Любители на котки - тема 12

  • 30 839
  • 620
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 173
Любители на котки - тема 12


За приятелството и за още нещо... Heart Eyes

Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бре … 90;ка
Кастрация& … 80;те
За различн … 90;ук и тук
За породите.
Нима сам по … 2;не.
Котките и о … 0;те.
Как се глед … 2;та.
аксесоари  … 72;та
техники и х … 72;та
А дали котк … 4;ат? и май сънуват
за дресира … 77;то
ВАЖНО! НЕ кm … 2;на!
за отровни … 2;та!
Как да пред … 0;те.
НЕ в хранен … 72;та


Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug

# 1
  • Мнения: 3 770

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 23:07 от ***Диди***

# 2
  • Мнения: 684
Аз като бъдеща котколюбка ще се запиша първа.

Честита нова тема, дано се изпълни с много интересни котешки случки.

 Mr. Green изпревариха ме...

# 3
  • Мнения: 5 173
Ако направим 1 статистика, ще видим, че повечето пъти Диди се записва първа. Трябва да се тренира Grinning .
Днес лекувахме котките за вътрешни, после им купихме 1 консерва скумрия и, милите, ядоха като просячета.

# 4
  • България
  • Мнения: 181
хоп - троп и ние на първа страничка! Мяу от нас за лека нощ обаче, че стана късничко!

# 5
  • Мнения: 3 770
Хехе ,  Шушулче , улучвам момента , макар и напоследък да не съм много редовна ! Утре заминаваме с мъжо , лудата тинейджърка няма да идва и й оставяме Рети.Надявам се да не умре от глад и жажда !  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 39 715
Сигурно няма да умре от глад и жажда, но колко купона ще види...  Joy

# 7
  • Мнения: 1 227
 Hug Hug Hug
Шушулче, много мило да си видя муцунките на първа страница, благодаря Hug
Диди, приятно изкарване, а Ретката, както казва АнМари, може да се включи в някой купон Hug
При нас нищо ново, спане предимно, но аз съм с бинтовани ръце заради тендовагинита и затова напоследък само си чета тайничко...
 Hug всички котета

# 8
  • Мнения: 812
Видях я, видях я... newsm44

# 9
  • София
  • Мнения: 39 715
didi_hris ли?

Гадинки, сами сте си пили  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 3 770
Мдаа , сега си направих труда да видя в колко теми съм се записала първа - тази е третата ! Не съм рекордьор като теми , но може би като първи места ?!  newsm78

AnMary , надявам се купони няма да има ! Моята е по тихите събирания , но винаги с последствия/което май е по-лошо!/.Последният път ми бяха изгорени с цигара чисто новите пердета.  #Cussing out

Мади , бързо възстановяване   Peace и благодаря за пожеланието !

Лебедунке , радвам се , че те виждам на първа страница !    bouquet Този път си улучила момента !

Цитат
Видях я, видях я...  newsm44

А автограф иска ли ?  Joy Дано сте се сетила да пиете и за нас по едно !

Айде и малко за Рет най-накрая.Тази сутрин е крайно недоволен.За негова огромна и неприятна изненада за закуска му сложих от пакетчетата Уискас с телешко.Въртя се недоволен , опитва , души , мръщи се ! Все ме води до вратата , зад която са му гранулите , но уви - остават си недостижима мечта ! В момента примлясква нещо над паницата и измяуква възмутено - нещо , което не е характерно за него.Но такъв е животът - поднася ни неприятни изненади !  Mr. Green

Айде , мацки , приятен и усмихнат ден и прегръдки на котковците ! 
Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 651
***Диди*** - весело изкарване на почивката.    grinning039
didi_hris - каза,че излиза отпуска и магазина щял да бъде затворен,така че още с Lebeduna май не са удари ли по едно.А дали се сприятелиха най-после котетата.didi_hris-докладвай.   phoneuu

# 12
  • Мнения: 651
Мяу и от нас!   bouquet
 

# 13
  • Мнения: 1 540
МЯУ

За Варненски срещи ли чувам? Свиркайте...  Party

# 14
  • Мнения: 1 218
Добро МЯУ  утро  и от нас с Гугито  Hug

Шушулче много гоцка нова темичка, брависимо и за сладката снимчица на рошавките сладурчета на Мади  Peace

Мади,бързо възстановяване и от мен  Hug
Казвала ли съм ти, че тия двамата твоите , са уникална гледка , личи си , че са си истински приятели  Hug Hug Hug


Мисля, че става въпрос за новата тема  Peace
didi_hris си пече нейде гъзето, нали е отпуска (mausbeni  Peace ) , та ... така ...

Дидииииии, вие по младоженски двамката с мъж ти , без децата на почивка  Flutter
Весело и изпълнено с много приятни емоции разпускане ти желая  Hug Hug Hug
(Гуго вече е сниман , после ще постна снимчиците на дебелото гъзенце  Mr. Green )
И как не ти беше жал да ми тормозиш детето с тоз Уискас ???  Thinking
Гуго пита, дали да метка една торба с манджа на бедстващия министър Рети ????  Heart Eyes

Мила от Марс , бе ще го изпапкам това рошавко коремче на твоето писанче  Hug

Лек и усмихнат ден на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт