Общо събрание на СНБМ 2008

  • 12 547
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Саня, има си ред за избор и той е гласуван на миналото ОС.

Това ми е минало явно "покрай ушите", "м/у пръстите", а за съжаление се отнася до част от необходимостите, на които аз държа.

Не няма ред поне такъв, детайлизиращ избора. Ако действително нещо подобно е гласувано на ОС през 2007г., Защо не е налично достъпно за членовете в устава на СНБМ?

# 166
  • София
  • Мнения: 3 524

 smile3534 newsm08

за неделя- има някаква мин възможност да дойда и ще се радвам да ви видя накуп, щото май ще е за последно. коки тръгва на ясла в понеделник и след като се адаптира, аз отивам на тръстиката Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 5 401
Последно в неделя да нося ли мобилния комп - Изи?

Не!  Peace

Ели, какво значи да ни видиш за последно заради някаква си тръстика?!?!  Rolling Eyes Не ни плаши така!  Crossing Arms

Имам само едно малко уточнение към дневния ред в частта за новите (клиенти щях да напиша  ooooh!) членове. Предложението не е за провеждане на интервю, а за неформална среща.. Подробностите ще ги уточня.  Simple Smile

# 168
  • Мнения: 4 181
Саня, има си ред за избор и той е гласуван на миналото ОС.

Това ми е минало явно "покрай ушите", "м/у пръстите", а за съжаление се отнася до част от необходимостите, на които аз държа.

Не няма ред поне такъв, детайлизиращ избора. Ако действително нещо подобно е гласувано на ОС през 2007г., Защо не е налично достъпно за членовете в устава на СНБМ?
Съвсем действително е гласувано, но ти няма как да знаеш затова, защото не си била член на СНБМ по това време.
Правилата отново ще кажа че се намират в пощата, където си стоят от миналата година.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 524
бръмз, това за интервюто няма проблем, поправи го направо ако искаш, понеже коки е станал и тр да изчезна и няма да мога Peace
ходих до яслата днес и понеже не м исе дава детенце съм много тъжна и спихнала Cry
а за тръстиката- в смисъл че ще тръгвам на работа, когато той се адаптира Rolling Eyes

# 170
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Извинявам се за спама, но се налага да попитам нещо, к не е по същество. Ще има ли деца но ОС-то?

Току що ни казаха, че наша близка роднина е починала и поне мъжът ми се налага да присъства на погребението, к е в неделя в провинцията. След няколко тел обаждания установих, че няма кой да ангажирам с детето. Знам че любимите ни деца усложняват малко атмосферата. Ако няма да има други деца не мисля, че е удачно да идвам, съответно бих искала да упълномощя някого, като обещавам пълномощното да е изключително подробно и незатормозяващо упълномощения.

# 171
  • Мнения: 4 181
Извинявам се за спама, но се налага да попитам нещо, к не е по същество. Ще има ли деца но ОС-то?

Току що ни казаха, че наша близка роднина е починала и поне мъжът ми се налага да присъства на погребението, к е в неделя в провинцията. След няколко тел обаждания установих, че няма кой да ангажирам с детето. Знам че любимите ни деца усложняват малко атмосферата. Ако няма да има други деца не мисля, че е удачно да идвам, съответно бих искала да упълномощя някого, като обещавам пълномощното да е изключително подробно и незатормозяващо упълномощения.
Моите съболезнавания Саня.
Относно децата, знаеш че се опитваме да сме без тях, но на миналата ни среща имаше мисля 2 или 3 деца. Няма никакъв проблем да я доведеш  Peace

# 172
  • Мнения: 4 970
Момичета,списъка по който  може да смятаме кворума за ОС е в пощата PeaceТова са напълно изрядните членове.

# 173
  • Мнения: 5 401
Саня, съжалявам за загубата ви!  Flowers Rose

Ела с Деа, сигурна съм че няма да усетим присъствието й!  Hug

# 174
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Намерих вариант за Дея, ще дойда без нея.
Ще донеса нашия екземпляр от отвореното писмо до СГО и ДВ със съобщението за ОС. Направила съм и копие от ДВ.

# 175
  • Мнения: 1 895
Имам проблем и не мога да дойда, моля някой, който ще минава покрай НДК на път за събранието да ме потърси на лични, за да му дам някак пълномощно Praynig

# 176
  • Мнения: 4 970
Съжалявам че чак сега виждам  поста ти.Аз работя в самото НДК, но вече се върнах от ОС  и съм излязла преди да видя в темата... Sad

# 177
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Продължавам да се вълнувам по въпроса "Финансов отчет", отнасящ се до летния празник. Ако нещата опират до ден-два, предпочитам да изчакам и да го предоставя на спонсорите /заедно с благодарствените писма и сертификатите - Изи   bouquet/, съгласно гласуваното на ОС. Именно там се установи, че отговорността е на Рада, въпреки че от стари постове нещата не звучат точно така /ако тр по-късно през деня ще ги копна/. Рада - да изчакам?

# 178
  • Мнения: 5 401
Честито предстедателство на Доли! Доли, ще бъдеш блестящ председател, желая ти успешен и лек мандат!  Heart Eyes Вчера докато ти звънна да те поздравя лично, шайбата ме завъртя и стана много късно.  ooooh!

Честито и на новия УС! Чудесен екип се заформи!  Hug

# 179
  • Мнения: 2 388
Честито и от мен на Доли и Изи  bouquet Желая лек и ползотворен мандат.
УС още не го знам, че Ани вчера не може да ми каже...ама и вие си мълчите, ей  #Cussing out

На всички - на добър час!!!

Общи условия

Активация на акаунт