Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 47

  • 40 383
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 163
Clairette лявата глава е по-хубава, не защото е без пукнатинка.Оф, дано не ми се налага да правя и аз Мечо Пух че незнам.
vanushka от какво ги направи мечетата, та са се сплескали?На мен от бавносъхнещата маса така ми се сплескват някои по-голями неща.

# 286
  • София
  • Мнения: 2 671
Момичета, каква цена е моделиращата маса? Звънях на пловдивската фирма, но никой не ми отговаря
6- 6.5 лв.

# 287
  • Мнения: 1 965
Честит празник на всички именници днес!!!! Да бъдат здрави, весели и усмихнати!!!!!!   newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 288
  • Мнения: 351
Момичета, каква цена е моделиращата маса? Звънях на пловдивската фирма, но никой не ми отговаря
6- 6.5 лв.
smile3525

# 289
  • Мнения: 1 965
Незнам дали някой е пускал този линк към Мечо Пух&Ко от Кухарка, но за всеки случай ви го пращам:
http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?t=4736&postdays=0&po … =asc&start=30
Може пък някой да го няма. Аз отивам на лов за боички.

# 290
  • Мнения: 373
Silsav Ехааааааааааа неверояна торта си направила, толкова хубави цветове и толкова много изпипани елементи, нямам думи!!! Браво!!!
Valia Тортата ти е много стилна, една такава изпъната, много ми харесва. Ще ми се и аз някой ден да докарам такова червено!!!
Оранжево Небето Аз съм правила муса на Танита и не ми стана накъртващо сладък, може би зящото захар в кремовете добавям на вкус, а не порецепта....
Clairette Тази, която е в ръката ти!!!

# 291
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Новата темичка!

По неясни за мен причини станаха 3 темите. Ще пиша на модовете да ми ги затрият! Peace

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, каква цена е моделиращата маса? Звънях на пловдивската фирма, но никой не ми отговаря
6- 6.5 лв.

6.50лв е за кг.- една кофа е 29.25лв. в Торнадото

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Незнам дали някой е пускал този линк към Мечо Пух&Ко от Кухарка, но за всеки случай ви го пращам:
http://www.kuharka.ru/viewtopic.php?t=4736&postdays=0&po … =asc&start=30
Може пък някой да го няма. Аз отивам на лов за боички.

Ванчееее, пускали сме го неведнъж този линк. В кухарката има и още един за правене на някои  герои от пух.

Общи условия

Активация на акаунт