LaRedoute.fr - 77 - 1-вият пост е незаменим! И на Иренка бебето да честитим!

  • 59 291
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
http://www.laredoute.fr/vente-le-jean-entrej-80-cm.aspx?producti … tegoryid=22905201

Искам да си поръчам дънки от сайта. Досега съм си взимала панталони 40 номер и са ми добре. Какъв номер дънки да търся?

# 16
  • София
  • Мнения: 861
Получих си поръчката от 02,08. Общо взето съм доволна  Mr. Green

От тези кецове поръчах бели, но са ми пратили в черно и понеже не бях сигурна за номера поръчах 43 и 44. Мъжо каза, че няма претенции и двата чифта му били добре. Така, че ако някои иска правя замяна за бели за един от двата номера -43 или 44, на който номер от нашите предпочитате.

# 17
# 18
  • Мнения: 3 372
и аз в новата тема Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 697
Скоквам и аз Mr. Green

# 20
  • Мнения: 454
Честито бебче на Иренка . Да е жив и здрав малкия мъж и да радва цялото семейство.

sVeshti4ka , и на мен така на снимката не ми се вижда лошо, но много пари тези шушони бе. А ако тръгнеш така в БГ определено ще обереш точките, ама черните.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 966
5 лева и от мен  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 224
И, може би малко ни в клин, ни в ръкав, но този начин на носене на тези обувки ми харесва много! Wink


Две мнения няма!  Joy Laughing Joy

# 23
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен:)
на полето за ваучери ми излиза надпис  Vous ne possédez pas d'avoir ou de bon d'achat pour ce compte client. и съответно нямам поле където да си въведа номера,някой да има идея къде е проблема?

# 24
  • Мнения: 1 368
Здравейте и от мен:)
на полето за ваучери ми излиза надпис  Vous ne possédez pas d'avoir ou de bon d'achat pour ce compte client. и съответно нямам поле където да си въведа номера,някой да има идея къде е проблема?


Има два варианта да ти го изписва:
1.Или ваучера е на друг акаунт;
2. Или му е изтекъл срока.

 
А пък за обувките, които и аз поръчах( с платформата) и това предложение с вълнения чорап на мен ми идва много грънж.
. Аз поне ще се въздържа и ще ги нося "по-традиционно". Grinning

Поздрави и от мен на Иренка! Да са живи и здрави всички !  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз вчера преди обяд си взех поръчката от 06.08 в пощата  Party Дадоха ми и известието за тази от 04.08 и утре ще я взимам от митницата.
Доволна съм от нещата,всичко ми е точно.Някой питаше за цвета на кафявите велурени ботуши,ето с малко закъснение и реални снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277299&pid=7139188
Сори,че някои от снимките са обърнати,но нещо сайтът ми забива...Аааа,оправили са се вече   Grinning

# 26
  • Мнения: 224
Ох, като гледам, че сега си взимате поръчките от началото на месеца, кога ли ще взема аз моята от 15.08. ...  Tired  Sad А ми е първа поръчка и макар да са само 2-3 неща нямам търпение просто!  Laughing Винаги ли пристигат така? За около 3 седмици?  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 231
Доволна съм от нещата,всичко ми е точно.Някой питаше за цвета на кафявите велурени ботуши,ето с малко закъснение и реални снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277299&pid=7139188

Хубави неща си получила   bouquet може ли да измериш грейката 168 моля  Hug

# 28
  • Мнения: 251
Поздравления Алекс1,за идейното заглавие  bouquet.
Поздравления Иренка за новия член на семейството-да расте здрав,жизнен и умен за радост и гордост на мама,тати и кака Heart Eyes.

И пак да питам някой може ли да ми даде размери на момчешка блуза 138 Embarassed Praynig Praynigмоля,че ми трябва за подарък.

# 29
  • Мнения: 251
..................................
Някой питаше за цвета на кафявите велурени ботуши,ето с малко закъснение и реални снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277299&pid=7139188
Сори,че някои от снимките са обърнати,но нещо сайтът ми забива...Аааа,оправили са се вече   Grinning
аз,аз,аз питах..........................Моля те,кажи ми,че цвета е малко по-тъмен,не така вишнево кафяв,че това е от светкавицата................. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт