В СЕПТЕМВРИйската дружина първо бебе вече има!

  • 13 846
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 391
И тук само слушаме тоновете, без запис. Малкият хълцаше миналият път Wink

Ирина, 37-42 седмици се счита за нормална бременност по принцип. Затова повечето бебета би трябвало да са добре ако се родят в тези граници и да нямат нужда от кувиози и тем подобни. Но нищо не е гаранция, особенно след като повечето термини не са поставени правилно.

Дидка, сега теб ще те мисля...дано да не те натискат за предизвикване на раждането, сега че отиде в болницата. Стискам ти палци. Praynig

Оле, оле, какви хубави коремчета сте сложили в албумчето! Пу-пу.

Мариам, как стана супичката?

Петка, това звучи като Карпал Тунелен Синдром предизвикан от бременността. За съжаление май нищо не могат да ти дадат за да ти помогнат, заради бебока. Но пробвай да масажираш ръцете от дланта в посока нагоре до рамото (да се помогне оттичането което носи болката), хвани китката с другата ръка и прави кръгови движения около нея, леки упражнения с пръстите...може би пробвай да си държиш ръцете на по високо като спиш.

А, това че тоновете показват какъв е пола на бебето си е бабина девитина  Crazy

# 286
  • Мнения: 57
Мариам честит имен ден Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet
Да си ни жива и здрава и все така лъчезарна  Party Time

# 287
  • Мнения: 2 123
След малко се оправям и излизам - няма как да си го спестя това ходене по жегите, защото ми профи ангажимент, но ще бързам да се прибера, за да видя какво става с Дидето  Praynig
Петка, когато се събудя сутрин и моите пръсти на ръцете са сякаш отекли. Не мога да кажа обективно дали са много издути, защото пръстените си ми стават без проблем, но усещането е точно за подпухналост. Отвинава в рамките на час.
Беба, надявам се, че имаш пълно доверие на доктора си. На мен всички тези договорки с анестезиолога са ми странни  newsm78 Как така той прецени, че от спиналната ще се чувстваш травмирана, а от епидурална няма да се травмираш и ще си напъваш без проблем. Моят баща е професор анестезиолог и да ти кажа - пълната упойка не винаги е по-щадяща за възстановяването. А това, за което говориш като симптоми наподобява паническо разстройство /80% от жените го имат в по-силна или по-слаба степен, като се отключва в НЕсттресови периоди, т.е. в момент като раждането на детето ти мозъкът ти е зает с друго и вероятността да получиш пристъп е по-малка от 1%/ Дано всичко се случи по най-добрия за теб начин, но не се поддавай току така на предложения за секцио и пълни упойки!  Peace Hug Честити покупки   bouquet
Роси_ка, ама верно много се шашкаш! Нали още като се записа във форума си говорихме, че тук ще намериш както подкрепа, така и информация, с която да се почувстваш по-подготвена и спокойна. Не се тревожи ако бебчо тръгне докато си сама. Не вярвам като първо раждане да стане прекалено бързо. При всички положения ще можеш да се обадиш по телефона на близък човек, който да реагра бързо и да те закара до болницата. Ти си приготви всичко от сега, така че кат онаближи момента да не се чудиш дали всичките документи са в теб и дали всичко си си взела! Какво друго те тревожи? тоновете - и на мен не са ми ги мерили още  Peace
За обменната карта, дава се след влизане в 9тия месец.
Хайде тръгвам  bowuu

п.с. 3 нови отговора - ще чета като си дойда

# 288
  • Мнения: 11
а на каква цена е този прах сано ,защото на мен тео бебе не ми понася самата миризма ме кара да се чуствам много зле  ooooh!  Outta Joint.благодаря предварително.за какво служи тази обменна карта.ако някой е раждал в селена или ще ражда може ли да ми каже какви документи трябват че аз в понеделник ще ходя да си вадя нова лична карта и ще трябва да върна старата ако ми я поискат кво да правя тогава си нямам на идея  newsm78

# 289
  • Мнения: 571
На мен вчера ми беше първия запис на тоновете и сега на 20ти е следващия!!То като ще имам всяка седмица май няй много още 2-3 пъти да ходя!! Wink
Сонче обменната карта не са ми я дали!!Препдолагам че непосредствено преди секциото ще ми ядадът защото трябва да ми направят и последните изследвания!Иначе направление за хоспитализация-попълнено до някъде-ми дадоха още на миналата жк!!Казаха да си го нося всеки път с мен/дадоха и други документи-излседването на кр група и такива разни/може би ще го допопълват на всяка ЖК!Макар че и те няма да с амного!
Гледам [беба/b]  се е запознала с анестезеоложката!Аз не съм но с енадявам скоро и това да стане!!!Да ми вдъхне малко кураж и увереност!
Тея сутиени са за кърмачки нали??И аз трябва да си купя че нямам нито един!Иначе и моята обиколка стана 100 направо не ми се мисли какви палатки трябва да са чашките hahahaЩе ида до този магазин
Саното го видях веднъ около 10 лева май беше!Но не в бебешки магазин а в такъв за перилни препарати-предполагам и за по-малко рапички може да се намери!!
Аз сънувах че си купувам Сано малка разфасовка!!Хех!Роси не се шашкай толкова!!Мале кой го казва аз съм същата!!

# 290
  • Мнения: 53
petka80 на мен не ми изтръпват пръстите, но сутрин много ме болят и не мога да ги свивам. Ако някой знае от какво е моля да каже. Много е неприятно, а всяка сутрин са така.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 9
Rosi_ka никой няма да ти вземе личната карта преди да ти е готова новата. Аз подавах документи миналата седмица така че споко. Когато ти е готова новата чак тогава издаваш старата.
Сано Максима аз го купи за около 12 лв  #Crazy То в нашата Варна нали всичко по-скъпо  Crossing Arms
Между другото честит празник на града на варненки  Mr. Green

# 292
  • Мнения: 3 926
Лелее, сладурки, нямате изчитане, бе Hug
Дидката не се е обадила още. Аз й казах, че ако роди ще й завиждам съвсем неблагородно Crazy
Отивам да пусна нова тема, белким моят юнак се усети, че му е време да излиза Grinning

# 293
  • Мнения: 427
На мен пък не ми дадоха обменна карта-мота доки каза ,че това била остаряла документация,а в болницата където ще раждам искат направление за хоспитализация,резултатите от последните ми изследвания+талона за кръвна група и лична карта.
Сега да ви кажа какво ми се случи в магазина Mr. Green-отивам на щанда за хляб,до мен се нарежда една чужденка,която видимо бърза и си гледа нон стоп часовника.Продавачката е сама , някаква лелка я занимава да и тегли по 5 сладки от 100те вида дето ги има на витрината ooooh! Събира се опашка...момичето зад щанда се освобождава ,при което всеки започва да си вика поръчките(ако може да изпревари другите #2gunfire)И тогава тази чуждоземка започва да привлича вниманието на продавачката на английско-немско-български и да и сочи ,че мен трябва да обслужи първа #Crazy #Crazy #Crazy.Ама аз нали я видях ,че бърза я пуснах пред мен Mr. Green Голяма сладурана беше като ми изцепи "тенкю мама" Mr. GreenТа исках да ви кажа-от поне 5 жени и 3ма мъже на опашката една чужденка се опитваше всячески да ми извоюва предимство Rolling EyesВижте кви сме готини българите

# 294
  • Мнения: 3 926
НОВА ТЕМА!!!

Хайде заповядайте Hug
Нали ви казах, че в края ще ги изписваме за ден-два Hug

Общи условия

Активация на акаунт