В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 24 356
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
..... и все съм повтаряла на нашите, че не ми е интересно в училище, защото не ме учат на нищо ново... Laughing

Ето за това мисля, че не трябва, особено ако на детето не му е интересно. Явно при вас математиката ще е по-вървежна, не може всички от всичко да разбират и по всичко да са отличници  Crazy

# 16
  • Мнения: 516
В десет вечерта Марио задължително е в леглото. И въпреки това сутрин може да спи до 11, ако не го събудя. Семейство ленивци сме ние.  Laughing

# 17
  • Мнения: 7 263
Добро утро дами,
Честита ни нова тема и ново местенце за срещи и раздумки  Hug
Специални поздрави на Флор за заглавието на темата  hahaha hahaha bowuu bowuu - невероятно попадение  Peace Peace Peace
При нас текат последни подготовки и совалки по магазини, преговори със евентуални занимални, госпожи и всякакви вариации на времето след последния звънец, до времето на поемането на щафетата от нас  ooooh! Tired
Мисля че донякъде съм представителна извадка на заглавието  bowuu bowuu Flutter, е в рамките на умереното, но все пак ми е за втори път ... hahaha hahaha hahaha
Както казваше една мъдра форумка, започнах да чувствам че остарявам след втория ми първи клас Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Тааааа както се сещате вървим уверено в тази посока  Money Flutter Crazy
Като добавим и това, че баткото също ще е в ново училище суматохата става двойна   Crazy Crazy Crazy, но се надявам да оцелеем Peace
Желая ви прекрасно настроение в последната лятна седмица и приятно прекарване на последните ваканционни дни  Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 516
Lennyh, до четвърти клас все ще изкараме някак си. Обаче наскоро установих, че не мога да реша една задача по математика за петокласници.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 263
Лелее Флор да ти имам оптимизма  Peace Peace Peace
Споко нали имам вече голям математик в къщи - ще помагаме!!!

# 20
  • Мнения: 41
Още от 24 май сме извън всякакви режими.

# 21
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ох.., тамън се притесних че само моя Валентин е набор 2002-ра,/14.02.2002г/
ама накрая видях ,че има още тримца..успокоих се. Laughing

А колкото до режима,в колкото и да легне ,най-късно в 8 е скочил,
затова си мисля,че няма да е проблем,
а и малко мерак за"голямото училище"като прибавим,си мисля,че той нас ще събужда..

# 22
  • Мнения: 549
Ох.., тамън се притесних че само моя Валентин е набор 2002-ра,/14.02.2002г/
ама накрая видях ,че има още тримца..успокоих се.  Laughing
         





И ние сме набор 2002г./07.07.2002г./


# 23
  • София
  • Мнения: 541
Хайде и аз в новата темичка  Peace
Вечер моето диване не ляга преди 10,30ч, сутрин става различно, но от около седмица-две, скача още преди 8,00ч. Ама по-добре, да свиква  Wink

# 24
  • Мнения: 1 312
Ох.., тамън се притесних че само моя Валентин е набор 2002-ра,/14.02.2002г/
ама накрая видях ,че има още тримца..успокоих се. Laughing

А колкото до режима,в колкото и да легне ,най-късно в 8 е скочил,
затова си мисля,че няма да е проблем,
а и малко мерак за"голямото училище"като прибавим,си мисля,че той нас ще събужда..

ketri и моето момиченце е 2002 на 06.01

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И ние сме набор 2002г./07.07.2002г./




Защо толкова раншко тръгвате на у-ще?

А аз чак се притеснявах, че Танти е декември 2001 и ще е малка  Thinking

# 26
  • Мнения: 7 263
Гита Ог и аз имах известни притеснения, защото и Лъчи е съвсем в края на годината 30.11. Но явно доста родители пускат дечицата си по-рано на училище Simple Smile
За режима - в последния месец ние сме виновни  Embarassed Embarassed Embarassed - всяка вечер ходихме на някаде и понеже баткото беше на лагер последните 10-тина дни ходеше все с нас. Съответно си лягаше в 11.30 - 12 и сутрин в 8.00 не може да отлепи. През учебната година ги вдигам в 7.00 - за да закусят, да се измият, да се облекат и т.н.

# 27
  • Мнения: 549
И ние сме набор 2002г./07.07.2002г./




Защо толкова раншко тръгвате на у-ще?

А аз чак се притеснявах, че Танти е декември 2001 и ще е малка  Thinking









Не,той сега ще бъде предучилищна.Аз се записах в темата от любопитсво....давидя какво ме чака Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 610
Момичета,да се оплача,ваксината ни се размина както и предполагах,но го заведохме на очен,че почна да примигва.Е резултата е далекогледство,не много,но ще трябват очила за вкъщи като гледа ТВ,компютър и чете Sad Дано само с това да остане,а да не се наложи и за постоянно.Ама така е пусти очи ги изтормози,то или чете,или гледа ТВ или се рови в нечий телефон а тепърва ще му трябват мноого.

# 29
  • Мнения: 7 263
liani не се притеснявай, Лъчи миналата година носи очила около 6 месеца и далекогледството се  откоригира. Ще продължим да го наблюдаваме разбира се, но лекарката казе че вече не се налага да носи очила.

Общи условия

Активация на акаунт