Отговори
# 225
  • Мнения: 22
Благодаря Стаси! И ти ли си от Варна, а живееш в София? Мен това пътуване направо ме убива...

# 226
  • Мнения: 20
Здравейте мацки  Hug
Аз за разлика от вас спах като къпана, но бебо пак започна в 8 сутринта да ме буди,ходих пишках и му казах че е още малък да ми върти номерца и че няма да ставам сега в 8 и той спря да рита  Laughing След малко тръгвам на ЖК и ще го видя  Hug не съм го виждала цели 22 дни .За сега чао после ще пиша как сме

# 227
  • София
  • Мнения: 357
Пръстите на ръцете не са ми се подували досега,още си нося пръстените...
Николина - много сладко коремче, как се побират и двете девойки вътре... Simple Smile те по колко тежат вече? И аз съм супер доволна от Сигридов и го препоръчвам, а пък Димитрова ме порретупа малко, така, че мисля да ида при Сигридов още веднъж, а и не е проблем записването на часове...
Елмина - честит рожденник! Да ти е жив и здрав и да е прекрасен татко!
Много рожденици напоследък, много чудо...

# 228
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 737
Добър ден мамички!

Ники къде си побират и двете принцеси?  Joy
Аз се подувам от време на време още от 2месец, гу ръце, ту пръсти, ту крака, а глезените всеки ден и стоя голям корем ...  hahaha хипопотам! Mr. Green
Така благородно ви завиждам с прегледите  Embarassed Аз последно ходих на 17.07 и сигурно отново ще ходя около 10.09.  Confused
За летенето със самолет - много по-добре е така. Моята най-добра приятелкта в 6месец ходи на свадба до Холандия и нямаше никакви проблеми, а Варна е доста по-близо!  Wink

Elmina
    Да ти е жив и здрав рожденника!        bdbaloni  Много да те радва и слуша! Да е най-щастливият и грижовен татко и през декември здраво бебче да ви радва!   Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 608
Elmina - и аз, и мъжът ми сме от Варна, но живеем в София вече 8 години. Пращаме Боби лятото при нашите. На мен пътят не ми тежи, доста често дори си ходим. Аз лично предпочитам спално във влак - не усещам пътя, спя, легнала съм.....
Със самолет няма нищо страшно. Щом досега бременността е била без проблеми.

# 230
  • Мнения: 22
Много пожелания, много нещо! Страхотни сте!   bouquet

Стаси, моя мъж е от София и откакто има кола не е слизал от нея. По никакъв начин не мога да го накарам да пътува с влак, иначе и аз харесвам спалните вагони,не кушетите Simple Smile Ние си ходим 3 пъти в годината но 6 часа ме убиват в път...Много ми липсва Варна понякога  Rolling Eyes Но сега и там е ужасно с тези задръствания.

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 326
Надуват ми се пръстите на ръцете, ама леко, като подпухнали и дланите може би, но не и китките. Едни са ми като схванати и много топли. Халката сутринта не искаше да ми влезе на пръста, че вечер я свалям ама после си влезе без проблем. Та за това питам някой дали има същото чудо.

# 232
  • София
  • Мнения: 608
Аз вече свикнах тук, да си призная.  Embarassed Бях си за 4 дена във Варна в края на юли и наистина беше ужас - много коли, много хора.....Връщахме се с кола - няма да ти кажа краката ми как изглеждаха.....Хич не ми беше комфортно... Crossing Arms Да не ти говоря пътят колко гаден беше - дупки, ремонти.....

# 233
  • Мнения: 1
Elmina Честит празник ! Бъдете живи и здрави и много щастливи и през декември най хубавото и здраво бебенце!!!!!На мен понякога ми се надуват и пръстите на ръцете и краката ама аз го отдавам на жегите а и на работа цял ден ми висят краката.
Аз с моите гъбички не мога да се разделя преди малко ми се обади докторката ми и ми каза че има още .... и пак лечение. Все пак ми каза да не се притеснявам ама незнам!!!!!!!!!!! Sad

а за летенето със самолет една моя позната летя в 6 месец до лондон и всичко беше наред но все пак ти препоръчвам да питаш доктора си.

ninanb защо толкова на рядко ти е консултацията моята докторка ме вика на всеки 3 седмици - мери ми кръвното, корема гледа ме на видеозон и така?

# 234
  • Мнения: 39
Другата седмица съм в 23 г.с. мога ли да си направя ФМ или е късно. Просто мъжа ми не успя да се освободи и да ме закара в Пловдив.

# 235
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 737
Щото лекърят е отпуска има си заместник, но на мен не ми се нрави да ходя при друг и с всички проблеми със свекито нямам и време. Нали бебето рита и се чунствам сравнително добре за състоянието та ако не се налага ще си го изчакам.

# 236
  • Мнения: 1
най добре си го изчакай щом той ти допада повече. Моята докторка още не е излизала в отпуск и незнам кога ще ме изостави - за малко де. Ама се чувствам по - сигурна като е в града.

# 237
  • Мнения: 1 152
Другата седмица съм в 23 г.с. мога ли да си направя ФМ или е късно. Просто мъжа ми не успя да се освободи и да ме закара в Пловдив.

Вчера правих ФМ в 23 г.с. и 6 дни по ПМ, така че спокойно си ходи - всичко се вижда.  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 39
Благодаря Ви за отговора.

# 239
  • Мнения: 255
Варненки, какво ще кажете за една среща на живо?
Elmina, да ти е жив, здрав и много щастлив съпруга!

Общи условия

Активация на акаунт