С много любов и малко инат - добре дошли при нас, в арабския свят! -82

  • 29 819
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 152
Добро утро и от мен  Hug
Пия на бързо от кафето и бягам на плажа.
Честит рожден ден на Монда и от мен   bouquet

# 76
  • Мнения: 74

чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНДА
Много са интересни историите,които разказахте,като от 1001 нощ.
Водна лилия-не съм съгласна с тази твоя приятелка,за хората които пишат във форуми.Това си е като вид хоби или начин на общуване,особено за такива като нас в чужбина.Така че не се замисляй.  bouquet

# 77
  • Мнения: 819
Дала,благодаря за поздравчето...Нямам намерение да изчезвам,докато не ме изгонят newsm10
Ами ,какво да ти кажа,малко съм разколебана за смяната на цвета,по принцип с фризьорката говорихме за два нюанса кичури-светли и останалото-стария.Аз съм с много тъмна,черна,не гарвановочерна,но тъмна коса и млечнобяла кожа,плътни черни вежди,които МНОГО ме притесняват(аз ги поизтъних,ама пак бият от километри)и тъмнокафеви очи.Нямам никаква идея как ще изглеждам светла изцяло,затова кичурите ще са пробен вариант.Мъжът ми обикновено не ми дава  мнение за прически,ама той май се страхува да се променям...а дали няма да съжалявам...?Като ТИПИЧЕН ОВЕН трябва да пробвам,опитът ще покаже.В понеделник наобяд съм там...след малко отлагане,че жената беше болна...Тя и малката ми Ани отоаватара беше болна преди няколко дни,за щастие го изкара леко...
Вчера четох за жената,дето сгрешила и изкупила греха си с двугодишно кърмене...Аз кърмих 2г и 1 месец и половина,значи съм      Innocent
Майтапът настрана,но спрях да я кърмя,щото влязох по спешност в болница в животозаплашващо състояние,претърпях тежка коремна операция,която,ако се бях забавила още час-щеше да ме погуби...А 8 месеца преди това загубих второто ми бебче,в 9та седмицаали тежкото изпитание за тялото и душата с тая операция(с Ани бяхме като скачени съдове,2 години все заедно) не са били един нов,започващ,изчистен етап от живота ми,пратен ми от Господ за кърменето на Ани...?
Извинете ме,усетих подобна аналогия,въпреки,че аз не съм кръшкала,както е в разказа...

Дано пак не раздразня някого...


Хубав ден!!!                    newsm51

# 78
  • Мнения: 569
Добро утро сладкодумки!
  Честит Рожден ден на Монда!
   Бързам да се включа преди пак да ме е отвее вятъра нанякъде, както стана вчера и предния ден ...
   Не че съм била някъде(де да беше така) , но нали ви споменах , че тръгнахме да сменяме климатиците в 2-те спални с вътрешни ( досега бяха тези ( window), но толкова много прах влиза от тях ...Една от първите ми задачи всяка сутрин е да обера праха ,а  недай си Боже да има пясъчна буря...
   И покрай смяната започнах едно основно чистене - свалях пердета, щори , пак ги окачвах с една стълба
   На всичкото отгоре има някакъв проблем с единия климатик и вече 3-ти ден подред идват, гледат умуват, вземаха го в сервиза на LG, там работи , а в къщи не могат да направят свързването както трябва, днес казаха , че ще пратят "техници"- незнам другите какви са били в такъв случай -Господ да пази... та дойдоха сутринта ,събудиха ни , нямаха никаква идея какъв е случая, обяснявахме се половин час и накрая пак си тръгнаха без да свършат нищо- абе трагедия Sick
  И затова страницата си ми стои отворена на нашата темичка , и в междучасията хвърлям по едно око- заредя се с някоя хубава притча или история на Спорти и пак бягам.
  immortel, Дала- ако искате можете да пробвате с такава програма , ако ви се търси и занимава- качваш своя снимка и започваш да наслагваш различни цветове и прически- е , не е като на живо , но все пак добиваш представа как би изглеждала с по- светъл цвят или с по- къса коса. Аз си направих такива преди време и накрая не се престраших на никаква промяна, но много се възхищавам на хора които разнообразяват и експериментират- стига експеримента да не е с трагични резултати Laughing
  Другарче - лош късмет е имала тази принцеса!таекуандо срещу корейка... от това по-обречен резултат Wink
  Дани-представям си колко е сладка картинката- малката принцеса тъкмо се добира с много труд до играчката и хоп , каката я премести още по-надалече  newsm32 Как мина разходката? Снимки ще има ли?
  Либра- аз нямам опит с арменската кухня( за съжаление) , но най- вкусната баклава , която съм яла я приготвя един наш приятел- арменец.Мерси за почерпката!
  Sarated-приятна и пълноценна отпуска!
  Дезърт- мина ли изпита?
  Кате Мароко- хайде да идва Рамадана , а с него и твоят любим! А може и преди него!
   Sporty-чакаме те!И аз имам едно подобно пътуване, сега се усмихвам като се сетя , но тогава не ми беше до смях Crossing Arms
  Лили-надявам се всичко да е наред при теб!Пиши!

Поздрави за всички и лек и хубав ден! Hug Hug Hug

 

# 79
  • Мнения: 110
момичета, извинете, че спамя темата, но много се разстроих. Тази сутрин ще обади майка ми - нея не се чувам често - само при нужда, но се чувам с племенника си всеки ден.
Плачеше така, че ми се обърна сърцето. Чудя се аз какво става... обади се в София, на домашен. Някой се обадил, "следовател"... да каже, че съм убила човек с кола и да даде 5 000 лева. Майка ми е много твърд човек, но в този момент се разплакала. Панирала се. Добре се сетила да се обади на мене. Така се е стреснала, че не се е сетила да попита тези измамници как изглеждам аз "шофьорката-убийца" - има поне 3 неща по външния ми вид, които са специфични и тя ги знае. Поне й казах имената на хората, с които работя, телефони, а аз в Бг кола НЕ КАРАМ. Къде е слушала, ами не ги е насмела. Пък аз гледам телевизия.... Лош свят, ама в големите градове е много разпространено това. Измамници!! 
            

# 80
  • Мнения: 569
  Ужас!Идиоти #2gunfire #Cussing out Нямам думи!
  Добре , че не се е подвела , но самия факт , че са я стреснали така- ако е някой по-възрастен човек , с по-слабо сърце...
  Хората нямат срам , нямат страх... от нищо...
  Най ме е яд , че се измъкват безнаказано в повечето случаи и някой беден човечец ще посрада...
  На мобилен или на домашен телефон са се обадили?

# 81
  • Мнения: 819
Кате,то тук стана практика да се шашардисват хората от мошеници...в такава ситуация много помага запазването на самообладание и контрол,щото поддадеш ли се...
С брат ми се бяха опитали по същата схема,ама явно някой познат ,щото го видели да излиза с колата,но той скоро след това се прибрал и легнал да спи.На баща  ми му звъннали и му казали подобно нещо,а той се изрепчил,че брат ми спи вкъщи и оня веднага затворил...


А по повод пробата с друг цвят,моля за линкове,ако имате,бих пробвала

# 82
  • Мнения: 110
Тя каза, че на домашен телефон са се обадили. Естествено, име не са казали - те й не знаят. Чак такава контретика, но явно си имат схема - вече отработена, а и в паниката си човек какво чул, какво не чул - помни само лошото. Кажете на вашите роднини първо на вас да звънят или на КАТ, ако вас не могат да намерят. Как пък така в града, така да шофира някой, че да убие човек? Ама се подиграват с хората. А аз в Бг само се возя - именно защото не съм уверена да карам. Освен това - на служебна кола, имаме списъци кой кога се качва и къде отива, но нямаме никаква практика да караме ние - само шофьора. Ако е извън работа - ползвам таксита или ме кара колега, който е чужденец. 

# 83
  • Мнения: 689
Ох,Катя марок-тъкмо вчера четох за подобни измами Sad
нямат срам тия хора Rolling Eyes
Лошото е,че нищо не можеш да направиш...бих ги съдила до дупка такива #Cussing out

Имортел:аз си изсветлявам веждите,първо обезцветител,после боя-на всеки 2 седмици.
Пробвай тука:
http://www.taaz.com/,първо се регистрирай,бързо става.
 

Вижте каква реклама пуснаха бъргерите за Рамадан:



Дина-хубав подпис и аватар,ама е порасъл зет ми Heart Eyes
Компанията на мъжа ми отваря не след дълго филиял в Бахрейн.
Помислих си,че ако ми се наложи да се местя,има кой да ме ориентира Wink

Ох,аз си имам много работа:основно чистене,подготвям менюто за Рамадана,трябва да намеря време да ида до магазина за украса,планувам да направя красива торта,с луна и джамия-да покажа на свеки колко са отръсни българските хубави моми Flutter
Ама синя боя как ще си направя?
Другарче-идеи?Сега ще ровя в старите теми за тортата с кис.мляко,дали ще стане...

Хайде да изчезвам,приятен ден и се молете Господ да ви пази от лоши хора и измамници Praynig

# 84
  • Мнения: 126
Лелеее Кате, сега като те четох си спомням-преди три години се обадиа в къщи да ни кажат че чоя братовчед бил починал в чужбина и затова да дадем 2000лв -да може да изпратат тялото му със самолет в Бг.Представили се като служители на МВР...и казали да не звъним на майката-като пристигнел трупа да сме и кажели..... Остави ами и имена знаели ......Това е верига организирана престъпност.Виж и тук-проблема е стар.Има и друго.....ПО ВАЖНО-обикновенно след такъв разговор-възрастните хора отиват при децата си  за няколко дни-..Къщата остава празна! А ...може би това е целта!
 newsm78-да посплашим старицата .Бъдете внимателни-не се поддавайте на Провокации
http://forum.DMCA-removal-from-Google/index.php?showtopic=9890

# 85
  • Мнения: 569
   И аз бих ги съдила до дупка , но... как да стане това...
   Моят случай е още по-жалък- не непознати , а наши роднини се обадили на баща ми , че дъщеря им(тоест моя втора братовчедка) , тогава на 16 години е много болна , съмнявали се за рак и и им трябвали пари за прегледи и евентуално операция.
 Баща ми ми се обади и аз на същия ден прати парите.
 След като няколко месеца нямаше никакви вести от тях почнахме да ги търсим, оказа се че са заминали за Испания.И ние не сме били единствените потърпевши... и до днес ги няма- някъде 4-5 години вече. На това какво му казвате?! Не знам нямат ли страх от Бога тия хора , да измислят подобна причина за собственото си дете Shocked
  Лили- значи да ви чакаме в Бахрейн Wink Даже и да не се преместите може винаги да дойдете на една "разходка" и разбира се на гости- толкова е близо!
   Пораснал е да (зетя)- цели 8.700 кг ,ама поне яде , а това , че го изгаря моментално е подробност Hug

# 86
  • Мнения: 2 804
Дина , снимки нямаме , но изкарахме супер .
Ходихме и на Луна парк , а с децата и ние се возихме на картинг . Мъж ми и дребното го сложи на джострите на един кон .
Самира му се ядоса много , защото това беше нейния кон , а Фатима се влюби в един мотор .
Играха на баскет , самолети и още куп игри .
Прибрахме се в 2 сутринта и Ясмин , я хванаха бесовете та ми рева до 4 сутринта с прекъсвания от минута .
Сега съм много изморена , защото вчера и на плаж ги водих .
Отивам да се пробвам да дремна половин час , че да си заредя батериите и да продължавам със задълженията .
 

# 87
  • София
  • Мнения: 18 274
Момичета,
Аз мога да ви разкажа направо от първа ръка какво изживях от тези изроди.... #Cussing out
Eдин ден ми се обаждат в службата на стационарния телефон,някой изрева "мамо, мамо..", след това някой /културно говорещ/ се представи като майор еди кой си от трето районно и с леден тон ми обяви, че член от семейството ми е замесен в катастрофа, при която има загинал човек..Първоначално се стреснах за брат ми, тъй като  от тук присъстващите в БГ само той управлява автомобил /мъж ми нали е в Гърция/.Но онзи явно незнаещ такива подробности ми каза, че детето ми  е намесено/явно гласово ме взе за пенсионерка/.И оттук нататък аз се поусетих, че  може да е от тези измамници и  уверено заявих, че децата ми са малки, в училищна възраст и следователно не могат да предизвикат катастрофа.Е, това беше огромната грешка от моя страна да се опитам да му отвърна подобаващо..За награда той реши да се изгаври жестоко с мен.Каза ми дословно:
"Госпожо, кой ви и е казал, че се обаждам за предизвикана от дететото ви катастрофа?!Дословно  казах, че в катастрофата е замесено дете, чийто труп следва да бъде разпознат.."Прилоша ми, изтръпнах, не зная как не припаднах..И сега като си спомням, ръцете ми се разтреперват..Звъннах веднага на Сара в училище, но по теория на гадостите тя не си носеше мобилния в този ден и майка ми  го вдигна у дома..Подлудих и нея, пратих я моментално в у-ще и докато не ми каза че и трите са живи и здрави, нямах мира - цели 15 минути, които ми се сториха часове..След като се освестих, звъннах във въпросното трето районно да подам жалба, но дежурният ми обясни, че по измамната схема се звъни от еднократни карти, които  не могат май да бъдат проследени.Пазете се хора, ето уж не съм възрастен човек, но все пак успяха жестоко да ме панират.. CryПази Боже! Praynig

# 88
  • Мнения: 569
  Просто настръхвам!Не мога и да коментирам даже- наистина дано не ни се случва!
 

# 89
  • Мнения: 1
Малее , какви хораа имаа!!!  #Cussing out  #Cussing out Някой ден така ще им се върне тъпкано,че дано им помогне да се осъзнаят!  #Cussing out
Така е,дори да знаеш ,че е измама когато някой замесва твое дете,винаги ще се панираш и изплашиш  Confused


Лили, а нещо за потъмняване на веждии??  newsm78
Сега ще потърся малко игрии за деца,през Рамадана ,бях намерила преди много хубави викторини,дано да ги намеря пак  Confused
Дина767 маша'Аллах,сина ти е толкова сладъкк!   bouquet

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт