КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 36

  • 20 857
  • 591
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яне , по вашия край гледате ли чушлета - рибки?  newsm78
Пустите му рибки , много ги кльопаме и е единствената зимнина дето приготвям. Crazy

Шпунц , дали Балани не е там....  Joy Joy Joy Joy Joy

Чуда се дали Подбалканската да Фатаме или по аутобана.  newsm78
Ма подбалканската е най-прекия път. Hug

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 93
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
Браво,Браво на Вики тя е нашата геройня.
Толкова сте писали че не мога дави изчета.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОООООО МОНИИИИИИИ ...... Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 1 529
 Мони с нов аватар Hug А сега:
ЗАКОНИТЕ НА ШОПА

1. Не работи - трудът убива.

2. Ако може да не работиш - не работи, а ако се налага се покрий.

3. Една спешна работа като отлежи 2-3 дни и вече не е спешна.

4. Всяка неизпушена цигара удължава работния ден с 10 мин. а всяко неизпито кафе с 20мин.

5. Ако ти се работи, седни, почини си, ще ти мине.

6. Копае се седнал, щото не може легнал.

7. В петък не се работи, а в понеделник се почива след почивните дни.

8. Ти мене не можеш да ме осъдиш за толкова, колкото аз съм откраднал (ама никога).

9. Ти не може да ме глобиш за толкова, колкото аз не съм работил (ама пак никога).

10. Ако имаш 30 мин. обедна почивка то тя автоматично става поне 2 часа. Laughing

# 96
  • тук и там
  • Мнения: 312
И на нас рибките са ни от любимите чушлета.И още едни Бамя-нещо средно между пипер и чушле.Месести са и от тях става хубава трушия.
Днес ми съобщиха нещо и съм много разтроена.
Имах обещанието от директорката на една градина за учителско место.Въпросът стоеше така.
Учителката заемаща това место кандидатсва за друга работа и аз щях да бъда на нейното место.Но не са я назначили.Това беше моят шанс да започна работа.Предлагат ми работа като муз ръководител по детските градини т.е.тази длъжност,която аз оставих преди години и,която съм работила 17г.Но точно това аз не искам.Имам проблеми с кръста/дископатията/,ръцете ит.н.
За сега нямам решение,а и в момента не мога да мисля.
Ще изляза до комшиите.По това време пием по едно кафенце.До скоро.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 529
Миме само не се ядосвай ,не си струва. Всяко зло за добро.
 А рибки чушлета на пазара има.Макар ,че съм до зеленчуковата борса ,не съм я обикаляла скоро. Вчера взех дини на промоция по 2бр за левче ,но беше почти до блока спрял камион извън борсата.
 Любима ни е една друга туршия,с чорбаджийски чушки и зелен боб,но тази година нямам зелен боб....

# 98
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Шпунц , първите 5 закона ги спазвам от как се помня.  Joy Joy Joy Joy
Аз си взимам от пазара на Красно село. Септември идва една мацка - производител , та нея чакам и почвам да пълня бурканите.  Crazy
Мими , не се ядосвай , може пък по-добри оферти да дойдат.  Peace

# 99
  • Видин
  • Мнения: 961
Хайде и ние да пийнем по едно следобедно кафенце:


Миме, не се ядосвай, както е казала Шпунц - всяко зло за добро Hug

Шпунц, тази картинка изби рибата направо, Joy hahaha Joy а и законите не са лоши, когато мога ги спазвам Mr. Green

# 100
  • Мнения: 4
Към кафето на Жаки черпя със сладко.

# 101
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Ще си взема от всичко,благодаря!
 Миме ,може пък за добро да е .

# 102
  • тук и там
  • Мнения: 312
Ето ме отново.Почерпих се .Благодаря.
Малко се поуспокоих.Не съм свикнала да бездействам,затова ми е тежко.А пък и имам нужда  от малко почивка.Стига съм ви дотягала с моите проблеми.Сега ще ви кажа нещо хубаво.
В четвъртък сутрин пътувам за БУРГАС при внучето.Мисълта,че ще си го видя макар и за 3 4 дни ме прави много щастлива и радостна.
Днес щях да правя камбета,но реших да приложа някой друг закон . И утре е ден!

# 103
  • Мнения: 7 480
                  Бабо Мими,що не започнеш като музикална.Изобщо не е трудно.Сега не ти и трябва муз.инструмент.Сваляш музика от компа и никакъв проблем.Стига да ти се пее.
                  Жаки,какво настроение да имам.Старците ме притесняват,майка не иска да яде,а преди няколко часа изпаднах в шок.Живея до старчески дом и една баба се хвърлила от втория етаж.Полицията /бивши колеги на мъжО/ ни извикаха да подпишем протоколите.А,бе,с една дума ....ужас и притеснения от всякъде.
                  Жабче,къде живее Яжка та е близо до Горнобански път ? Мен този вариант ме устройва напълно. Laughing Жабче,Краско е сладурче  Laughing и нашата мома бърника из кутиите с цигари,но за сега само ни черпи мен и дядото.Другите не пушат. Mr. Green
                  Мониииии, обещах да ти пиша ,ама все съм на педал и вечер падам от раз.Нали видя половината банда,а сега съм с цялата,та не ми остава много време.И ние като теб и Зиче , наше време не остава.Да са живи и здрави малчовците и така се чувстваме добре.Много целуФки на малкия Данаил. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 18:47 от Didia

# 104
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета, желая ви хубава вечер!
  bouquetДидиа,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт