Въпрос за сватба

  • 2 516
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 641
Много гадно ми стана, защото особено единият братовчед много го мразя, защото се съдихме с него за едни ниви и той ни прееба. Ама това е друга тема. МОже някой път да ви разкажа подробно. 

Аууу, Сели, ти и ниви???  Shocked ooooh!
Освен, ако не става въпрос за земята под някой МОЛ...  Thinking
Както и да е, давай за казана за ракията!  Praynig Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 168
Това ми напомня пак за дядо ми. Ние с мъжо кумувахме в друг град и дядо ми предложи 2 дни преди сватбата да се обадим да я отложат, щото трябва да се обере гроздето точно тази събота и неделя /а то още не беше узряло - брахме го още 2 седмици след това/

# 17
  • Мнения: 2 035
Бря щом има повод веселие винаги то е на първо място ...ти май  друг проблем имаш - париците ти свидят нъл треба се оръсиш каТ кум и за туй ти се оди повече на село  Whistling
..... и по добре не "лети за Лондон" ами направо им откажи на хората, за кво са нужни тез всички лъжи ....

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 09:30 от val_stef

# 18
  • Мнения: 388
А защо просто не откажеш? Тя поканата не те задължава да я приемеш. Кажи че не можеш и толкова.
Явно не осъзнаваш каква чест за ти оказали и според мен не я заслужаваш.

п.п. И да - ходенето на село не е изобщо убедителен довод - аз лично бих се обидила ако някой предпочете да отиде на село вместо да дойде на сватбата ми. Особенно ако ми е достатъчно близък че да го поканя за кум (независимо дали ще приеме). Все пак ходенето до село може да го отложиш, а приятелите ти веднъж се женят!

# 19
  • Мнения: 3 423
Вие пък, парици му се свидели. Знаете ли изобщо
Лондон колко скъп град е и как ще се изръси там?!
Пък ако стане кум, какво, едни кондоми ще купи, за
да не забремени булката неочаквано, и толкова, а и
по някой лев за мангасарите с акордеоните пред съвета.
Дали пък не е все пак по-уместно да спести кинти от Лондон...

# 20
  • Мнения: 274

Аууу, Сели, ти и ниви???  Shocked ooooh!
Освен, ако не става въпрос за земята под някой МОЛ...  Thinking
Както и да е, давай за казана за ракията!  Praynig Heart Eyes

Сийка, близо си до истината. Исках да взема нивите и да направя заменка с терени на морето, да построя два апартмант хауза и да си уредя живота....Ама този серсем гадният братчед - не та не. Щял да сее арпаджик! Кръгал идиот. Викам му - къв арпаджик бе алоуу, ела щи дам един апартамент безплатно като ги построя, ще водиш там шведки, рускини...ще си отебеш. ТОй - не та не. И се скарахме, ама после господ го наказа. Взе че се претрепа с магарето точно на тази нива. Магарето нещо се подплашило и го  хукнало да бяга а той върху него , не видял един клон, та си сцепи главата. Ама хак му е.

А за ракията, дядката на по-добрият братчед държеше казана и все викаше " Ейййй, мчееее. Да знайш от мен. Няма лоша и хубава ракия. Има само малко ракия. " Аз чак като завърших тву-то, разбрах кво иска да каже. Ама мен какво ме интересува - аз не употребявам алкохол. Само на сбор като ходя, се напивам като прасе, че да може после да не ми пука като се сбием.

Селтакис, сори за офтопика, баце, но питаше кака ти...

# 21
  • Мнения: 37
И не разбрахме техникума кой е. Нека автора поясни. Щото ако е шивашкия, принципно там е пълно пълно с пички и булката ще е някоя хубавица. Ако е тох-а, там е по специална работата. Аз на времето имах една любовница Димитричка от ТОХ-а. После се оказа, че трима мои братовчеди и те са спали с нея. Много гадно ми стана, защото особено единият братовчед много го мразя, защото се съдихме с него за едни ниви и той ни прееба. Ама това е друга тема. МОже някой път да ви разкажа подробно.  А на този другият братовчед пък дядо му държеше казана за ракията. Ама това пък е съвсем друга тема
Та за техникумите - ако пък приятелите ти са били от шофьорския, най вероятно са некви чукове и съвсем не си струва да си губиш времето.
От шофьорският съм нямал любовница, но един приятел там завърши и от него само простотии съм научил.  Примерно как да запаля свещ с такова....как да го кажа по меко....абе с пръцкане. Глупости само казвам ви....
Сийка, близо си до истината. Исках да взема нивите и да направя заменка с терени на морето, да построя два апартмант хауза и да си уредя живота....Ама този серсем гадният братчед - не та не. Щял да сее арпаджик! Кръгал идиот. Викам му - къв арпаджик бе алоуу, ела щи дам един апартамент безплатно като ги построя, ще водиш там шведки, рускини...ще си отебеш. ТОй - не та не. И се скарахме, ама после господ го наказа. Взе че се претрепа с магарето точно на тази нива. Магарето нещо се подплашило и го  хукнало да бяга а той върху него , не видял един клон, та си сцепи главата. Ама хак му е.

А за ракията, дядката на по-добрият братчед държеше казана и все викаше " Ейййй, мчееее. Да знайш от мен. Няма лоша и хубава ракия. Има само малко ракия. " Аз чак като завърших тву-то, разбрах кво иска да каже. Ама мен какво ме интересува - аз не употребявам алкохол. Само на сбор като ходя, се напивам като прасе, че да може после да не ми пука като се сбием.

Селтакис, сори за офтопика, баце, но питаше кака ти...
rotfImbo rotfImao rotfImbo
                                                      201uu
И аз сори за офтопика, ама Селтаксис ни позабрави, те не ме е много срам...
Селинджър, имаш дарба, баце, с две ръце гласувам да бъдеш издаден... или поне публикуван нейде...
Те, родните комици се позагубиха, има нужда от млада кръв...
Успехи!  Hands Thumbsup

# 22
  • Мнения: 1 844
По добре на село, к'ви са тия сватби. То са си разходи, направо не си е работа. А на село ще затвориш бурканите, ще спестиш някой лев. Пък на приятелите дето имат наглостта да те канят за кум им кажи истината-да си знаят какви са ти приоритетите.
Joyподкрепям! Peace

# 23
  • Мнения: 1 341
Това да не е поредната звезда след Меа?! newsm78

По темата: хващай чукалата и беж на село, че ако не отидеш, после баба и стрина нема ти дадат компоти, чушки .... И кво ще ядеш зимата, а? Да не би тези на които ще кумуваш да дойдат и да ти донесат зимнина?

# 24
  • Мнения: 153
Здравейте нашата сватба беше на 30.08.2008 в ресторат Александрия до летището,сватбата беше супер,голям купон,ресторанта беше на ниво с една единствена забележка,но за сметка на това агенцията от която беше украсата на ресторанта и колата и булченския букет беше под-всякаква критика всичко объркаха тези нещасници това е агенция sheila-bg.com моля никога не си правете труда да наемате тази агенция,защото 1-во булченския букет го донесоха с 30 минути закъснение и ни объркаха всички сметки на всичкото от горе букета беше почти увяхнал беше правен поне преди 3-4 дена,2-ро те трябваше да сложат подаръците да гостите както се бяхме разбрали на семейство по едно слонче,на двойките който не са женени по 1 слонче за всеки и на всеко ено дето слонче на края се оказа че липсваха 11 слончета направете си сметка за какво става на въпрос,3-то картичките с имената на гостите бяха по-списък направен на таблица по маси и те трябваше така да ги сложат,те вичко объркаха бяха нахвърлили безразборно всичко както им падне,така се паднаха хора който не се познават на една маса,а трябваше да е както ние искашме приятеи с приятели,4-то на масасите трябваше да има летни за украса но те ня бяха сложили нищо.Така че хора моляви не наемаите тази смотана агенция за украса и организация sheila-bg.

# 25
  • Мнения: 388
dakatabg , малко не на място си се оплакала, но все пак съжалявам че са ви прецакали така. Интересно ми е само, след всичките тези гафове, вие платихте ли им?

Поздравявам те за щастливото събитие ти ти пожелавам да сте много щастливи и влюбени   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 731
Ами така е като странични хора се занимават с организацията.Ние като си правехме сватбата ,сами си уреждахме всичко и си беше добре. Peace

# 27
  • Мнения: 388
Ами така е като странични хора се занимават с организацията.Ние като си правехме сватбата ,сами си уреждахме всичко и си беше добре. Peace

И ние така  Peace (с много благодарности към сестра ми   bouquet )

Общи условия

Активация на акаунт