Темата на бъдещите 5-то класници...

  • 13 344
  • 336
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 219


Ето я раницата на Хед, нашата е черната с оранжевите кантове, то нямаше други цветове тогава.

Ромчета нямаме, имаме две момченца от турски произход, но децата са изключително толерантни, макар, че едното имаше проблеми с материала, всички му помагаха.

И аз съм много притеснена за новата година, а днес и пуснах малкото на градина, не е ревал засега, ама утре.....не знам как ще реагира като тръгнем, даже мисля сега да отида да го взема към 16часа.
Нашата класна да четвърти клас беше страхотен човек, децата я обожаваха, водеше ги на екскурзии, зелено училище, успя да намери път към сърцата им, на тържеството за края на учебната година всички плакахме / и децата също/. Просто съм със свито сърце що за човек ще ги поеме, и изобщо този пети клас е голям стрес за децата-всичко ще е ново.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Ние си купихме от там маратонки на Руканор за 50 лв и сме доволни.

кожени ли са? И имат ли стабилна дебела подметка?
А какво друго интерсно има в КОМСЕТ?
Аз стигна ли до тези райони се забивам в Джъмбо и в съседния магазин. И айдееее. минали 4ч.  ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 960
. Аз стигна ли до тези райони се забивам в Джъмбо и в съседния магазин. И айдееее. минали 4чooooh!


на това му викам  hahahaпълноценна  шопинг терапия Joy Joy

# 48
  • Мнения: 7 263
Осветлете ме къде е Комсед?! Embarassed
Тъй като съм явно малцинство на мразещите шопинга  Crazy Crazy Crazy ще помоля за съчувствие и помощ  Outta Joint

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lennyh - приятел в нужда се познава.  Hug
Дай ми парички и р-ри и ме чакай с многото торби  Laughing Само дето за мъже няма много избор...

КОМСЕТ е на бул. Тодор Каблешков. Почти срещу BILLA-та.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 952
Лени, по бул. България караш в посока Бояна. На кръстовището на Била завиваш вляво. Улицата се казва Тодор Каблешков. След нещо като 200 метра вдясно е магазинът.
На България и Гоце Делчев гледам, че има аутлет на Венис - пътьом съм мяркала спортни дрехи по витрините, но нямам инфо за цени и размери. Оставала съм доволна от нещата, които съм купувала от редовните им магазини, но в този не ми е оставало време да вляза.

Шани е била по-бърза  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 51
Бе то при нас си е чисто толериране -извозват ни с автобуси от махалите,с преводачи........
Като малък ходеше в интернационална детска градина и там имаше от ромски произход ,но нищо общо с тези за момента!
Мерседес БЛАГОДАРЯ-ВЕЧЕ СИ Я ЗАПЛЮ!!Въпросът е да я намерим-дано не се окаже нож с две остриета!!

# 52
  • Мнения: 7 263
Lennyh - приятел в нужда се познава.  Hug
Дай ми парички и р-ри и ме чакай с многото торби  Laughing

Шани, ако бъдем честни бих го направила с удоволствие. Предната събота изпаднах почти в истерия докато обикалях набедените Младостки молове в търсене на "по-такъв сутиен". Определението естествено е на мъж ми, който държеше да участва в покупката и да оцени всеке премерен от мен сутиен. Сигурно се пъхнах в поне 20 ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy и накрая бях готова да си купя каквото и да е - само и само да престане инквизицията  Crazy Flutter
Тръгнах си с 3 броя  Shocked и се надявам скоро да не търся пак!

Иначе си права, че за мъжовете има по-малък избор. В РУМ-а има едно магазинче на първия етаж като влезеш направо преди края последното. Има добър избор и поносими цени, миналата година ги атакувах и с това минах newsm78 ама тази ...

# 53
  • Мнения: 3 219
Мерседес БЛАГОДАРЯ-ВЕЧЕ СИ Я ЗАПЛЮ!!Въпросът е да я намерим-дано не се окаже нож с две остриета!!

В Метро я има, няма да съжалявате определено.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 710
Привет и от мен в днешния ден!

Лени Комсед е на ул.Тодор Каблешков.Това е близо до ъгъла с бул.България,ако нещо ти говори.
Там по принцип в приземния етаж продават и дрехи,но като цяло са скъпи.А същите неща на други места съм ги виждала по-евтини.Но иначе има хубави неща,спор няма!
Биб Биб така както си описала сина си,все едно чета за моя Алекс.Никакви претенции за дрехи и марки,само да не му заприлича на момичешко.Тогава прошка няма.
Дори когато му купя дрехи не обича да ги пробва в къщи.
Иначе и аз си имам по-малка щерка и е суета на суетите!

Ако трябва да съм откровена през последните месеци започнах да купувам повече турски дрехи.Определено българските се раздърпват повече.
Харесват ми и някои маркови,но когато са на разпродажба.Иначе не виждам смисъл да давам толкова пари при положение,че за Алекс нямат никакъв смисъл дрехите.
Обувки от край време купувам на К&К,защото са кожени,разбира се и на други марки.Понякога не разбирам защо чак толкова ги плюят.Да с високи цени са и затова сега и на двете си деца купих маратонки от Геокс,ще видим колко ще издържат.
Не мога да не Ви се похваля,че снощи направих случаен удар в Маркс и Спенсър.На Мели блузка за 10 лева,а на Алекс дънков панталон за 15 лева.Нали ми е клечо,малко широк му стои,ама май става за 15.09-спортно елегантно.И кафява ризка намерих в гардероба за бежовите дънки.Може да се окаже,че като тоалет сме готови.
Ох хайде че станах досадна със словоизлиянията си!

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз и в 2та МОЛЛ-а в кв. Младост оцених магазините Триумф. И съм доволна.
Но виж Бързаков е гола-вода.

На пътеките има 1-2 добри детски. Обаче аз говоря за това, че там намирам красиви и практични момичешки дрехи.
МЪжКАта мода е гадна раб'та  ooooh!

И ти остават и централните МОЛЛ-ове.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 710
Тук май на чат го обърнахме,но кажете има ли нещо интересно на Триумф?От близо 10 години съм фен на 2-3 техни модела и смятам,че нищо друго не ми стои по-добре.Не че нямам и други марки сутиени,но тези най ми лепват на бюста.

# 57
  • Мнения: 7 263
Ali&Meli в едното магазинче, освен Триумфа на който и аз съм фен имаше още 2-3 много добри марки. Аз си купих и трите сутиена от различни /случайно де/. Иначе имам 2-3 Триумфски, които са ми супер удобни и практични. Търся си обаче от тези дето повдигат и някак си прищипват бюста и го правят да изглеждаш така все едно деколтето ти ще експлоадира всяки момент!!!  Joy Joy Joy
Уффф ама как го обясних само  Embarassed Embarassed Blush не се хилете много де.
Но не открих такова нещо с чашка С. Опитах се да обясня на любимия ми, че ако си леко изприщена девойка с чашка А, можеш със съответните арматури и подплънки да постигнеш този ефект, но при моите дадености .... не ми трябват ни арматури, ни подплънки иначе ще замязам на фолк-фурия Flutter
Та продължавам да търся де!  Wink Wink Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 2 952
Да, Али и Мели, когато те четях и аз си помислих същото. Имам спомен как когато беше на не повече от 2 и половина гонеше едно момченце от квартала, което си беше сложило една диадема на сестра си на главата и викаше "Махай туй на кака ти". Виждала съм го да си готви да излиза с разпрани от край до край дънки на задника. Аз не бях видяла, че са се скъсали в пералнята и когато се наведе да се обува, имах късвет да се падна отзад - иначе така щеше да си отиде на училище. Не че аз нямам вина, че съм му ги прибрала в шкафа, едничкото ми оправдание е недоспиването в бебешкия период на сестра му. Само със скръцване със зъби успявам да го накарам да премери дрехите в къщи поне.
Оставали сме доволни от боти и маратонки от Геокс - едните даже ги носи сезон и половина докато станат малки.
Лени, моят мъж би изпаднал в нервна криза, ако трябва да премеря 20 сутиена дори и в един магазин. Определено синът ми се е метнал на него, като в добавка и аз пазарувам повече от делово. ТЕзи с арматурите ми убиват въпреки, че съм и под А, предполагам още по-тежко е при "по-тежките" случаи  Grinning
За Триумф съм кратка - все са ми големи  Embarassed, а са удобна класика. Накрая спрях и опитите да се сдобия с нещо от там, особено откакто и тийн сериите им не пасват на ЕГН-то ми.
Ще мине метлата, ама сега е станала седянка ...

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Търся си обаче от тези дето повдигат и някак си прищипват бюста и го правят да изглеждаш така все едно деколтето ти ще експлоадира всяки момент!!! 

искам нагледно да го видя  Laughing
Ali&Meli - последния сутиен, който си купих от Триумф е сякаш правен за мен. Много съм доволна, но не помня модела...
биб.биб - дай данни за детето си, моля. Да го впишем в списъка.

Общи условия

Активация на акаунт