах на твърдо хасе, затова намерих един много мек плат Ранфорсе или нещо подобно и накарах майка ми да го ушие. Ето ги

# 33
  • Мнения: 391
Мерси за темичката момичета!

Stryper, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Всичко най-хубаво.

Сонче, значи си им викате бактерии и пробиотици. Аз се опитвах да измисля български имена...виж какви ги спретнах.

Деси, не съм носила колани, но скоро четох за японките и как те се увиват с дълго парче плат около таза и долната част на корема. Изглеждаше много удобно и сигурно помага да се приберат костите след раждането. Но като цяло идеята на колан не ми допада много, защото сигурно се отпускат мускулите, вместо да се стягат.
И аз карам с бръсначката, обаче много много не виждам какво става отпред, отдолу по добре. Иначе се кола маскам странично и под мишките.

lanvinka, смъкване може да стане чак при раждането. И освен ако имаш диабет или някакво такова заболяване, вероятността да отгледаш бебе което не може да излезне от твоя таз е нищожна. А това с меренето на таза - неам думи. Толкова е безполезно, че никъде в развитите страни не го правят. Леле, защо толкова натискат това секцио там. Направо не съм виждала такова чудо и с такива причини най-вече.

Гушнах децата да ги приспя и сега отивам да играем игрички с мъжот.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.


Дидке,
"Аз не съм чувала подобно нещо, и не мисля да давам да ми го предизвикват. Вие какво мислите?"
Ти добре си мислиш. Няма такива работи. Пази се от предизвикано раждане до края.

Според всички тези лекари, българките са най-неспособните да раждат #Cussing out

# 34
  • Мнения: 391
Забравих...Дидке, ти му кажи че най-големият риск за инфекции са честите вагинални прегледи - дали ще ти ги спестят в родилното! Едва ли...идиоти...

# 35
  • София
  • Мнения: 413
Ми спокойно го написах щото знам че това не е фактор... newsm78...ама ме притеснява това дет щели да предизвикат раждането. Не искам! Искам когато Тео си реши! (Шмат на мен и двете обръщения ми харесват! thumbsup )
Шейли, той до сега вагинално не ме е гледал...ама аз вярно не мисля да давам да предизвикват раждането.  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 391
Дидке, не е фактор изобщо. Някои жени си ходят с 4см разкритие седмици наред. Отказвай да те бъркат и по спокойно ще е.

Леле как им се ядосах днес...

# 37
  • Мнения: 571
Диде ти си правото си да решиш за себе си и бебето!!Само че тук такова нещо като "отказване от прегнед"хммм не съм чувала да е възможно!!И аз не искам да ме бъркат ама не мога да откажа на лекаря да ме прегледа Rolling EyesВсе пак те го приемат много лично-като навлизане в тяхната територия и месене в тяхната работа и даване на акъл как да си я вършат!Казвам го защото съм чувала коментар на лекар точно по този повод/не моя разбира се/Има начини да те уплашат и да склониш!!!Какво правим като ни кажат,че бебето страда че има опасност за него и така нататък!!Еми склоняваме!!Тъпа тъпа система или и аз не знам как да го нарека ама е факт #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing outКато цяло съм страшно разочарована от здравеопазването ни!!Шейле на теб ти се струва странно и даже нереално,но това е защото нещата при вас за различни!!Тук обаче действителността е...нямам думи

# 38
  • София
  • Мнения: 7 673
Интересно!  newsm78
И на мен ми казаха, че ако не родя до 15.09, щели да помогнат на раждането (каквото и да значи това)....при положение, че терминът, определен от Док.,  е 22.09  newsm78
П.П. А разкритие от 1-2 см с Павел имах още от 6-7 месец!

# 39
  • Мнения: 53
Дидке, май най-добре да не им даваш да го предизвикват. Ако не беше те прегледал нямаше и да се знае че си с толкова разкритие. Тогава какво щяха да направят? То бебето си знае кога иска да излезне.

# 40
  • Мнения: 571
Вижте нещо много сладко!!Много му се радвам http://www.youtube.com/watch?v=jzAAsIqYF_Y&feature=related    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 926
Дидка, аз също не бих дала да ми предизвикат раждане. Това изобщо не е показател. Има хора от 5-тия месец са с по 4-5 см разкритие Peace Някои дори преносват.
Ох, искам и аз разкритие вече Wink
Абе момичета, какви са тез "помощници " на раждането, бе... То верно ще се окаже, че половината раждания в БГ се закучват, защото изобщо, ама изобщо нищо не се случва естествено Confused
Между другото, Мирка, навсякъде е много зле с датите за секцио. Да не ви говоря по колко раждания има Confused ПРосто тук в София не смогват да изродят всички бебета Confused
Да не говорим, че онзи ден в МД са изкарали едно бебе доста преди термин и то, милото си е в недоносено отделение. Това, защото никой от докторите не искал да чуе майката за последната й менструация. ПРосто я били объркали от началото и колкото и да им говорела - глас в пустиня Confused

# 42
  • Мнения: 1 226
Страйпър



Да се отчета - ние сме вече 2.300кг. И за сега всичко е наре. Защо моята плацента е с 0 зрялост.  newsm78

# 43
  • Мнения: 571
Асе така е!!Лудница е навсякъде!!Утре в болницата ще е също така за тоновете та моя док от днес ми е запазил час!Не че се спазват тея часове де!!Но ме предупреди,че е някакъв кошмар и прииждат ли прииждат!!Е добре де как смогат да обърнат внимание на всички родиллки!!Малее не ми се мисли ако някое раждане протече с усложнение!! PraynigМоля се за всички майчета и техните бебета!!!Дано всичко с нас също е наред!!Да сме здрави и живи и да гушкаме най-сладките вързопчета!! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 4
Оф, момичета може и да не е за тук, ама искам да ви се оплача: Не мога да се регистрирам в продавалника. Тоя меил, дето трябва да ми го пратят го няма от обяд. А си харесах ванничка  Cry Много се нервирах. Чувствам се тъпа и безпомощна едновременно. Искам да викаааааам от яд! 4 часа се мъча.  Sad Изглежда някъде бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт