С много любов и малко инат - добре дошли при нас, в арабския свят! -82

  • 29 800
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 152
А така,браво на нашата Sporti,как ни остави сега да се чудим ние какво се случва по- нататък  newsm78

# 61
  • Мнения: 110
Камелчо, хайде докато я чакаме, да си измислим!!  Shocked Rolling Eyes Представи си сме улучили. И хепито, и енд-а. Юначе е нашата олдспорт, я виж каква пътешественичка!!  Hug

# 62
  • Мнения: 152
Направо няма равна,но да минават сега тези 2 дни,че да разберем какво се е случило.
Сега се сещам за едно време като следях някой сериал.
Нали ги даваха от понеделник до петък и като спрат на най-интересното,
и събота и неделя изпадаш в размисли и страсти ,офф да ли ще се сдобрят ,
пък да ли някой ще разбере че се обичат    ooooh! Joy
Мани,мани,та и сега по същия начин .......to be continued

# 63
  • Мнения: 819
Здравейте,Арабелки неземни!Честита темичка и от мен,с малко закъснение,ама нали се местим в друго жилище-голяма блъскотия и време не ми остава да Ви надникна!!!ПОздравления за съвършеното начало на темичката и за почерпките,добре,че не качвам лесно килца(щото тея снимчици ме отнасят веднага към кухнята да си хапвам),че да съм станала баба Меца вече!!!   Joy

Аз съм решила да си правя пълна промяна и реших да Ви споделя-ще си сменям прическата и най-накрая се осмелявам да променя и цвета на косата...Дано се възприема с нещо светло,честно казано,30 години все черно...и ми омръзна...Дали пък не съм в някаква житейска криза или пък просто започвам нов етап от живота...или  е "старческо оглупяване"-та аз на пуберските години не го направих(е,аз израстнах в леко консервативно семейство на двама учители,ама все пак...)?!
Както и да е ,желая Ви прекрасна седмица и късметлийска нова темичка!!!!


  bouquet                    bouquet                          bouquet                        bouquet                        bouquet                  bouquet


Поздрави от        bg

# 64
  • Мнения: 819
Водна лилия,не разбрах що пък ти станах "особено неприятна",какво съчетавам,не ми стана ясно...?Може би те дразни факта,че питам за неща,които тук,в Бг не мога да науча...Е,така е,не можем всички да живеем в странство,но не това е най-важното.Смятам,че не съм предизвикала у някого лоши чувства само защото моята любознателна натура и приключенски дух се е поразходил с Вас до Ориента...
Въпреки думите ти,които лекинко ме засегнаха,щото се почувствах като аутсайдер и външен във Вашия форум,оставам с прекрасни впечатления и искренни,топли приятелски чувства към ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ във форума , поздравявам ги и им благодаря за търпението,което на теб,явно ти се е изчерпало...!

# 65
  • Мнения: 3 804
immortel да не вземеш да из4езнеш newsm78,я стой тук

# 66
  • Мнения: 110
Цял ден чакам днес и се спотайвам монда да почерпи по някое сладкишче за рождения си ден, ама я няма още! Монда, да си много сърдечна и обичана от любимите ти хора! Честит Рожден Ден! И весели мигове!    Липсват ми твоите постове!   bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 804
Монда , Честит Рожден Ден !  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве , любов , щастие и късмет !
Ние още не сме тръгнали в момента пека питки и спретнах една мусака , плюс салата .
Ходихме и на плаж та докато се натуткам да изкъпя всичката ни челяд ми призля .
Дребната в момента се мъчи да пролази и се нерви , че сестра и и мести играчките на далеч та чак до кухнята стигна с войнишко лазене .
До утре , че нямам и време много добре да ви чета .
Но от чая на Спорти , си взех !!!

# 68
  • София
  • Мнения: 18 132
Деси,
И нашата  кака е с Нокиа- N73 и софтуерът e NOKIA PC SUITE.Да не би като си го свалила да е рарван /.rar/ или зипнат/.zip/ и да трябва да го разархивираш  ThinkingОсвен това на дисплея на телефона  май се появяваше питане и от възможните отговори трябва да избереш PC SUITE.Активираш програмата на компа, натискаш бутона Get connected    и избираш типа връзка - чрез data cabel...Дано се получи..Ако ли не - да ти пратя нашия софтуер, ама не знам дали е съвместим с модела ви..

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 00:31 от sarated

# 69
  • Варна
  • Мнения: 915
Либра, поосвободи си кутията, пълна е.. Thinking
Simple Smile Ами как няма да е пълна ,нали някой трябва да ме подсети да изтрия старите съобщения,вече всичко е ок. Това е защото съм нова във форума и все още не ми е ясно кое как се прави, дори днес се научих да поставям картинки към мнение,в тази връзка опитвали ли сте ануш абур, Simple Smile това за незнаещите е арменски десерт,който в нашето семейство се приготвя единствено и само на Нова година smile3535,моля заповядайте и да Ви е сладко Simple Smile



# 70
  • Мнения: 1
Как разказваа амаа на най-интересното спираа  Grinning ще чакаме да се завърне!  Hug
На Монда, Честит Рожден Ден и от мене!  Simple Smile
  bouquet

# 71
  • Мнения: 110
либра, мерси, ще си взема с удоволствие, макар че свързвам арменската кухня с лаваш - метри лаваш - това е арменски хляб, тънък като хартия, правоъгълен, с киселите краставички, кваса, сушените плодове с ядки и пестила и маслото... и като няма друго, хляб, трушия и масло месеци наред, аааа и пахлава = баклава, което естествено е арменски десерт, хахахахха  .... и странното за арменците желание да ям хачапури - грузинска храна, в Армения. Свързвам и Армения и Нагорно Карабах  - все пак 2 години от хумавитарните ми мисии са минали там, и по Нова Година на 6 януари, с безкрайните маси, пълни с храна, шишовете, които се пекат в кръглата, вдълбана в земята пещ .... и жените, които сервират плато след плато.... с усмивка, на нас, чужденците, понеже после отиваме на м.... в следвоенните области на кисели краставички и кафе, което мирише на сапун. Сещам се как изнасахме храна на улицата, понеже с порцион от 20 долара да ден, можеш да нахраниш още 18 човека.   
Така и след идването си от Армения и Карабах не съм посещавала арменските ресторанти в София. За лаваш и кисели краставички!               

# 72
  • Мнения: 126


Честит Празник на Монда   bouquet
Поздравчето е ... Joy  bouquet Alabina & Ishtar - Ya habibi, ya ghayline - Vengan Vengan
http://fr.youtube.com/watch?v=dFtXbJqpvDw
Монда  наистина пиши по-често....  bouquet

Имортел-много мразя и аз преместванията...голяма разправия...Кашони ,кутии и чували...Ужас!И аз мислех да си изсветля леко косата още повече че завчера е постригах и .....лъснаха няколко бели косъма....а аз не бях забелязала! #Crazy И аз като теб -все черна...мажа отвреме на време черна къна ....ама ми се иска Промяна нещо вече.Кажи като се направиш-аз хем искам,хем ме е леко страх от промяната-дали ще се харесам! newsm78
Ако ми позволиш     bouquet  да те поздравя с Едно Арабско Танго-от албумчето ,което съм постнала по -горе.....  bouquet
http://fr.youtube.com/watch?v=YuraBggXBm0&feature=related
Lili Boniche par Les Orientales-ana el werqua
Това е алжирско.....

Олди -а любимото ми арабско танго е за теб-и аз си имам спомени на него и като те чета все то ми звучи...  bouquet Така едно страсто,увличащо и в напрежение-хем романтично,хем тъжновато
http://www.zazz.bg/play:84bc7d5f
Armik - Tango Flamenco
 

# 73
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Горкото момиче , колко ли му е коствало да стигне до олимпиадата ....

Статия във вестник "Стандарт" :


Корейка пердаши арабска принцеса

Мечтата на 28-годишната принцеса Шейха Майта бин Мохамад бин Рашид ал Мактум да участва на олимпиада завърши трагично. Тя изтегли късата клечка в турнира по таекуандо и попадна на корейката Хуонг Кюнг-сун, която я спука от бой. Двукратната световна шампионка вкара няколко опасни удара в главата на принцесата и изправи на нокти гостите от кралската фамилия на ОАЕ в ложата. Ал Мактум загуби с 1:5 от 6 години по-младата си съперничка. "Мечта и кошмар едновременно. Дълго се молех да дойда тук, а сега всичко свърши толкова бързо", проплака пред камерите Шейха. С нея неотлъчно се движи цял тв екип, който отразява кралското присъствие на Игрите в Пекин.

# 74
  • Мнения: 3 804


добро утро моми4ета

чРД-МОНДА  bouquet  bouquet  bouquet

вили така е,за съжаление-а може би -за радост, в спорта произхода не помага
лек и успешен ден на вси4ки  bouquet

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 08:06 от dtti

Общи условия

Активация на акаунт