Септември иде, август отминава - коя ли ще е петата ни мама?

  • 14 821
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 267
Чудесни новини!

Емичка, Асе, Дидка, честити рожби!
Бъдете здрави и бързо възстановяване!
  Hug   bouquet

Асе, радвам се, че направи всичко взм да родиш по начина, по който искаше. Даде всичко от себе си. Ти дефакто си изживяла по-голямата част от пътя на нормалното раждане. Аз като се замисля, нямам никакво усещане от излизането на бебето. Усещането е само от предраждането  Grinning

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 09:55 от Анe

# 76
  • Мнения: 193
И аз се развълнувах безкрайно много.....
ЧЕСТИТО НА ДИДКА И НА АСЕТО, А СА ИМ ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ РОЖБИТЕ.

# 77
  • Мнения: 82
еее мамета, честити ни нови две юначета  Grinning Браво на Асето и Дидка, да са им живи и здрави сладурковците и много, много да ги радват. В един и същи ден. Най-накрая, голямо чакане му удариха милите. Асето искаше нормално, но Господ си знае работата. Нали всичко е минало добре. И то такъв първокласник, браво, браво  Hug
Аз вече се чудя моята принцеса кога ще реши да се смъкне, имам консултация утре и се надявах да се посмъкне, ама нъц... Rolling Eyes никакви индикации  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 14
Привет мамчета!  Grinning

Лелеееее, имаме си още три бебешончетааааа! Честито на Емичка, на Дидка и на Асето! Много да се радвате на малките сладурчета и бързо да се възстановявате.  Hug Колко хубаво и ще става още по-хубаво като започнат да се раждат и другите бебешори!

Момичета, имам следния въпрос. Как мога да разбера дали терминът ми е определен правилно. Лекарят ми го е сметнал по последна менструация, която беше на 29.11. А пък аз съм сигурна, че съм заченала в един от дните 10-13 декември. Та въпроса ми е как да си изчисля термина от дните на зачеването, ако някой знае  newsm78

# 79
  • Мнения: 193
Аз само снова между двата форума и копирам инфо от единия в другия, та сега и тук да споделя, това, което Стели е написала ,а именно , че
"Теди се роди за по малко от 2 часа с 3 контракции с по 3 напъна на всяка,мама Диди е пристигнала в болницата с 5-6см разкритие и са и сложили упойка,но е усещала не много силна болка,за да не загуби чувствителност и да може да напъва.Дидка вече е ставала,малко е уморена,но не може да заспи от вълнение!"

# 80
  • Мнения: 2 658
честити малки мъже на Дидка и Асето, нека бъдат най щастливите мами, с най добрите деца  smile3525 smile3525
 newsm68 Joy Момичетааааа, ей така съм, място не мога да си намеря... Направо страшно ми стана мило, като вляzох и прочетох толкова новини наведнъж, наистина е чудно. Днес уж само Üник, а то ето какво стана  Heart Eyes  . Много е хубаво, така си иzживяваме zаедно емоциите.. Ох, не мога да се иzкажа даже.
Сега само и третата мама zа днес да е добре и екстра. Малко съжалявам zа Асето, че не можа да успее с нормалното, но пък нали бебо сам е решил да иzлиzа днес, а и всичко е наред, това е най важното..
Тя е първата от теzи, дето сме със скорошни термини, до сега все мами с по далечни ни иzненадват. Хайде, дано повлече крак,малко по малко, да не преносваме.
Много съм щастлива  Joy

# 81
  • Мнения: 21
ЛЕЕЕЛЛЕЕЕ НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ КАКВО НАЧАЛО НА ДЕНЯ. ЛЪВСКИ БЕБЕВАЛЕЖ!!! СТРАХОТНООО  newsm44 newsm51 newsm51
На нашите прекрани мами ДИДКА и АСЕТО - бързо възстановяване и прекрасни, здрави синове!!!

толкова се развълнувах..... момичета все повече ми се иска да гушкам бебка, такъв мерак ме подхваща. нали и Дидка е след мен, та се чудя, моето няма ли да се помръдне малко  Whistling

Ирина, много кофти, че те боли така. няма ли някакъв бабин лек, който да можеш да си прилагаш? сори, че не мога  дапомогна със съвет

Хайде остана ни третото лъвче /поне/ за днес  Heart Eyes по вода да ти върви Ваня и леко раждане

# 82
  • Мнения: 49
АЙ СТИГА, БЕ!!!!!  smile3556 Е, сега вече ще се ревеееееееееееееееее!!
Малееее, много съм развълнувана!!! Хоп, Дидка...ХХоп, Асето.......
БРАВО, БРАВО, БРАВО, момичета!!!  newsm20. Просто нямам думи колко много се радвам за вас!
Да са живи и здрави малките големи мъже!! Нямам думииии  newsm45

# 83
  • Мнения: 7
 newsm44 Честито на Асето! Да ви е жив и здрав Любчо!  baloni
Вчера казвах на половинката, че за днес има едно бебче, имайки предвид Юник, виж тя каква стана..много се радвам. Стискам палци на Юник и чакам с нетърпение новини от нея.
Аз трябва да се самоизритам за работа.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 9
Ехаааа че плодородна нощ е било  newsm44 newsm44
Дидка, Асе - Честити ви малки мъжлета. Да са живи здрави много много щастливи и обичливи   Hug  bouquet  bouquet
Че и акранчета са - нали тъй се казваше когато са родени на една и съща дата  Laughing
Онази вашата общата снимка май поориса бебчетата ви да излезнат ръка за ръка  Laughing

Хубав и успешен ден за всички тръгнали да раждат. Аз днес съм на консултация при доки да видим как се развиват нещата при нас. Дано да си почакаме поне още 3 седмици  Praynig

# 85
  • Мнения: 391
Лелеееее! Shocked Shocked Shocked

Честито на двете днешни мамета -   bouquet Дидето и    bouquet Асето!!! Оле, оле, оле...големи изненади днес!
Да си гушкате момците и всичко да минаща прекрасно и леко от сега нататък.

Ирина, поискай си локален обезболяващ крем от доктора. Аз до там го докарах миналият път и това ме спаси. Знам колко е ужасно, съчувствам ти.

Нени, и аз така си определих термина - от датата на зачеването. Ето един калкулатор кожто ги прави - http://www.uni-bonn.de/~manfear/cyrlatencoder.php Избираш втората опция и слагаш датата отдолу.

# 86
  • Мнения: 945
Асе, Дидке, честито   bouquet   bouquet   bouquet
Юник, дано всичко мине добре.
Хайде, Деси, ти си сега наред. Вече почти никой не остана с твоя термин.

Ние пък вчера си направихме гипсов отпечатък на корема ми. Стана нещо подобно на ето това http://www.engler-hebamme.ch/bauchabdruck/main_bauchabdruck.htm и ми е много миличък. След време малката като отрасне ще можем да и покаzваме колко малка е била  Heart Eyes

Айде, сега иzчеzвам, че съм след 40 минути на преглед.

# 87
  • Мнения: 82
момичета, а да ви питам вие мислили ли сте как ще се оправят мъжете ни докато ние сме в болницата от 3 до 5 дни? Аз го мисля какво ще яде, защото моя не може нищичко да готви. Може би свекърва ми да дойде поне да му готви. Сега сигурно ще кажете, че не трябва да ни пука, защото ние ще се мъчим, но аз не мога така, много си го мисля.. Blush

# 88
  • Мнения: 14
Нени, и аз така си определих термина - от датата на зачеването. Ето един калкулатор кожто ги прави - http://www.uni-bonn.de/~manfear/cyrlatencoder.php Избираш втората опция и слагаш датата отдолу.

Мерси, Шейли, ама нещо не мога да се ориентирам коя опция да избера  newsm78 Ако може малко помощ ...  Hug

# 89
  • Мнения: 6
Лелеее, много ме рзвълнувахте, направо забравих моите притеснения Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,  Дидка и Асе, да сте ми живи и здрави и вие и синчетата ви. Аз тайничко се надявах да съм 7-ма подред, че много го обичам това число, но се бях примирила с петицата, а то вижте какво стана. Аз след няколко часа влизам в операция и после ще пиша,  надявам се всичко да е наред, благодаря ви че ме мислите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт