Нормално ли бебето ми да качи само 400 гр

  • 2 848
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 529
Въобще няма за какво да се притесняваш!!! Всичко е наред!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 062
Нормално е разбира се. Няма нужда от изследвания.

# 17
# 18
  • Мнения: 4 514
Съвсем нормално е. Не се притеснявай.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Първият месец качи само 300 г, а се роди 2600 само, не съм се притеснявала и геройски отстоях "напътствията" на педито да дохранвам...  Sick
Следващият месец си качи 1300 и лека полека си навакса.  Wink

# 20
  • Мнения: 1 512
Нормално е, не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 1 080
Не се притеснявай - важното е, че качва, пък и не е толкова малко!!!

# 22
  • Мнения: 2 807
annabel83, дъщеря ми хапваше много добре (кърма, въпреки, че в случая няма значение) и най-многото й качени грами  Wink (от както се е родила), са 800 гр - първият месец.

Родена е 3 100, 50 см, на годинка беше 9 500 кг.
Малко над килограмите по книга - > на 6 месеца бебетата удвояват теглото си, а на годинка - утрояват.

Ива сега е на 3г.5м. е почти 15 кг - продължава да яде големи количества и същата храна като батко си (22 кг) и Мони (малко над 15 кг)  Grinning
Просто обмяната на веществата при нея е по-бърза, както каза педиатърката ни  - "Това е мечтата на всяка жена"  Peace

Предполагам, че и твоята дъщеричка е подобна на моята  Wink
Не мисля, че имаш място за притеснение, след като бебка си наддава, здрава и жизнена е.
А и вече има една сбъдната женска мечта  Hug

# 23
  • Мнения: 3 034
нормално е.

# 24
  • Мнения: 506
Съвсем нормално ми звучи! Laughing Спомням си моето дяволче всеки месец заковаваше на 300гр, нито повече , нито по малко!Така на 1г. беше 7кг. фурия, а на 2г. -12кг и продължаваме да сме си толкова ! Laughing А аз ядене - не спира, като мелачка е  Wink , но енергията й е малко в повече, та и затова е така! Peace

# 25
  • Мнения: 298
Не се притеснявай,нормално е.Моята дъщеря наддаде само първия месец повече от 600гр.След това наддаваше с не повече от 500гр на месец.Аз също се притесних,но доки ми каза че е нормално(нали и при възрастните е  така-едни наддават,други не толкова),при положение че я кърмех на четири часа,защото малката си разреди сама храненията още във втория месец.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е-не се притеснявай

# 27
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Моята дъщеря се роди  3100  само първият месец наддаде 800гр. и после(сега е на 3.5м.)по 500гр. ама аз вече не знам кое  е нормално и кое не.

# 28
  • Мнения: 1 104
Щом детето е добре няма за какво да се притесняваш. Нормално е да наддаде толкова.

# 29
  • Мнения: 35
Първият месец качи само 300 г, а се роди 2600 само, не съм се притеснявала и геройски отстоях "напътствията" на педито да дохранвам...  Sick
Следващият месец си качи 1300 и лека полека си навакса.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт