Септември иде, август отминава - коя ли ще е петата ни мама?

  • 14 799
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Привет момичета   bouquet
Аз съм от октомврийките и знаете , че тайно ви четем  Sunglasses Laughing
Тука видях , че споменахте нещо за зодии , та да ви кажа. Тази година Слънцето влиза в Дева 22август към  20:54 часа българско време, така 4е преди този час се раждат Лъв4ета  Grinning. За девата тази година последния 4ас е 18:36 на 22септември, после се раждат Везни. Но въпреки това граничните зодии са по-особени и 4есто прили4ат и на двете и като цяло им е по-сложна ситуацията  Laughing
Флучия , при този час не може асцендента да ти е дева. За да съвпадат асцедента и зодията трябва да си роден около изгрев слънце, а за да ти е противоположната зодия-около залез, защото асцендентър е знакът на източния хоризонт в момента на раждане. Така 4е в твоя случай-ако си 22.09.81 в 02:05 БГ време в България си в последния градус на Рак и даже може да си с асцендент лъв, ако не е мн то4ен 4аса или не си родена в София.
Извинявайте 4е така нахално се намесвам  Embarassed

Желая ви леко и бързо раждане и здрави,пухкави бебоци  smile3521 newsm51

# 16
  • Мнения: 3 926
Адина, хич не е нахално. За мен лично е полезно. Искам да те питам и още нещо, защото виждам, че си наясно с работите Grinning
Близостта на слънчевото и лунното затъмнения оказват ли влияние върху жизнения път на децата? Четох, че със сигурност оказват, но според някои източници по-скоро негативно, а според други - по-скоро позитивно влияние... Та се чудя... Моето момче (ако е рекло да се роди нормално) нищо чудно да е в гранична зодия с близост до затъмненията... Та да не е някой дезориентиран образ, дето все ще се лута и ще си търси пътя в живота Wink

# 17
  • Мнения: 122
Честито бебче на Емичка, да и е жива и здрава дъщеричката и много да радва мама и тати Simple Smile На мама бързо възтановяване
Марина, радвам се че всичко е минало леко при теб  Hug

# 18
  • Мнения: 2 658
честито на мама Емичка zа малкото zлато,бъдете много щастливи  bouquet
Много мерси, и на теб, Маринче, че ни навести, иска ми е всички да zвучим толкова щастливо  Heart Eyes
Леле, супер, сигурно вече почти веки ден ще има по някое бебче  Joy
 Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 226
Айде МЕТнах се. Сега отивам да чета и пак ще пиша  Hug Hug
 Такааааааааааа
Емиииииии, да ти е жива и здрава малката принцеса.

Сид като гледам малката, каква е сладурка и чак се просълзявам. Макар, че честно да си призная, не ми го побира главата, как ще го пипна това малко човече. Хем искам да го спукам от целувки, хем се плаша. Да ти е жива и здрава и на теб  Hug Hug
Марина мерси  ина теб, за споделеното щастие.   bouquet
На кой половинката имаше Рожден ден    newsm78 Нели твоята ли. Абе много да слуша и да те обича.   bouquet

Юник, Ваня, слънце

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 20:18 от stelllla

# 20
  • Мнения: 2 123
Родилите мами, прекрасни истории и още по-вдъхновяващи резултати! Още веднъж - много здраве и късмет!


Бързам много, затова само за усуканата пъпна връв да кажа - Спаси също бяха видяли на видеозона, че е с такава, но това не попречи на нормалното му раждане, нито пък е било повод за обсъждане на секцио.

# 21
  • Мнения: X
Адина, пиши по всяко време тука. Нали целта е да си бъдем полезни, независимо коя кога ще ражда.  Simple Smile  Peace
Който не си знае асцендента- може лесно да го провери, като се регистрира и си попълни данните в Astro.com

Сид, леле каква косичка има Нона- пънкарката ни тя! Party Да я гушнеш и нацелуваш от нас!

# 22
  • Мнения: 288
Честито Емичка да ти е жива и здрава дъщеричката  bouquet
Марина добре завърнали в къщи Peace
Момичета май всеки ден вече ще получаваме такива новини
Юник с теб сме утре,всичко да мине по вода Peace

# 23
  • Мнения: 934
Юник
Силно стиснати палци и от мен за утрешния ден! newsm10 newsm10 newsm10
Всичко ще е наред! Очакваме те с хубавата новина! Hug

# 24
  • Мнения: 193
Оле, момичета кокичета, докато се усетя и има нова тема че и две страници от нея. Да ни е честита, а сега отивам да ви изчета.

# 25
  • Мнения: 1 226
Шамс добре дошла  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА МАМА ЕМИЧКА!!!

Влизам само да се похваля с вече съществуващата ми кухня. Много съм скапана, така че ще хапна нещо и ще лягам. Утре ще гледам да изкукам поне веднъж  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО ДА НИ Е ПОРЕДНОТО БЕБЕНЦЕ НА МАМА ЕМИЧКА! ЖИВО, ЗДРАВО И МНОГО ДА ВИ РАДВА!
Марина, чудесен разказ си ни написала, окуражи ме!
Пожелавам на всички ви лека вечер!  bouquet

# 28
  • Мнения: 156
Да е безкрайно здрава и усмихната малката принцеса  на мама Емичка!

Благодарности на Марина за разказа - много окуражаващо е, когато се споделя толкова позитивен опит.

Юнийк, с теб сме за утре - не се тревожи, всичко ще бъда наред!

Хайде да видим някой дали няма да превари тази нощ  Laughing.

# 29
  • Мнения: 156
Шмат, ама покажи снимка на кухнята, де!  Да ти е честита, да и се радваш дълго и да не намираш недостатъци сега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт