КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 36

  • 20 821
  • 591
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 749
     Жабче,аз съм съгласна с часа.Само кажете от къде ще минете,за да ви чакам някъде.Тези гости дето ги чакаш,гледай да дойдат и на 30,та да ги вземем с нас.
     Танче,то мен веднага ще ме познаете,заради "тънката талия"
     

# 76
  • Мнения: 549
Диде,наистина сме били много близо едно до друга,а може и да сме се и виждали  някъде -например на "Роза",но като не се познаваме.....

# 77
  • Видин
  • Мнения: 961
На златната си сватба мъж се хвали пред приятелите:
- Ако знаете на колко мъже съм им сложил рога...
Тогава жена му се обадила:
- Аз само на един, но затова пък колко пъти...

=========================================

Един хипопотам си лежи в блатото, шава с уши, гледа облачета, пуска си мехурчета.
Идва друг хипопотам:
- Хайде да идем в другото блато, да плашим жабите!
- Да бе, ей сега ще зарежа всичко и ще тръгна да се занимавам с глупости!

==========================================

Петното от кафе се поръсва със ситно стрит въглищен прах.
Петното, което остава от въглищния прах се накисва в ацетон. За да отстраните петното от ацетон, втрийте нагрят терпентин. Петното от терпентин можете да заличите, като го накиснете в кафе.
А как се премахва петно от кафе, вие вече знаете...

 Joy Joy Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 1 529


Абе никой не черпи бееее, сушааа... Joy hahaha Joy

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тука съммм не съм аззззззззз.... при Жабчеееее ....Hug
Може и Миши да е знам ли ..  newsm78 newsm78 newsm78 Ще ги исписват в четвъртък защото да не се пренатоварва ръката и пазят пърчето ..тука от понеделник почва да ходи на басейн да се раздвижва във вода и тогава пак в Пирогов.Радвам се че има нещо на лице с раздвижването.Thinking newsm44Чак ме е страх да се зарадвам ........ ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 529
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
 : Много се радвам за Вики!  Praynig Praynig Praynig

 smile3533
 Разкрих ли ви а? Joy Joy Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 1 749
    Ще се раздвижи Зиче и после пакости ще прави!Дано само да се пази да не падне пак.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МИШИ ЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕГА СЕ ЧУХ С НЕЯ ....ТЪКМО СИ ТРЪГВАЛИ ОТ ТЯХХХХХХХ....
Еййй Шерлок Холмс  си значиииииии... smile3501 newsm44 smile3534

Вече и аз съм убедена че е добре и ще и се раздвижи . newsm44 newsm44 smile3518
Само сега трябва да я пазим да не направи беля и да чуем че пърчето се е захванало и си е намястото и не е изсъхналоооооо .Но това чак след около 40 дни ще го знаем със сигурност Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 83
  • Видин
  • Мнения: 961
Браво на Викито!Бавно, но славно се приближава до успеха! smile3501 newsm10

Шпунц, да разбираме ли че имаш "нощен"повод за черпене,а? gydi Joy Joy

Дидиа, защо така?Не ми звучиш много добре Sad Hug

# 84
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314

 Тук съм вече без един зъб и половина!Имах си един корен на мъдрец от 1000 години.Не ме болеше,хващаше си един фастък,дето после си го ядях,от време на време се отчупваше по парченце,което сама си махах....Та останало едно ъгълче и докторът го извади като подарък за търпението ми.Та не съм го плащала.Звучи ми като един стар виц,дето един младеж нападнал една баба и я питал:
--Бабо,колко зъба са ти останали?
--Само един,синко!
--Е, тогава един път ще си го получиш!
Да ама на бабата й харесало и току рекла:
--Яяяя,виж синко,тука май имам едно коренче.... Joy Joy Joy

  Зиче и аз се радвам за Вики.Дано всичко бъде наред!Тя е дете още,на децата по-бързо заздравява!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 529
  Жаки ние младите черпим кога не ни е огряло само Wink. Черпя просто така,щото попита...
 Янче тия зъби са проблем за мене,ама колкото толкова. Моя мъж съвсем е без зъби и казва ,че докато не му изпадат всичките няма да слага чене,,то и аз съм комай така,ама нали се аресваме ,хич не ни пука.

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eй , нЕма скрито - покрито при нас.  Joy
Миша със семейството бяха у нас. Много им се зарадвахме.  Heart Eyes
Краско страда обаче за кака Вики , добре че свеки си дойде та се улиса с нея.  Hug
Вики има бая напредък , браво на геройчето.   bouquet

Дидка , с Яга да ме чакате на Горнобански път. Примерно към 9 часа на булеварда в посока центъра. Демек завивам от Околовръсното посока центъра и там някъде след завоя да се чакаме. Peace От там минаваме през Лъвов мост да вземем Мая , после Шпунц и беж към Балани.  Hug

Жаки , надявам се да се видим на някоя сбирка , а и до 30 имаш време.....  Heart Eyes

Янче , отървала си се от един дерт. С един зъб по-малко.  Hug

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабче то нали Краско си я харесва Вики и за това му е мъчно .. Peace PeaceА какво вика за Здравко --ааа бебо нееее ... Naughty Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЯНЧЕЕЕ радвай се че си ги махнала че какви бели правят тези зъбииии ooooh! ooooh!
По добре е без тях когато да болни ,а после му се намира кулая на всичко....

Шпунц щем не щем си се харесваме като няма какво да се направи в случая... ooooh! и с ченета се свиква ... Hug

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Само го погали по главицата и то чак като тръгнаха. hahaha Иначе само Вики признава.  Heart Eyes

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314

 Вярно е че така е по-добре!То всички вървим към ченетата,ама нали все гледаме да поотложим!
 Сега отивам да нанижа едни люти чушлета,че узрели съвсем и пак съм тук!

Общи условия

Активация на акаунт