Отговори
# 225
  • Мнения: 112
раличкооо слагаи и за мене идвам да ям ама искам да има и шопска салата Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 110
а аз искам настъргани моркови с орехи и стафиди, сирене да има и домати.

# 227
  • Мнения: 800
Латифа е женския вариант на Латиф, едно от  имената на Господ, не е мароканско  Wink

А гюведженцата с какво ги пълниш, Рали  Laughing  най-предпочитаното от мен е с колбас, домат, яйце, кашкавал, и гъби естествено. Но сега няма гъбки....



Seika,  бебенце ли чакаш  Simple Smile  а дъщеричката ти как се казва? Какво име предпочиташ старо и позабравено или някое по модерно, или пък религиозно може би   Wink  А на теб кои са ти  любимите имена?

Аз много харесвам Азиз, ама как да си кръстиш детето  така в Бг  Mr. Green 
Иначе Билял, Хасан, Хюсейн, Али са ми любими. А за момиче има много нежни имена -Ясмин,Самира, Лейла, Фатима....  айде стига , че се размечтах  Heart Eyes

Найра, верно Невин е мн хубаво име. Знаеш ли му значението?


Кате, вкусна ли е тази комбинация? ама ти знаеш какво да ядеш де  Wink  за мен само настъргани моркови ,моля, една голяма купа  bowuu

# 228
  • Мнения: 177
  Здравейте и от мен.Чета вечер ,но не ми остава време за писане...
Дани с малко закъснение  от мен- Честит Рожден ден!Да си здрава,щастлива и много ,много обичана и уважавана.    bouquet  bouquet  bouquet
Секси,не всички лив. са нисички,но май преобладават .Моя е към 1.80 та си пасваме,мога и токчета да сложа.Обаче са мн. непредсказуеми,онзи ден реши ,че тръгваме на почивка и каза да правя резервация за другия ден.Да,но в хотелите дето харесвам -няма места.Днес с триста зора намерих,не ми е много по сърце,но потегляме.Вече ме е срам да сменям хотела,че от вчера смених три.Но там на място....?Нищо чудно,ако не ми хареса-пак да почна.Така,че от утре сме в Турция.
Катета  Hug
Амал,с тримка е трудничко.Играят си ,бият се и няма угодия.Един иска да излиза,друг е гладен,на трети му се спи... ooooh!Дано на почивката слушат малко,че вече .......От Елена нямам никакви новини.
На всички много Hug Hug Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 18 115
Ах, момичета , каква дискусия се е заформила тук.. ooooh!
Според мен лично не е редно еднозначно да се произнесем за истиността на филма.Да, в него има редица тенденциозно подбрани факти, вероятно целящи именно манипулация на незапознатите с ислямските норми, но за жалост има и голяма доза истина... Cry, пред която човек пък не бива да затваря очите си, особено пък когато има и преки наблюдения..Затова намирам за най-правилно човек да види този клип и други като него, да чете литература, свързана с нравите , традициите и нормите в ислямския свят, да разговаря/ако има възможност/ с хора от въпросните страни и на база  собствените си наблюдения да изгради една по-цялостна представа за живота там, в частност и за този на жените-мюсюлманки Peace
Ра,даде ми идея за вкусна вечеря..Благодаря ти! Heart Eyes
Аз си падам по кратички имена за момиченца - Сара, Муна, Лора, Ясмин, Надя,Лейла, Ханин, Ханан, Надин, Ая и т.н..
За момченца харесвам Сами, Ради, Ясин, Карим,Маруан, Аднан, Ануар, Фади, Маджид и др..Май и тук без да се усетя съм се спряла на по-кратички Wink
Магде, приятна почивка в Турция!

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 19:30 от sarated

# 230
  • Мнения: 3 215
Магде, приятна почивка и от мен!  bouquet
Кате, името Невин го споменах аз, но знам какво означава.Напомни ми,че и аз много харесвам Самира,както и Мириам...
Рали,как ми се доядоха гювечета...Ама майка да ми ги направи   chef

Да ви е сладко!!


Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 19:45 от Old Sport

# 231
  • София
  • Мнения: 18 115
Цитат
Рали,как ми се доядоха гювечета...Ама майка да ми ги направи   chef
Ах, Шехи, изпреварих те ,скъпа.. Stuck Out Tongue Winking EyeНакарах мама и тя нали ми е изпълнителна, вече се развихри в кухнята  food002

# 232
  • Мнения: 800
Immortel, поздравявам те за смелостта да кажеш какво мислиш , дори то да не се хареса на някой.Всяко мнение, което е подкрепено със солидни тези, а не голи нападки, е достойно за уважение  Peace
 На всички ни е ясно, че кадрите са истински, а не измислени. Навсякъде по света от най-напредналата до най-изостаналата държава се случват  ужасни неща, неща от които настръхваме, неща които не можем да проумеем, за които нямаме обяснение.

Ако извратен европеец изнасили майка си и дъщеря си, разчлени телата им и ги замрази в хладилник, за да си ги готви, това е плод на болна психика. Или ако съученик застреля учителката и половината даскало и накрая се самоубие. Цялото западно общество ще каже колко е потресено и изумено и нещата ще утихнат до следващия подобен случай.

Докато т.нар. убийства на честта , насилствените бракове (забележете не уредените, а насилствените), обрязването на женските генитали, кръвното отмъщение някъде там , далеч от нашите подредени, уютни домове, това е практика. Порочна , жестока практика, насадена не от исляма, който е млада религия, а от хилядолетни варварски традиции.  Докато се случват тези чудовищни неща, ще се търси и сензацията, предизвикателството. И най-лесно и удобно е за всичко да се обвини исляма.

Освен да се възмутим,да поклатим глава,друго не можем да направим, просто хващаш дистанционното и сменяш канала  Embarassed   

# 233
  • Мнения: 112
на мене не ми се отваря това клипче пише че има грешка

# 234
  • Мнения: 100


Заповядайте!

Аз ги пълня по следния начин - сложила съм шпек салам, един друг колбас и едно филе с подправки, малко чисто масълце, домат+доматено пюре, таханов сос, хариса, царевички, сметана заквасена на Данон, 2 вида свежо сирене - чисто и с подправки, и отгоре - кашкавал и магданоз. От снимката се виждат последните 2 продукта, но... аз яйце и гъби не ям, затова избягвам. Иначе мама си сложи яйце на нейното Simple Smile

Другарче, мерси за снимката на пеликана Грую, голям кеф  Party Много са ми милички.

Относно клипчето - гледахте ли новините тая вечер?? Една жена спи в парка на Бургас, защото мъжа и я изгонил. Тя е с дъщеря си и с бебе на годинка. Там се подвизават от седмица. Хайде де - арабите са лоши и тормозят жените си, а БЪЛГАРИТЕ КАКВИ СА?? Така и аз мога да обобщя под общ знаменател.... глупаво е това. Навсякъде има такива изпълнения... Зависи си от мъжа и от хората въобще!!  Whistling

# 235
  • Мнения: 3 215
Теди, при всички положения ще ме изпревариш, мила.Моята майка не е наблизо, така че и да искам  не може да ми ги сготви.Но вие хапнете и вместо мен!
Рали, много вкусно звучи и изглежда.Добър апетит!
Кате, нормалният човек се потриса еднакво от зверствата,които се случват във всеки край на света.Никой не смята,че една злина е по-добра от друга само защото е извършена от християнин например.Това е абсурдно.

# 236
  • Мнения: 110
Важно кулинарно уточнение: в едната купа са настърганите моркови със стафиди и орехи, а в другата - доматите и сиренето. И е много вкусно!!

магде, ееех, пътуване, пътуване!! Хубаво е това, нали? Моят чаровен приятел Яси ще ти поръчва шам-фъстък и локум и кафенце също!!

Моите любими арабски имена са: Мерием, Карима, Мона, Лейла, Ясмин, Каис, Саид, Ясин, Калед.

Рали, много вкусничко това ядене. Мммм, кашкавалче.

     

# 237
  • София
  • Мнения: 18 115
Цитат
Теди, при всички положения ще ме изпревариш, мила.Моята майка не е наблизо, така че и да искам  не може да ми ги сготви.Но вие хапнете и вместо мен!
Ауу, Шехи, страшно съм нетактична, а..Не съобразих, че не всеки има предимството мама да е на разположение по всяко време! :blush:Sorry, миличка..Вече изядохме на мама вкусотийките, та няма как виртуално да те почерпя, ама ще се пробвам да се реванширам с това WinkНадявам се, че обичаш фальафель и таббуле

# 238
  • Мнения: 126

Odalisque, Adolphe Weiz  

Запис -да не се забравиме   bouquet
За Шехи-ето сайта с картините...ама трябва дасе видят големи--тогава се усещат
http://www.evelinapapazova.com/pagebg.php?P=109

музикален поздрав за всички арабелки-нещо по различно от черна Африка  bouquet
http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_id=_SAWiSPkZaM&rel=1& … dules=1&hl=fr
Ismaël Lo - Dabah 
ISMAEL LO -Tajabone
http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_id=_SAWiSPkZaM&rel=1& … dules=1&hl=fr

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 22:01 от dala

# 239
  • Мнения: 3 215
Теди, спокойно!Не си нетактична,просто се пошегува.А фалафел и табуле обичам много,така че идват точно навреме и на място.Мерси!!(Пак ти напомням да погледнеш темата за Камчия в пътешественическия подфорум,може да има нещо полезно за вас)
Дала, мерси и на теб!След като Теди ми напълни тумбака,ти ми пълниш душата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт