Тайната на дългата и здрава коса - 42

  • 28 527
  • 398
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 496
четох, че много добре влияе на косата. Аз си мисля дали да не заменя бирата с разтворена бирена мая, която наистина има много полезни вещества(подхранващи)

В бирената мая има много витамини и минерали и в комбинация с жълтък се получава страхотна маска не само за коса, но и за лице. Пробвайте маска за лице от бирена мая-течната за производство на бира,малко трудно, но може да се намери.

Щях да пиша и забравих...Днес си взех две ампули на Дениз- едната е с плацента, другата е Ербекрин- с билки.

elito-3, добре дошла.  Hug Вече не съм само аз многодетна в темата... Crazy Може , щом харесваш Л`Ореал, да си вземеш шампоан от професионалната им серия. И аз се каня отдавна, ама пусто време...все не стига. Crossing Arms

# 346
  • Мнения: 179
четох, че много добре влияе на косата. Аз си мисля дали да не заменя бирата с разтворена бирена мая, която наистина има много полезни вещества(подхранващи)

В бирената мая има много витамини и минерали и в комбинация с жълтък се получава страхотна маска не само за коса, но и за лице. Пробвайте маска за лице от бирена мая-течната за производство на бира,малко трудно, но може да се намери.

Щях да пиша и забравих...Днес си взех две ампули на Дениз- едната е с плацента, другата е Ербекрин- с билки.

elito-3, добре дошла.  Hug Вече не съм само аз многодетна в темата... Crazy Може , щом харесваш Л`Ореал, да си вземеш шампоан от професионалната им серия. И аз се каня отдавна, ама пусто време...все не стига. Crossing Arms

Имаш ли представа откъде мога да я намеря? Аптека? Магазин? В София къде я има?

# 347
  • Мнения: 3 782
Минавам на бързо, не издържах и се офъках. Не можах да се сдържа мис Арк
Ето го резултата http://picasaweb.google.com/ani4kap/oskCxF/photo#5241071324939408002
Дано сега расте жива и красива коса.
Добре дошли на новите косички.  Hug
Ще чета по-късно.

# 348
  • Мнения: 27
Ani 4ka много добре изглежда! Simple Smile Подължавай да се грижиш за нея и тя ще ти се отблагодари! Flutter
П.П възхищавам се от постоянството и грижите на тези от вас, които успяват да съчетават майчинството и другите си ангажименти. Продължавайте все така!  Heart Eyes
Мис арк   bouquet

# 349
  • Мнения: 1 919
Ani 4ka  честита прическа..айде вече по старателно с грижите Hug косата ти е станала добре, изглежда по плътна прическата... Crazy като се замисля човек какво ли неправи за красотата-така е искат се жертви... ooooh!трай бабо за хубост казали хората...ми така ще е ще се мацаме с маски и ще чакаме добрите резултати.

# 350
  • Мнения: 1 179
Аni_4ka, определено така косата ти изглежда по-плътна и здрава. Мое мнение е повече да не я филираш.  Peace

# 351
  • Мнения: 1 282
Ани, добре са ти хванали крайчетата. А нагоре филираха ли те пак?  Rolling Eyes


Абе, момичета аз от кое време се каня да пробвам ефекта на кокосовото масло самостоятелно и все забравях. Е, днес се наканих. Уау! Ефектът е просто нямам думи. Косата ми изглежда супер здрава и стои толкова подредена.  Heart Eyes 10 точки за кокосовото и от мен. Къде съм бляла преди.  ooooh!

# 352
  • Мнения: 4 496
Аничка, е това вече е съвсем друго нещо! Такива хора харесвам аз- решават проблема генерално! Hug Hug Я направи една снимка по-отблизо! За албумчето! А, то имало. Да я сложа ли?
Гледам, не са я пипали отгоре. Браво на фризЮрката! Възпряла си е ръцете. Sunglasses

Чуканче, от цитата ти не мога да разбера за кое питаш къде "я" има в София- бирената мая или маската на Л`Ореал? Не, че аз съм от София де, ама .... Crazy


Just Angel  bouquet

# 353
  • Мнения: 92
ani_4ka , и според мен косата ти изглежда много по добре сега, след подстрижката.
Аз бих питала от къде - за бирената мая? За мацката, която е писала, мисля също това я вълнува.

# 354
  • Мнения: 758
Аничка честита прическа!наистина изглежда много добре!

# 355
  • Мнения: 37
Все още не ме сърби  и почти не остана от гадния пърхут. Чакам да видя утре какво ще е състояните. Стискайте палци, че съм на ръба да я отрежа 1-2 педи.
Бадемовото масло съм го ползвала и преди и от около месец - не знам дали  е от него, но преди време ми се беше получило същото от стимуланта на Икаров, който все още седи. Ако някоя го ползва и идва към Бургас го подарявам, че иначе заминава към казаните.

Предния път като влизах в аптеката питах за кокосово масло, но нямаха, но си взех освен бадемовото и пшенично. Като си оправя скалпа почвам: бадемово в корените, кокосово по дължината и пшенично в краищата като я измия. Само се чудя дали да подновя отново с Ербекрина, който мис арк спомена, че също си е взела. Всъщност аз май имам още 1-2 ампули, ама на мен ми отиват по две на един път.  Rolling Eyes


А бе момичета, осъзнавате ли колко пари и нерви отиват по косите ни и като удъртеем и почнат да уредяват... Леле ще си събирам всеки косъм и ще си направя моя си естествена перука. Peace

# 356
  • Мнения: 4 496
Само се чудя дали да подновя отново с Ербекрина, който мис арк спомена, че също си е взела.


А бе момичета, осъзнавате ли колко пари и нерви отиват по косите ни и като удъртеем и почнат да уредяват... Леле ще си събирам всеки косъм и ще си направя моя си естествена перука. Peace

Ербекрин ампулата утре няма да я ползвам, понеже ще тествам ново шампу. Смятам утре вечер или във вторник да я пробвам.

Аз  осъзнавам нервите, а мъжът ми парите .... Money  Joy Mr. Green

# 357
  • Мнения: 389
elito-3, добре дошла.  Hug Вече не съм само аз многодетна в темата... Crazy Може , щом харесваш Л`Ореал, да си вземеш шампоан от професионалната им серия. И аз се каня отдавна, ама пусто време...все не стига. Crossing Arms

аааа,май вече ме забравихте Crossing Arms-и аз съм многодетна с три  newsm19
Преди години си правех от време на време маска с бирена мая,която беше на купчета(ако не се лъжа),чесън,ампула прогестерон и импула алое вере...и май и жълтък слагах-забравила съм вече,но вонята много добре си я спомням Sick,особено ако завалеше дъжд

Бях ви казала,че ще ви покажа снимка,след като малко си подрязах връхчетата
http://media.snimka.bg/0537/007330055.jpg
Те това е тя LaughingОбаче нещо по-светла е излязла

# 358
  • Мнения: 27
Не сме те забравили  Hug . Много хубава ти е косата -  гъста, дълга, абе въобще... пу пу да не ти е уроки  Crazy 

# 359
  • Мнения: 4 496


аааа,май вече ме забравихте Crossing Arms-и аз съм многодетна с три  newsm19


Аз не знаех. Или ако съм знаела, съм забравила. Извинявай! Трички сме значи!  Hug Hug

Мале, каква коса! Shocked Ако твоята е по-тъмна от снимката, то моят естествен цвят е като твоя. Ама горкият, от 15 години  се води "безследно изчезнал" Joy

Общи условия

Активация на акаунт