Тайната на дългата и здрава коса - 42

  • 28 518
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 282
Благодаря ви, момичета!

Моята коса е мазна, но дори след масла в корените нямам по- бързо омазняване.  Rolling Eyes

# 391
  • Мнения: 3 782
Благодаря ви, момичета!

Моята коса е мазна, но дори след масла в корените нямам по- бързо омазняване.  Rolling Eyes
Значи смело мога да се мацам с масла. Моята също е мазна, като се замисля не мога да се сетя от колко време правя вече маската. Thinking Май мина една година?

# 392
  • Мнения: 27
 Аз също ползвах кокосовото масло за 1-ви път самостоятелно снощи, но май лененото се отразява по- добре на моята коса.   bath
anastangelche много здраве, щастие и хубава косичка  Mr. Green  newsm59 newsm67 hbday

# 393
  • далечно
  • Мнения: 1 029
здравейте - сдобила съм се с бадемово масло и вит. А, но нещо не видях точно с тези двете как да си направя маска - идеи newsm78

иначе искам да похваля един комплекс масла, с който най-накрая се сдобих повторно. Казва се Complexe 5 и е на Rene Furterer. Скъпичък, но при предното позване (около 8 месеца след раждането косата ми почна да пада повечко) бях много доволна. Да уточня - нямам търговки или какъвто и да е икономически интерес от положителното изказване за този продукт  Peace

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 17:11 от Loreley

# 394
  • Мнения: 389
Цитат на: black_ice link=topic=323462.msg85[b
Мис Арк, [/b] много ти се е събрало.  ooooh!
Аз съм против всичките му там бои и обезцветители. Naughty Макар че на някои хора много им отиват кичури или просто друг цвят на косата, аз моята не бих я боядисала. Хем ми се ще малко промяна, хем не искам да я изтощавам...

И аз съм точно като теб,но като излезнат белите коси,вече няма къде да мърдам

Честит празник anastangelche  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 395
  • Мнения: 1 919
здравейте - сдобила съм се с бадемово масло и вит. А, но нещо не видях точно с тези двете как да си направя маска - идеи newsm78

аз го нанасям на косата и седя мин.2 часа...най-много 10 изплаквам 2 пъти с Шампу и готово...

Честит празник anastangelche     bouquet

# 396
  • Мнения: 4 496
здравейте - сдобила съм се с бадемово масло и вит. А, но нещо не видях точно с тези двете как да си направя маска - идеи newsm78



Смесваш ги, може и жълтък да добавиш, и алкохолец някакъв...и мацаш смело! Grinning

# 397
  • Мнения: 1 919
Цитат
.... да добавиш, и алкохолец някакъв...и мацаш смело! 

дам слагам 2-3 лъжици понякога на косата и 50 грама в моята чаша... newsm47 помага да убиеш чакането до банята hahaha hahaha

# 398
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327669.0

Общи условия

Активация на акаунт