Защо не се омъжихте?

  • 9 053
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Ми моя отговор го няма!!! Crossing Arms
Ми напиши си го в мнението Wink

# 16
  • Мнения: 139
Защото когато нямам официално сключен граждански брак всичко, спечелено и придобито от мен е изцяло мое и неделимо докато съм жива, а след кончината ми - остава единствено и само за моите деца/родители/брат.

# 17
  • Мнения: 4 292
Това ми изглежда много сметкаджийско. Може ли такова нещо?  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Ми моя отговор го няма!!! Crossing Arms
Ми напиши си го в мнението Wink

Пропуснал си "Няма далавера от това да си омъжена"
Добави го тутакси   Joy Joy Joy

# 19
  • ES
  • Мнения: 2 172

Пропуснал си "Няма далавера от това да си омъжена"
Добави го тутакси   Joy Joy Joy

 smile3532  smile3521.....Е, не винаги. Някои са на голяма далавера.

# 20
  • Мнения: 111
Нямам причина да се омъжвам. Се е тая, само ще пръснем сума пари и нищо няма да се промени.
Представям си, след 4 години заедно и дете, да имаме първа брачна нощ...   Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Нямам причина да се омъжвам. Се е тая, само ще пръснем сума пари и нищо няма да се промени.
Представям си, след 4 години заедно и дете, да имаме първа брачна нощ...   Joy

И бяла рокля с тук таме лила....  smile3532

# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
В анкетата липсва най-важният отговор:нямам предложение за брак.Аз бих гласувала за тази опция.

# 23
  • Мнения: 139
Не се омъжих,защото не вярвам в институцията брак,защото не ми харесва какво означава Mr. Green защото не искам да събирам цялата рода да я храня и поя и накрая да има пиянски изцепки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обичаме се и това ни стига,пък и детето си е припознато Mr. Green

# 24
  • Мнения: 320
Нямам причина да се омъжвам. Се е тая, само ще пръснем сума пари и нищо няма да се промени.
Представям си, след 4 години заедно и дете, да имаме първа брачна нощ...   Joy
И при нас така, само че годинките са 14

# 25
  • Мнения: 2 197
Не се омъжих,защото не вярвам в институцията брак,защото не ми харесва какво означава Mr. Green защото не искам да събирам цялата рода да я храня и поя и накрая да има пиянски изцепки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обичаме се и това ни стига,пък и детето си е припознато Mr. Green
Това също е доста добър отговор, който не е включен в анкетата.  Подкрепям. Както и това:
Защото когато нямам официално сключен граждански брак всичко, спечелено и придобито от мен е изцяло мое и неделимо докато съм жива, а след кончината ми - остава единствено и само за моите деца/родители/брат.
Определено аз не искам да деля двата си апартамента и магазините си с някой, който няма и една стотинка. Един ден само дъщеря ми ще бъде наследница на това.
Иначе ние сме заедно от 6 години.

# 26
  • Мнения: 599
В анкетата липсва най-важният отговор:нямам предложение за брак.Аз бих гласувала за тази опция.

Браво, поздравления  Hug
Смятам, че повечето жени без брак си изсмукват от пръстите разни причини  колко им е добре така, но всъщност това е истината: Нямат предложение за брак!И тайничко се надяват това да се случи някой ден.
Примиряват се просто и се опитват да убедят и себе си, че така е по-добре.
Подписа е важен.Да.И само когато го има може да се каже, че съществува семейство.
Другото е съжителство.

Айде разпънете ме на кръст сега.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не се омъжих,защото не вярвам в институцията брак,защото не ми харесва какво означава Mr. Green защото не искам да събирам цялата рода да я храня и поя и накрая да има пиянски изцепки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Обичаме се и това ни стига,пък и детето си е припознато Mr. Green

Сериозно ли мислиш, че институцията брак включва хранене и поене и пиянски изцепки?

# 28
  • Мнения: X
Сигурно защото още се мислим за много млади  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 139
В анкетата липсва най-важният отговор:нямам предложение за брак.Аз бих гласувала за тази опция.

Браво, поздравления  Hug
Смятам, че повечето жени без брак си изсмукват от пръстите разни причини  колко им е добре така, но всъщност това е истината: Нямат предложение за брак!И тайничко се надяват това да се случи някой ден.
Примиряват се просто и се опитват да убедят и себе си, че така е по-добре.
Подписа е важен.Да.И само когато го има може да се каже, че съществува семейство.
Другото е съжителство.

Айде разпънете ме на кръст сега.

Не си права. Просто омъжените официално са приели отправеното предложение. А някой сами са отправили предложение към съпрузите си. Традициите не са това, което бяха. На мен много пъти са правили предложение. Думичката "НЕ" понякога е вълшебна. Някак обидно снисходително усещам отношението към непроменилите социалния си статус. А не е редно. Защото в днешно време всички хора имат ИЗБОР.

Общи условия

Активация на акаунт