за вагиналния преглед

  • 2 398
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Авторката да спомене къде ходи на ЖК при кой доктор, в кой град.При първото посещение не му ли спомене, че ти е за "пръв път"?

# 31
  • Мнения: 9 776
Ти се притесняваш от вагиналния преглед, ами като започнеш да раждаш? Даже и секцио да е, все тая. Пак ще те гледат. Казваш си, че не си единствената и толкоз. Те са гледали, гледали...Леко раждане!

# 32
  • Мнения: 103
katiABV,благодаря ти за разбирането.

# 33
  • Мнения: 645
нищо  не разбрах от темата  на авторката толкова всичко е объркано,че се чудя изобщо дали е ходила на вагинален преглед през живота си ,пък и е и бременна без необходимите изследвания ,цитонамаска,микробиологичен изобщо как досега са и следели бременноста че и чак свещички без преглед #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 2 006
Вече нищо не ме учудва. На мен гинеколожка ми е предписвала хапчета и глобули против гъбички, а аз имах алергия към спермицидния гел на някои презервативи. Добре, че сама се светнах за връзката презервативи-сърбеж и отидох на друг лекар.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 227
НЕ ,никога не съм ходила на вагинален преглед.Не сум имала проблеми-нито течение,нито каквото и да било друго.Казвала съм му за течението и той ми изписа свещички, от който нямаше никакъв ефект
На колко години си?

# 36
# 37
  • Мнения: 103
blondi,познаваме ли се?

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Като те е срам от вагинален преглед, как ще родиш изобщо?! Нали се сещаш, че през по- голямата част от раждането ще си разчекната голичка на едно легло...

# 39
  • Мнения: 103
Еееееее много зле сте настроени.Знам,че по време на раждането ще е така,но се притеснявам като за първи път.Благодаря на тези,които адекватно са реагирали по темата без да се чудят и маят за неща ,които казвам и са факт.

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Еееееее много зле сте настроени.Знам,че по време на раждането ще е така,но се притеснявам като за първи път.Благодаря на тези,които адекватно са реагирали по темата без да се чудят и маят за неща ,които казвам и са факт.

А защо си мислиш, че сме зле настроени  newsm78 Всичко, което съм казала, е факт също.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 227
Пропуснала съм, съжалявам. Blush

Въпросът ми беше зададен, защото всяка жена или момиче трябва да посещава своя гинеколог поне веднъж на 6 месеца, с оглед на превенцията на редица заболявания вкл. рак на шийката на матката. Редовните прегледи са от изключително значение. Мисля, че се нагледахме на ниска полова култура и един съвет не би бил излишен. Повечето от пишещите тук го знаят и правят, но ето, че една 21 годишна млада жена се отнася пренебрежително към своето здраве, още повече, че води редовен полов живот и е бременна. Съветът ми беше съвсем добронамерен.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
не се притеснявай от прегледа-на мен не са ми правили такъв преди раждането....само с видеозон са ме гледали

# 43
  • Мнения: 9 776
Мила авторке, като си задаваш въпросите, можеш предварително да отбелязваш верните отговори. Така който не ги знае,просто ще си пасува и няма да ти влиза в темата. Защото се оказва, че всяко мнение, различно от твоето или недотам добро за ушите ти, не важи.

# 44
  • Мнения: 645
Еееееее много зле сте настроени.Знам,че по време на раждането ще е така,но се притеснявам като за първи път.Благодаря на тези,които адекватно са реагирали по темата без да се чудят и маят за неща ,които казвам и са факт.
newsm78 newsm78 newsm78а как не се притесняваш да пишеш тук при толкова жени ,че не си ходила изобщо до сега на вагинален преглед  при наличието ,че  и скоро ще раждаш!Но все пак няма нищо страшно за всяко нещо си има първи път,успех и леко раждане

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 19:59 от desisladka

Общи условия

Активация на акаунт