Радостта ни е голяма, че през НОЕМВРИ, вече няма да сме само двама!

  • 15 279
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 329
ladybebi  тъкмо и азщях да ти кажа че не е от кръвното, щото и аз съм с ниско, а веднъж ми се случи подобно виене на свят и веднага ми премериха кръвното, но не беше от него, не знам дали е същото, което ти имаш пред вид, но аз имах чувството че съм пиана едва ли не, носеше ми се главата и така. Изследванията ми тогава бяха в норма, познати ми казаха да се пазя от жегата, а вуйна ми която е доктор, ме посъветва да пия повечко вода и така, от тогава не ми се е случвало. Дано и при теб да е от жегите и с изследванията всичко да е наред  Hug

# 76
  • Попово
  • Мнения: 687
Ох, Пепенче, потекоха ми лигите. Я, кажи, цвеклото варено ли е?


цвеклото е прясно, за вареното ползвам следната рецепта- сварено свекло на кубчета, царевица, пилешко месо, морков или карфиол (зависи от сезона) отново чесън само че на прах, майонеза, 1ч.л. горчица и лимон Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 209
Хей мацки рано е да се шашкате за положението на бебето. Все още им е бая широко и могат да се въртя както си искат, а накрая и в деня на раждането маже пак да се завъртят.
Някой питаше за коластрата, аз имам от петия месец, но това не е никакъв показател за кърмене.

И сега малко отчет от днешната ЖК. Хемоглобин 50 /не е грешка, жива съм/, кръвно 80-50, бебетата са добре, майка им също. Вече са по кило и големи разбойници ще бъдат. Килограмите ми са вече +10, на което не отдавам никакво отношение, колкото толкова, после за отрицателно време се свалят.  Crazy

# 78
  • Мнения: 22
Здравейте, мами!
Да знаете как ви се радвам като ви чета отчетите от прегледите.. щото на мен никога не ми се казва колко тежи бебето и колко е порастнало... Успокоявам се от факта, че ме ръчка постоянно- понякога цялата се разтърсвам като подскочи...
Нещо май съм лепнала вирусче... събудих се от следобедната дрямка, и като се почна едно кихане и едни сополи...  Sick добре, че нямам температура, поне за сега  Praynig Надявам се да успея да поспя тази нощ и утре като се събудя да съм по-добре, че не ми се пият лекарства...
Искам да се оправям бързо, че е реме за поредните изследвания кръв+урина- ако ги пусна с изстинка сигурно ще повлияе на резултатите...
Надявам се да успея другата седмица да се вредя и за ФМ- да видим накъде сме в растежа
Иначе на 2 септември излизам вече в майчински- край на болничния... а ме е страх като че ли- сякаш много бързо дойде време... Просто се притеснявам да не ни завари бебешочето неподготвени, понеже аз още си викам, че има време... има, има, ама май не остана много...
Лека нощ на всички и спокоен ден утре! Hug

# 79
# 80
  • Мнения: 22
Три часа и това е.... Хремата ме мъчи и няма сън... smile3518

# 81
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Добро утро
Didi_83 как ще излезеш в болничен по майчинство на 2 септември като термина ти е на 4 ноември, а моя е на 3 ноември доки каза че ще излеза от 22 септември. Кажи ако има някоя врътка. newsm78

# 82
  • Мнения: 690
Добро утро!

Добро утро
Didi_83 как ще излезеш в болничен по майчинство на 2 септември като термина ти е на 4 ноември, а моя е на 3 ноември доки каза че ще излеза от 22 септември. Кажи ако има някоя врътка. newsm78

И аз се зачудих  newsm78

 Hug на всички

# 83
  • Мнения: 329
  food010 kaffeetrmker_2 cook
Айде една сутрин и аз да ви почерпя с кафе и зкуска Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 5
Добро утро как сте пиленца. Много хубав ден на всички хубавици и хубавци в нашите тумбачета.  bouquet

# 85
  • Мнения: 33
Дубрю утрю на всички коремчета Hug
Най-напред да Ви поздравя за добрите резултати от прегледите shushito, iveto_11, Rumya, bisabork, mila_78, Veri4 и се радвам много за Вас, че сте видели бебовците си.
marojinka не избързвай със заключенията, изчакай док да види резултатите, щото си мисля, че тези норми не са за бременни.
Veri4  Hug ooooh! резултатите ти са направо главозамайващи #Crazy "Хемоглобин 50 /не е грешка, жива съм/, кръвно 80-50, бебетата са добре, майка им също" #Crazy То просто не знам как я караш newsm78 , май на батерии. Иначе гледам бебетата са по кило и казваш, че всички сте ОК. Hug това да се чува.
Didi_83 дните се броят календарни, а не работни. За това по твоите сметки излизаш на 2.09, а по наши някъде към 22.09. Само да не се изненадаш, когато и док ти каже тази дата.  Hug
  love001 и приятен ден от нас с бебешочко и стискаме палци на тези които са на преглед днес.  Hug А пък ние сме утре сутрин Mr. Green

# 86
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен!

Veri4  Какъв е тоя хемоглобин? Много нисък? Но важното е, че ти и бебчетата сте добре  Peace
 
  Аз вчера минах пред личната и тя като вас , ми каза да не се притесняявам. Да хапвам дроб и червено месо. Каза ми и за Малтофер, но засега мисля да го пропусна. Между другото каза ми, че мога да пия и фолиева киселина  newsm78
  Относно кръвното и моето винаги е било ниско,но досега не съм имала проблеми с него  Praynig
 
  И аз се интересувам от "врътката" за по-ранно излизане в майчинство, че нещо мн взех да се нервя на работа. Вие намирате ли промяна в себе си?


Усмихнат ден на всички  newsm51

# 87
  • Мнения: 690
Между другото каза ми, че мога да пия и фолиева киселина  newsm78
    

Фолиевата киселина спомага за усвояването на желязото и затова ти е казала да я пиеш. А относно промяната в мен - при първата бременност я имаше, ама тоя път съм даже по-спокойна и уравновесена от преди да забременея. Защо ви е врътка с майчинството? Може да излезете по-рано, ако ви запишат по-ранен термин, но тогава губите от дните след майчинството. Не е ли по-добре да си вземате болничен сега?  newsm78

# 88
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета   Simple Smile
Я, колко сте изписали... отивам да наваксвам

Весел и усмихнат ден на всички  Hug

# 89
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте момичета с тумбачета  Mr. Green
много жега бе, и да се похваля днес за ПРЪВ ПЪТ ми дадоха ред в магазина, явно доста бременна изглеждам  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт